Skocz do zawartości

nc+ MIX


jimmyboy
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Z MIX-a są "dożynki", czyli resztki magazynowe. Dekodery jeszcze gdzie-niegdzie są do wyhaczenia, ale moduły są prawie nieosiągalne i powyżej ceny z jakiej startowały. NC+ na kartę z pakietem Domowy+ HD też się zresztą kończy. Poza pakietem startowym te dwie oferty to praktycznie to samo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co nie zmienia faktu że zdobyc w markecie dekoder ITI5800 z serii BSKA/BSLA to łatwo nie jest. Ci co sprzedają na allegro wykupili hurtowo na przerobkę na E2.

 

Zostały z serii BZZB i BXZB.

Sam posiadam dwa BZZB z czasów gdy tą ofertę można było nabyć tylko w punktach NC+.I do tego w nielicznych pierwszy zestaw dostałem dopiero w Centrum NC+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Aktywowałem telefonicznie (nie SMS) ITI-5800S nc+ mix. Dekoder pobrał konfigurację "na kartę / mix" i w ustawieniach zniknęła opcja "Przełącz na ofertę abonamentową". Czy to normalne?

 

Zastanawiam się, czy to nie godzi w moje prawo konsumenta, czyli prawo wybrania oferty na dekoder własnościowy. Przecież sprzęt jest mój, to dlaczego platforma narzuciła mi, co mam z nim zrobić?

Edytowane przez przemo_one
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 sierpnia ok. 17:00 aktywowałem NC+Mix, zatem promocyjny miesiąc kończy się 30 września. Ponieważ jest to piątek, stąd moje pytanie czy wyłączą w sobotę :( czy może dopiero w poniedziałek. Może ktoś ma takie doświadczenie, jak to u nich z systemami w weekendy jest?

Gdyby wyłączyli dopiero w pon to opłaciłbym dopiero po przerwie na reprezentacje, żeby nie płacić za pustki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla zainteresowanych pochwalę się co udało mi się wyciągnąć z dekodera po NC+ MIX. Wziąłem umowę na pakiet Comfort+ na 12 miesięcy za 29,99. Ostatecznie mam umowę:
Extra+ + 8xCanal+ + Eleven za 76,89.
Cena ulotkowa pakietu Extra z Canal+ na 24 miesiące, to 99zł (na 12miesięcy 109zł). Nawet przy ofercie przejęciowej Extra+ z 6xCanal+ płaciłbym 79,99 bez kanałów Eleven.

Można taniej, ale nie dla nowych klientów i bez konieczności wiszenia na infolinii co drugi miesiąc. :)

Edytowane przez ezequiel93
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam dekoder własny nbox rekorder nc+ mix na kartę nieaktywny. Chciałbym przejść na abonament na ofertę Extra+ z CANAL+ (dekoder własny) w umowie na 12 miesięcy 89,90zł/miesięcznie, czy można to jakoś inaczej skonfigurować, aby było taniej, czy można dobrać Eleven? Proszę o poradę. Może wybrać niższy pakiet i później dobrać opcje dodatkowe, o ile jest taka możliwość?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bierz Extra+ z Canal+, taniej wziąć pakiet Extra+ i dokupić do tego Canal+ w opcji dodatkowej za 25zł/6 miesięcy, potem wyłączysz Canal+ i zobaczysz jakie będą mieli promocje, żeby nie płacić 40zł za paczkę Canal+. Przeczytaj sobie na poprzednich stronach co udało mi się zrobić z pakietu Comfort+. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...