Skocz do zawartości

nc+ MIX


jimmyboy
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Nie wiem, czy zwróciliście uwagę, ale na stronie http://ncplus.pl/sklep/oferta/mixcomfortplus pakiet Comfort+ z własnych dekoderam jest wyceniany na 39,99. Czyżby zapowiedź podwyżek? Na następnej stronie jest co prawda 29,99, ale regularna cena to 34,99 minus 5 zeta rabatu za zgody marketingowe, które najwyraźniej z poślizgiem zawitały do MIX-a.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

To ciekawe, tym bardziej że nc+ wysyła do klientów nc+mix sms ze specjalną ofertą 104 kanały za 29,99 najpierw do 26.12 a teraz przedłużyli do końca roku.

Patrzę na http://ncplus.pl/sklep/promocje/domowy a tam dokładnie Comfort+ z 104 kanałami jest za 29,99 :D Suuuuper oferta/promocja. Gdyby jeszcze to dali bez podpisywania umowy to może bym pomyślał, ale nawet nie mam co dzwonić bo wiem że na to nie pójdą :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrócili do starej ceny, najwyraźniej ktoś zrbił copy-paste i zaliczył babola. I czytają to forum :). W zyciu bym nie wziął Comfortu na własnym sprzęcie po regularnej cenie.

 

A jeśli chodzi o promocje, to przedłużyli promocję na Comfort+ z HBO na pół roku dla prepaidowców do końca roku. Coś czuję, że liczba abonentów na koniec 2016 będzie wyglądała NĘDZNIE.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od samego początku pakiet Comfort+ w ofercie nc+mix i nc+ telewizja na kartę kosztował 29,99 zł, ale kilka dni temu na stronie była już cena 39,99 zł, więc pewnie szykują podwyżkę, a teraz niby wielka promocja.

A nie jest?Niektórzy stali abonenci będąc od lat z tą platformą mogą pomarzyć o takiej ceni za ten pakiet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam drobny problem i potrzebuje porady. Zepsul mi sie moj dekoder wlasnosciowy z mixa. Aktualnie korzystam z oferty abonamentowej, pozostalo mi jeszcze 8 miesiecy do konca zobowiazania. Dekoder jest poza 12 miesiecznym okresem gwarancyjnym, gdyz przedluzylem oferte drugi raz o kolejny rok.

 

Mam wiec pytanie czy moge kupic nowy dekoder startowy do aktywacji w elektro-markecie i poprosic zeby przepisali mi moje uprawnienia na infolini nc+ z mojej aktualnej umowy? Bo z tego co wiem skymax liczy sobie slono za "naprawe" o wiele wiecej niz cena nowego odregerowanego mediaboxa ? (w mediaexpert mozna kupic zestawy za 149zl).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Aktywne są jeszcze dekodery NC+mix ?? chciałem zakupić na miesiąc taki nowy dekoder gdzie pierwszy miesiąc jest za free specjalnie pod Lige Mistrzów akurat na miesiąc z kanały Canal+ oczywiście, po podłączeniu tego dekodera musze go jakoś aktywować czy odrazu można oglądać przez miesiąc a potem kanał zostaną zablokowane ? jak to wygląda w praktyce 

Edytowane przez madridista555
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli znajdziesz w jakichś marketach, to chyba są. Teraz to raczej w marketach zestawy zwane NC+ na kartę częściej występują. Po zakupie takiego dekodera  NC+ MIX musisz go aktywować przez infolinię - dopiero od tego momentu rozpocznie się Twój promocyjny miesiąc oglądania.



Dla straszących mnie wcześniej o tym, że po podpisaniu umowy na taki dekoder w przypadku awarii płacę, a nie mam czego oglądać.... Infolinia daje możliwość anulacji takiej umowy pod warunkiem, że abonent podpisze nową umowę ze sprzętem wynajmowanym - na kwotę nie niższą niż poprzednio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...