Skocz do zawartości

nc+ MIX


jimmyboy
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie :D

Chciałem poinformować, że do oferty "nc+ telewizja na kartę" trafił zestaw z dekoderem Pace PVR HDS7241 z dyskiem twardym i tunerem DVB-T, w cenie 179 zł + koszt wysyłki 19,90 zł.

Dodam, że dekoder w zestawie jest z kartą typu Cayman, która jest sparowana z dekoderem.

Zestaw można zamówić na stronie nc+, pod tym linkiem: http://ncplus.pl/sklep/promocje/zestaw-Extra-Canal-PACEHDS7241-179

Artykuł informacyjny na portalu SAT Kurier: https://satkurier.pl/news/157998/nc-tnk-z-pakietem-start-z-dekoderem-pace.html

Ciekawe czy znajdą sie chętni na ten złom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Witam bardzo serdecznie wszystkich forumowiczów,

 

posiadam nieaktywowaną kartę nc+mix. Chciałbym ją używać we własnym tunerze. Szansa na uszkodzenie dekodera z promocji jest duża, w przypadku karty mniejsza.

 

Chciałbym zapytać was czysto teoretycznie. W regulaminie i cenniku widnieje opcja wymiany karty dekodującej. Ta opcja praktycznie nie istnieje i nie miałbym możliwości skorzystania z niej. Naprawda dekodera, którego już nie mam, też odpada.

 

Ma ktoś doświadczenia, co zrobić, gdy popsuje się karta nc+mix w abonamencie?

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Istnieje możliwosć dla BSKA BSLA wymiany samej karty kodowej( testowane 3krotnie) Kwestia podejscia serwisu.W jednym z wypadków napisałem że karta nie jest widoczna w żadnym dekoderze uniwersalnym conax.( nie dekoduje nawet kanałow które są nie parowane)Takie uzasadnienie pozwoliło sprawdzic serwisowi samą kartę i wysłac sprawną ktorą sparowalo z obecnym bska czy bsla.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystawiasz zaświadczenie w punkcie, że nie masz możliwości odbioru i zobowiązujesz się podpisać umowę ze sprzętem najmowanym na kwotę nie niższą niż poprzednia. Wtedy anulują Ci umowę mix'ową bez kar.

 

Miło, ale to właściwie głupi kompromis. Muszę podpisać nową umowę na dwa lata. Czy istnieją umowy na czas nieokreślony? 

 

 

 

Istnieje możliwosć dla BSKA BSLA wymiany samej karty kodowej( testowane 3krotnie) Kwestia podejscia serwisu. 

Za rok, czy dwa, kiedy moja karta mogłayby się popsuć, będzie zapewne niemożliwe. ADB nie produkuje już tych tunerów. NC+ rezygnuje z conaxa. Widać to po ofertach na kartę i nowych dekoderach. W sumie, to najwyraźniej czas najwyższy na całkowitą rezygnację z płatnej telewizji.

 

Pozdrawiam

Edytowane przez widex
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Mam ofertę nc+mix z dekoderem po "n". Chciałbym kupić dekoder z nagrywarką. Niestety nc+ mi na to nie pozwala w związku z tym myślałem o zakupie tekiego dekodera we własnym zakresie. Pytanie czy karta w tym dekoderze po wymianie będzie działać? Dopytuje, bo od konsultantów otrzymuje sprzeczne informacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam,

 

mam pytanie dotyczące oferty NC+MIX.

 

Planuję przejście na umowę z taką kartą. W cenniku na stronie widnieje:

 

12 miesięcy - Comort+ 29,99 zł - Rezygnuje z Canal+ i Extra, ażeby nie odczuć bólu przy zerwaniu umowy w okresie oznaczonym, gdy będą wciskać swój sprzęt lub popsuje się karta.

po okresie oznaczonym - 60 zł

 

Chciałbym pozostać na okresie nieoznaczonym z EOT z ofertą na dekoderze własnym. W dzisiejszych niepewnych czasach sprzętu własnego pozbyłem się wszystkich umów z nc+.

 

Czy ten cennik na stronie nc+ jest nieaktualny i od 13. miesiąca będzie 33,99 zł (EOT), czy będzie konieczne jednokrotne przedłużenie, żeby później mieć EOT?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybacz, nie doczytałem. Z tego co było pisane w innych wątkach, powinno być Exit To Open.

 

Tak będzie jak piszesz, od lipca 2017 klienci którym kończy się umowa i przechodzą na czas nieokreślony nie wskakuje już cena regulaminowa tylko troche wyższa od promocyjnej, nazywa się to ETO - Exit to Open

 

ETO.jpg

 
Edytowane przez Vsat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam

W połowie 2015 kupiłem kilka kart nc+, które do dzisiaj przeleżały w szufladzie. Probowałem aktywować dziś 2 z nich i okazuje się, że zostały aktywowane w grudniu 2015 kilka dni jedna po drugiej. Przy próbie aktywacji trzeciej dostaję sms 'dane niepoprawne'. Czy jest możliwe że nc+ odgórnie bez mojej wiedzy aktywowało karty ?

Edytowane przez wojgp
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Czy jest możliwe że nc+ odgórnie bez mojej wiedzy aktywowało karty ?"

Mało prawdopodobne, ja kupiłem dwa zestawy nświat HD z HBO jeszcze za czasów starej dobrej n'ki, dwa miesiące temu aktywowałem jeden zestaw bez żadnych niespodzianek.

Może kupiłeś używane (aktywowane) wcześniej karty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

W połowie 2015 kupiłem kilka kart nc+, które do dzisiaj przeleżały w szufladzie. Probowałem aktywować dziś 2 z nich i okazuje się, że zostały aktywowane w grudniu 2015 kilka dni jedna po drugiej. Przy próbie aktywacji trzeciej dostaję sms 'dane niepoprawne'. Czy jest możliwe że nc+ odgórnie bez mojej wiedzy aktywowało karty ?

 

Witam.

A ja powiem że jest to możliwe, tez mi się trafiło kilka kart takich i o dziwo....aktywacja 30 grudzien 2015. Tak by to wygladalo jakby nie wyrobili z planem i aktywowali na potege....ten kto miał dekoder i karte to może jakas reklamacja ale kto same karty to lipa  raczej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...