Skocz do zawartości

nc+ MIX


jimmyboy
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mi dawali 8 c+ i HBO za 79 na 24 m ale nie przedłużyłem.Umowa skończyła mi się z końcem czerwca.
 

Edytowane przez Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości. Poza tym, proszę wyłączyć w aplikacji Tapatalk automatyczne dopisywanie do postu informacji o posiadanym urządzeniu mobilnym. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Tomek1984, mi właśnie chodzi o nowa umowę, bo to że przedłużeniu można coś więcej wynegocjować to wiem, choćby z tego 1600 stronicowego tematu tutaj na forum ;-)

 

Dokładnie za 89,90 miałbym dostać Extra + 8C + Adveture lub History lub H2 (chyba wybiorę Adventure)

Zobaczymy czy podtrzymają ofertę, bo umowę chce podpisać w sierpniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mamy fajną ofertę plus miesiąca w NC+, a konkretnie - cała paczka Canal+ za 21zł do końca września, potem można zrezygnować, lub płacić 40zł/mies. do końca umowy. Pytanie, czy ten plus miesiąca jest dostępny do umów z MIX'a? Za 69zł byłby wtedy Comfort+ z całą paczką Canal+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wziąłem Comfort+ za 29,99 na umowę Mix'ową. Do tego włączyłem promocję plus miesiąca na Canal+ 8x i kanały Eleven za 11,90.
Tak więc pierwszy wrześniowy rachunek mam na kwotę 62zł. 
Włączę w październiku jeszcze Eurosport 2(na razie pakiet Extra+ jest gratis) i mam rachunek na kwotę 86zł(w najgorszym wypadku) - z tym, że planuję plusa miesiąca wyłączyć i mieć paczkę Canal+ taniej niż te 40zł - co bez problemu uda się zrobić. 

Czyli da się mieć cały sport za średnio mniej niż 80zł - będąc nowym abonentem. Przy krótkiej umowie na dodatek. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz rację, powinieniem napisać - cały interesujący mnie sport. Akurat te kanały co wymieniłeś są mi potrzebne tyle co Mango TV. Canal+ tak jak pisałem będę próbował wyłączyć, jak rzeczywiście dostanę za 25zł, to biorę.Widziałem, że tę opcję 25zł bodajże na 6 miesięcy i 40zł przez resztę umowy też mam, więc awaryjnie z niej skorzystam jeśli jeszcze będzie. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, posiadam moduł po nc+mix, tzn. najpierw miałem typową ofertę nc+mix za 89zł. potem po wypowiedzeniu miałem następną umowę przedłużeniową Extra z Canal+ za 79zł. która skończyła się 29 lutego br. (wypowiedzenie). I tu mam pytanie do osób które coś takiego przerabiały jak teraz najkorzystniej zawrzeć nową umowę - dodam że interesuje mnie tylko Canal+ (najlepiejx6). Na infolinii proponują mi tak jak dla nowych ofertę Start+ Canal+ za 69zł. Jak w lipcu raz dzwoniłem to jeden z konsultantów proponował mi co prawda Start+ z Canal+ za 59zł (w tym pierwsze 3 mies. za 45 zł) ale jakoś się nie zdecydowałem a teraz już nikt mi nie chce nic takiego zaproponować.

Czy jest jakiś numer telefonu dla takich klientów jak ja - z własnym sprzętem ale już w zasadzie nie mix, w mojenc+ jest co prawda jeszcze pozostałość po mojej starej umowie ważnej do końca lutego br.

pozdrawiam i proszę o sugestie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako pierwszą miałem typowo mixową, a potem jako następną miałem już przedłużeniową na 15 miesięcy w tym 5 za free Extra+ z Canal+ za 79 zł. Problem w tym, że od marca br. nie mam na tym module żadnej umowy i zastanawiam się, czy od nowa muszę wchodzić w mixową, czy jest jakiś sposób, aby dostać kolejną przedłużeniową?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, wczoraj chciałem sobie przez telefon aktywować moduł ncam w ofercie nc+mix i jakież było moje zdziwienie kiedy konsultant uzależnił aktywację tego modułu od zmiany mojej drugiej umowy z opcji na czas nieokreślony (dawna oferta n-ki z Canal+ za 49 zł) na ofertę teraźniejszą i dodam dużo mniej korzystną.

Ostatecznie ie zgodziłem się na te warunki i jeszcze w ramach próby wysłałem włączenie tego nc+mix poprzez formularz internetowy.

Trochę to nie w porządku aby zmuszać klientów do zmiany innej umowy aby zawrzeć nową.

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Tak, z modułem w ofercie NC+MIX. Zostało mało i sprzedawcy się cenią.

 

Dokument "Warunki promocji nc+ telewizja na kartę - bez umowy", który jest skierowany do użytkowników NC+MIX i Świat HD, którzy nie skorzystali z umowy jest tutaj: http://ncplus.pl/sklep/promocje/domowy, na dole strony.

Edytowane przez tomkep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tej, czyli w której? Zakładjąc, że pytasz o NC+MIX (bo o tym jest ten temat), to w NC+ MIX były dostępne i nadal są ich resztki:

  • ITI-5800S, czyli tak zwany nBox
  • ITI-5800SX, czyli nRecorder
  • nCam, czyli moduł Conax, który najpierw był dostępny w TNK HD, potem w NNK i na koniec wylądował w NC+MIX.
Edytowane przez tomkep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...