Jump to content

Recommended Posts

Jak wykorzystasz darmowy -promocyjny miesiąc z nc+ mix masz możlowsc:

1. Przejsc na umowę abonamentową - podpisac umowę na 12 miesięcy - do wyboru kilka pakietow

2. Doładowywac kartę w systemie prepaid na pakiet Domowy HD+ w cenie 24,99 zł na miesiąc lub 59,99 za 3 miesiące.

Wszystko jest opisane na stronie nc+.

Jak podpiszesz umowę na abonament na 12 miesięcy to po upływie 12 miesięcy znow musisz podpisac umowę na abonament. Nie ma możliwosc powrotu do prepaid.

Czy jest szansa, że będzie w NC+ MIX możliwość dokupienia kanałów Polsat Sport 2 i 3 (jeśli oczywiście NC+ je udostępni abonentom)? Jak to było z siatkówką podczas MŚ 2014? Mogli je zamówić tylko abonenci z umową?

Odpowiadam sam zainteresowanym na swoje pytanie - oferta z meczami jest dostępna tylko abonentom posiadającym umowę, na żadnych prepaidach nie wykupicie dostępu - tak mi odpowiedzieli z NC+ na facebooku. Moje pieniądze poszły więc na monoblocka - mam nadzieję, że na Astrze obejrzę kilka interesujących mnie spotkań w zaciszu domowym.

To prawda, że karty Cameleon są w APS - ale służą jedynie do wymiany uszkodzonych kart oraz wymiany dekoderów wyposażonych w czytnik Conax - do nowych umów jest oficjalny zakaz wydawania kart Cameleon.

• 1 month later...

Nie, po umowie NIE MA POWROTU do prepaida.

Jak wygląda sytuacja z rozwiązaniem umowy na prepaidzie zmigrowanym do abonamentu nc+, a potem ewentualnym ponownym (np po kilku miesiącach) zawarciu umowy nc+ na tym samym sprzęcie? Nadal te sprzęty nadają się wyłącznie na śmietnik po rozwiązaniu umowy? Wiem, że o powrocie do prepaida nie ma mowy, ale ponowny abonament?

• 2 weeks later...

Witam, w ofercie MIX jest całkiem atrakcyjna cena pakietu COMFORT+ (29,90), pomyślałem, żeby wziąć ten pakiet na własnym sprzęcie z MIX'a, a potem dokupić do tego paczkę CANAL+, wie ktoś ile taka paczka będzie kosztowała (biorąc COMFORT+ z Canal+  jest +50zł), a słyszałem, że w niektórych ofertach dokupienie Canal+ kosztuje obecnie 40zł i są jeszcze jakieś promocyjne miesiące za 25zł). Co o tym myślicie?

No i chyba - o ile się nie mylę - można korzystać z opcji włącz/wyłącz, czyli np. załączę 1-szego i płacę dopiero za kolejny miesiąc, co wychodzi jeszcze taniej, bo 29,90+(60:2)=59,90zł, czyli tyle ile najniżej oferują za Comfort+ z CANAL+ w ofercie przedłużeniowej. Pytanie czy dla abonentów nc+ taka opcja też wogóle wchodzi w grę. 

Własnie też mi się wydawało, że opcja 6xC+ to koszt 70zł, a 8xC+ - 80zł. Przynajmniej ktoś, kiedyś tak wspominał.

Co do opcji włączy.wyłącz - to odwieczna dyskusja. Jedni mówią, że 1-szego już można, inni, że dopiero 2-ego. 

Opcje wlacz/wylacz na milion procent musisz zalaczyc od 2go dnia miesiaca. Tak samo jest z podpisaniiem umowy - jesli podpiszesz pierwszego od razu placisz za biezacy miesiac, od 2go - jest to niepelen miesiac kalendarzowy i miesiac niewliczajacy sie do umowy. 

Opcje wlacz/wylacz na milion procent musisz zalaczyc od 2go dnia miesiaca. Tak samo jest z podpisaniiem umowy - jesli podpiszesz pierwszego od razu placisz za biezacy miesiac, od 2go - jest to niepelen miesiac kalendarzowy i miesiac niewliczajacy sie do umowy. 

Umowa to co innego a opcja dodatkowa co innego w innym wątku inna osoba pisze że zamawiała wiele razy 1 i płaciła dopiero za kolejny miesiąc.Dlatego jak już coś piszesz to łaskawie sprawdz a nie wyskakuj z milionami % :lol2:

Czy komuś udało się coś wywalczyć przy podpisaniu nowej umowy w nc+ mix? Pytam bo chce podpisać z nimi umowę na Extra z 8C+, póki co zaproponowali mi dodatkowo jeden z kanałów (Adventure, History, H2) bezpłatnie do końca trwania umowy. W sumie nie spodziewałem się że cokolwiek dorzuca niż to co jest na stronie, ale teraz zastanawiam się czy może udałoby się coś więcej ugrać.

Edited by Barti
Przeniesiono dyskusję do odpowiedniego wątku.