Skocz do zawartości

TVP Info


pakumy
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Od wczoraj nie dostałem żadnej odpowiedzi od TVP ani od UKE, a zazwyczaj były dość czybko (max. kilka godzin), tak więc albo zastanawiają sie, jak wytłumaczyć mi, że zrobią co chcą, a my im i tak nic nie zrobimy, albo zastanawiają się jak rakiem wycofać się z tego bezprawia :). Bardziej bym się ucieszył z tego drugiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest tylko osiem slotów SD. :) Nie wiem dlaczego nie chcesz tego zrozumieć. ;)

Przy dobrej kombinacji z tego co policzyłem może być aż 11 ale z fatalną jakością tzw. "wizji" rzędu 2MBit/s natomiast przy 9 slotach z obrazem nie powinno być jeszcze znaczących problemów.

 

Co do UKE to mój drogi przedmówco oni raczej odpowiedzą gdy będzie już po fakcie czyli 1 września - obecnie to co TVP robi traktują jako plany licząc na to że nie zostaną one zrealizowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
Jest tylko osiem slotów SD. :) Nie wiem dlaczego nie chcesz tego zrozumieć. ;)

Przy dobrej kombinacji z tego co policzyłem może być aż 11 ale z fatalną jakością tzw. "wizji" rzędu 2MBit/s natomiast przy 9 slotach z obrazem nie powinno być jeszcze znaczących problemów.

No, nic. Chyba muszę odpuścić. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj tak, pewnie sami są tym zaskoczeni, że nie takie są zapisy koncesji :)

Poświęcono drugi kanał regionalny na MUX-1 w zamian za TVP Info zamiast poświęcić TVP Polonia na MUX-3, bo takie wg ostatniego wywiadu były plany.

Ktoś w TVP Info musiał wpaść na pomysł takiego wykorzystania MUX-ów teraz, żonglując sobie tu TVP Info, tu TVP Regionalna, gdzie lepiej pasuje, żeby dłużej utrzymać TVP Polonia na MUX-ach, nie zdając sobie sprawy, że to wbrew zapisom koncesji. Ale jak jest ustalone 8 slotów na MUX, to tego TVP raczej nie naruszy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy TVP INFO będzie powiązane jakoś kasą z Regionami? Np. TVP Kraków będzie robiła jakiegoś lajfa z Krakowa to będzie to robiła za kasę z ośrodka ale "zysk" z tego materiału pójdzie jakby dla TVP INFO. TVP INFO będzie płaciło ośrodkom za każdą taka relację? Czy to będzie jeden budżet? Problem będzie też z kostkami na mikrofonach. Będzie logo ośrodka czy i logo ośrodka i TVP INFO? Jeśli tylko logo ośrodków to TVP INFO będzie miało swoje logo tylko na mikrofonach w Sejmie? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co czy ma jakieś znaczenie? W zasadzie to 99% rzeczy poruszanych na tym forum nie ma większego znaczenia :D Np. pytania jak powyżej :D Zapytałem ot tak z ciekawości jak rozwiążą sprawę kostek mikrofonowych. Jakby nie patrzeć jest to jakaś promocja kanału. Na konferencjach prasowych wszyscy chcą mieć swoje kostki w zasięgu kamer konkurencji :) Budżet wspólny czy osobny to jednak chyba dość istotna sprawa? Czy też nie ma to znaczenia?:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tymczasem swój program "W przerwie" ma mieć pan Włodzimierz Szaranowicz - komentator sportowy i szef TVP Sport: http://www.press.pl/newsy/telewizja/pok ... w-TVP-Info

Program ma być nadawany w weekendy tak jak inny program "7 dni świat" prowadzony przez pana Andrzeja Turskiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo na odwrót - coś ciekawego działo się w regionie nie mogło to być pokazane bo pasmo wspólne z racji ważnego wydarzenia weszło na pasmo lokalne.

 

Tak przy okazji magazyn międzynarodowy "7 dni świat" wraca na antenę TVP Info (i ogólnie Telewizji Polskiej) od 1 września o godzinie 21- oznajmił o tym pan Andrzej Turski który wspomniany program ponownie dla nas poprowadzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tymczasem rozpoczął się remont studia TVP Info (serwisy i programy publicystyczne są nadawane w zastępczej klitce) przed "nowym startem" kanału w dniu 1 września. Wiadomo na razie tylko to że newsroom (dla wszystkich serwisów TAI oraz TVP Info) ma być w osobnym miejscu niż studio. Sam jestem ciekawy co z tego wyjdzie ale na efekty zmian będziemy musieli wszyscy poczekać jeszcze miesiąc :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...