Jump to content

Recommended Posts

Właśnie wszystko doczytałem na ich stronie....nie ma możliwości przejścia na prepaid

Co doradzacie? Zakup nowego tunera z miesięcznym dostępem do oferty pózniej prepaid domowy hd+...widziałem te z dyskiem jak sie nie mylę po 149pln... Czy moze cos w CP jakiś prepaid?

W CP prepaida od ręki nie dostaniesz. Możesz wziąć umowę ze sprzętem, wypowiedzieć i wtedy powinieneś mieć prepaid. Nie wiem, czy warto.

I tu tak naprawdę musisz sobie odpowiedzieć na pytanie, co chcesz oglądać. Jak sobie na nie odpowiesz, to wtedy szukasz opcji: prepaid w Polsacie, N na kartę (daje się jeszcze znaleźć resztki zestawów startowych), NC+ na kartę, Smart HD+. Wybierasz najbardziej pasującą do twoich potrzeb.

W ubiegłym roku zrezygnowałem z NC+. Dwie karty C+. Robiłem cesję na innego klienta.

15 minut max trwa podpisanie kilku dokumentow. Nie może byc zaległosci na umowie. Sprawdzają nowego klienta. Wystarczy sam dowod osobisty.Nie w każdym punkcie APS da się zrobic cesję. We Wrocławiu np. Pl Dominikanski - Galeria Dominikanska.

Można to zrobic wysyłając sobie dokumenty i NC+ trwa to dłużej.

Szybko sprawnie i bez problemow osobiscie w punkcie.

Hej, okres testowy posiadam do 20 marca czy moge już teraz przejść na wersje z umową czy musze czekać na zakonczenie okresu próbnego. Druga kwestia to czy wystarczy tylko wypełnić ten wniosek na stronie nc+ i umowa wejdzie w życie?

Nie jestem pewny dokladnej ceny, bo oferty dla zupelnie nowych abonentow nc+ i tych migrujacych sprzet nc+ mix nieco sie roznia:

http://ncplus.pl/sklep/oferta/startplus

http://ncplus.pl/sklep/promocje/mixstartplus

Opcja Eleven kosztuje 14,90zl/miesiecznie, wiec na chlopski rozum dla tych migrujacych sprzet z nc+ mix wychodziloby 34,80 zl (19,90 pakiet + 14,90 opcja)

Najbezpieczniej zadzwonic/napisac i wyjasnic watpliwosci, bo z jakiegos powodu bezposrednio przy migracji opcji Eleven dobrac sie nie da.

U mnie w dniu ogloszenia o Elevenach w nc+ w ICA pojawila sie reklama, ze moge je dodac do swojej oferty i tak tez uczynilem.

• 2 weeks later...

Cześć,

Aktualnie mam nc+ mix z modułem cam i TV samsung f6500 (wbudowany tuner sat). Wszystko działa extra, brak kabli, jeden pilot.

Teraz będę kupował drugi TV do innego pomieszczenia i mam problem jak to zrobić by też na nim odbierać te same kanały (jeżeli się w ogóle da).

Bardzo proszę o pomoc.

• 3 weeks later...

Witam,mam mały problem ,ale to z wlasnej glupoty... kupilem nc mix ten biały bez dysku,choć chcialem dekoder z dyskiem. Sprzedawca w media markt stwierdził,że w tej ofercie jest tylko opcja bez dysku. Minął mi okres promocyjny i postanowiłem przejść na abonament. Wczoraj doczytalem,że JEST dekoder z dyskiem w tej ofercie... Czy jest taka możliwość, bym kupił JESZCZE RAZ oferte nc mix i przeniósł uprawnienia na nowy dekoder?

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka

• 1 month later...

Czy jest szansa, że będzie w NC+ MIX możliwość dokupienia kanałów Polsat Sport 2 i 3 (jeśli oczywiście NC+ je udostępni abonentom)? Jak to było z siatkówką podczas MŚ 2014? Mogli je zamówić tylko abonenci z umową?