Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Przyznam, że fakt emisji satelitarnej FTA mnie (starego wyjadacza) zaskoczył, chyba pierwszy nadawca, który mimo emisji dużej ilości programów licencjonowanych opiera się chorobie kodomanii... Niemal do samego końca byłem przekonany, że przyszyfrują... Oby jak najdłużej FTA. W tym szaleństwie jest metoda, bo jeśli tylko nie będą przesadzać z tłuczeniem powtórek, to oferta kanału jest naprawdę dość ciekawa/zróżnicowana i wśród FTA mogą mieć konkretną widownię. Do tego poszli w DVB-S/MPEG-2, więc są do odbioru nawet na starociach. Oby to nie była jedynie czasowa promocja...

 

Osobną kwestią jest to, że takie kanały we Włoszech, czy w Niemczech są FTA bez zbędnej filozofii (DMAX). Szkoda, że w Polsce nie jest to normą, a świętem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dużo programów znanych z Dicovery

I to jest olbrzymia wada.

nawet czeskich" sąsiadów "pokazują

To plus. Pokazuje, jak można zgodnie współpracować.

Prawda jest taka, że część audycji będzie ciekawa, a część to typowe gnioty dla ludzi z próżnią pod czaszką...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem szczerze zaskoczony ramówką. Jest to bardziej kanał edukacyjno-lifestylowy niż coś typu Discovery. Świetne rozwiązanie. Dzisiaj jestem zdecydowanie bardziej za Fokusem niż DMAX. Oprawa nie jest też taka zła jak się spodziewałem. Wygląd jest estetyczny. Ładne logo w trakcie emisji. BRAWO!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy będą jakieś filmy i seriale

 

Przecież są filmy. Na razie są to dokumenty, które były pokazywane w kinie, np. "Jan Paweł II - Szukałem Was", "Jiro śni o sushi".

 

A filmy fabularne mogłyby od czasu do czasu również się pojawić. Mogliby emitować filmy biograficzne o znanych osobach lub filmy historyczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy będą jakieś filmy i seriale

 

Przecież są filmy. Na razie są to dokumenty, które były pokazywane w kinie, np. "Jan Paweł II - Szukałem Was", "Jiro śni o sushi".

 

A filmy fabularne mogłyby od czasu do czasu również się pojawić. Mogliby emitować filmy biograficzne o znanych osobach lub filmy historyczne.

 

W niedziele film: Wyjście przez sklep z pamiątkami o 20:50

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zgadzam się ścieżka dźwiękowa powinna być wyciszona o około pół tonu w stosunku do lektora. Dajmy trochę czasu dziś dopiero pierwszy dzień emisji. Wróżę tej stacji świetlaną przyszłość jest to solidna konkurencja i nie tylko dla Discovery jak gdzieś przeczytałem ale także dla Animal Planet National Geographic oraz wszystkich Viasat-ów polsatowskich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...