Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Jest jednak co wspaniałego w tym kanale

Nigdy nie miałem możliwości oglądać "sąsiedzi " teraz nagrywam codziennie każdy odcinek i zauważyłem że EPG coraz mocniej rozjeżdża sie z faktycznie nagrywanym programem na 5 odcinkach poleciała około 4 minut a sami sąsiedzi trwają około 8

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fokus TV i tak ma lepszą ofertę od Dmax, bo jakby ten drugi kanał weszedł, to byśmy co 1,5h oglądali Gorączki Złota, Walki o bagaż, czy o lombardach.

Co do Fokusa, to niech odkupią od Discovery: "Prawda Czy Fałsz?: Pogromcy Mitów", niezły program swego czasu

Na tą chwilę oceniam ten kanał jako dobry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale dlaczego mają tylko odkupować, kopiować? W Polsce jest na to moda, żeby kopiować wzorce zachodu, a ja bym oczekiwał, także od mediów, kreatywności, prób wymyślania samemu czegoś ciekawego. Na pewno, dzięki DVB-T będą mieli niemałą popularność, więc niech tworzą własne nowe programy. Później będą mogli je powtarzać do woli, ale niech powtarzaniem Discovery, NGC i innych zagranicznych stacji zajmą się inni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mają też dostępu do Belarus TV, ale to nie znaczy, że Fokus TV ma emitować programy białoruskiej tv państwowej? PS: Ktoś tu pisał o programie Fokus TV, który jest podobny do "Sensacji XX -wieku" - faktycznie, właśnie na niego trafiłem i... gdyby nie brak Wołoszańskiego to byłby super ("Sensacje..." bardzo lubiłem oglądać). Jakoś mi ten prowadzący nie pasuje do tego programu, ale to może dlatego, że przyzwyczaiłem się do charakterystycznego głosu Wołoszańskiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fokus TV i tak ma lepszą ofertę od Dmax, bo jakby ten drugi kanał weszedł, to byśmy co 1,5h oglądali Gorączki Złota, Walki o bagaż, czy o lombardach.

A jesteś pewien? Przecież Fokus TV też mógł ściągnąć tego typu programy z USA i dalej może to zrobić. DMAX nigdy nie przedstawiło publicznie proponowanego programu, dokładnie tego jak miał wyglądać, więc nie wiem skąd takie durne wnioski. Śmiem zauważyć, że na tyle kanałów tematycznych, jakie prowadzi w tej chwili Discovery Networks, tylko Discovery Channel nadaje programy aukcyjne, Discovery Science czy Turbo Xtra mają dość interesującą ramówkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale dlaczego mają tylko odkupować, kopiować? W Polsce jest na to moda, żeby kopiować wzorce zachodu, a ja bym oczekiwał, także od mediów, kreatywności, prób wymyślania samemu czegoś ciekawego. Na pewno, dzięki DVB-T będą mieli niemałą popularność, więc niech tworzą własne nowe programy. Później będą mogli je powtarzać do woli, ale niech powtarzaniem Discovery, NGC i innych zagranicznych stacji zajmą się inni.

Świetny pomysł! :D Też uważam, że obecnie brakuje w Polsce własnych produkcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdziłem program włoskiego DMAX i nie jest tak źle jak piszesz - "Top Gear", "Łowcy okazji", "Gwiazdy lombardu", "Łowcy burz", "Pogromcy mitów", "Śmierć na 1000 sposobów"... Programy z aukcjami nie są złe, wszystko ma swojego odbiorcę, a DMAX ma jeszcze pewną różnorodność bo zawiera programy nie tylko z różnych anten Discovery, ale także od innych producentów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eska pokazała już kiedyś, że potrafi zrobić dobre radio (Eska Rock, Radio Plus, dawny VOX FM). Teraz pokazuje, że zrobienie dobrego kanału telewizyjnego nie jest trudne. Fokus musi jeszcze popracować nad synchronizacją audycji z danymi w EPG.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...