Jump to content

Recommended Posts

To wiem o tym doskonale raczej pytałem o co innego.Wiadomo jakie dekodery były bardziej rozchwytywane z tej oferty i pytam czy są jeszcze może na rynku czy już nie ma szans ich spotkać.

Co nie zmienia faktu że zdobyc w markecie dekoder ITI5800 z serii BSKA/BSLA to łatwo nie jest. Ci co sprzedają na allegro wykupili hurtowo na przerobkę na E2.

Zostały z serii BZZB i BXZB.

Z MIX-a są "dożynki", czyli resztki magazynowe. Dekodery jeszcze gdzie-niegdzie są do wyhaczenia, ale moduły są prawie nieosiągalne i powyżej ceny z jakiej startowały. NC+ na kartę z pakietem Domowy+ HD też się zresztą kończy. Poza pakietem startowym te dwie oferty to praktycznie to samo.

Co nie zmienia faktu że zdobyc w markecie dekoder ITI5800 z serii BSKA/BSLA to łatwo nie jest. Ci co sprzedają na allegro wykupili hurtowo na przerobkę na E2.

Zostały z serii BZZB i BXZB.

Sam posiadam dwa BZZB z czasów gdy tą ofertę można było nabyć tylko w punktach NC+.I do tego w nielicznych pierwszy zestaw dostałem dopiero w Centrum NC+.

Aktywowałem telefonicznie (nie SMS) ITI-5800S nc+ mix. Dekoder pobrał konfigurację "na kartę / mix" i w ustawieniach zniknęła opcja "Przełącz na ofertę abonamentową". Czy to normalne?

Zastanawiam się, czy to nie godzi w moje prawo konsumenta, czyli prawo wybrania oferty na dekoder własnościowy. Przecież sprzęt jest mój, to dlaczego platforma narzuciła mi, co mam z nim zrobić?

Edited by przemo_one

Pobrał odpowiednią konfigurację dla oferty NC+ Mix.

Jak przejdziesz na abonament to NC+ przesle soft - konfigurację dla niego.

Proste.

W styczniu aktywowałem taki sam i nie pobrał konfiguracji. W lipcu zeszłego roku też taki sam aktywowałem. Do tej pory nie pobrał konfiguracji. Tamte aktywowałem SMS.

Przecież napisałem odpowiednia konfiguracja softu zostanie przesłana - zmieni się parę rzeczy w ustawieniach.

30 sierpnia ok. 17:00 aktywowałem NC+Mix, zatem promocyjny miesiąc kończy się 30 września. Ponieważ jest to piątek, stąd moje pytanie czy wyłączą w sobotę :( czy może dopiero w poniedziałek. Może ktoś ma takie doświadczenie, jak to u nich z systemami w weekendy jest?

Gdyby wyłączyli dopiero w pon to opłaciłbym dopiero po przerwie na reprezentacje, żeby nie płacić za pustki :)

Dla zainteresowanych pochwalę się co udało mi się wyciągnąć z dekodera po NC+ MIX. Wziąłem umowę na pakiet Comfort+ na 12 miesięcy za 29,99. Ostatecznie mam umowę:
Extra+ + 8xCanal+ + Eleven za 76,89.
Cena ulotkowa pakietu Extra z Canal+ na 24 miesiące, to 99zł (na 12miesięcy 109zł). Nawet przy ofercie przejęciowej Extra+ z 6xCanal+ płaciłbym 79,99 bez kanałów Eleven.

Można taniej, ale nie dla nowych klientów i bez konieczności wiszenia na infolinii co drugi miesiąc. :)

Edited by ezequiel93

Jesteś pewien że jest tam 8C+?Bo cena dziwnie niska do tego co oferują abonentom.Ile jest wyceniona sama opcja Eleven?

Jestem pewien, oto składowe opłat:

Pakiet Comfort+ 29,99

dopełnienie do Extra+ 10zł

Canal+ 25zł

Eleven 11.90

Comfort wyrywają i taniej ale już Extra jest w dobrej cenie .Eleven standardowo.C+ w takiej cenie na całą umowę?Jak tak to dobra oferta.

Tyle ze C+ w tej cenie zapewne przez 6 miesięcy.Potem zwyżka do 40 złociszy ;)

Bez podwyżki, mogę wysłać dowody na PW. :)

Oferta na dopełnienie do Extra+ za 10zł przyszła na maila. :)

Edited by ezequiel93

Witam. Zakupiłem 2 miesiące temu moduł NC+ i teraz skończyła się ważność. Jak to doładować?

Nie ma nigdzie informacji, a strona NC z doładowaniami nie działa.

na stronie nc+ masz wykaz salonów - część z nich ma oznaczenie sprzedaż doładowań, więc tam śmiało możesz iść z numerem dekodera lub karty

Witam. Mam dekoder własny nbox rekorder nc+ mix na kartę nieaktywny. Chciałbym przejść na abonament na ofertę Extra+ z CANAL+ (dekoder własny) w umowie na 12 miesięcy 89,90zł/miesięcznie, czy można to jakoś inaczej skonfigurować, aby było taniej, czy można dobrać Eleven? Proszę o poradę. Może wybrać niższy pakiet i później dobrać opcje dodatkowe, o ile jest taka możliwość?

Nie bierz Extra+ z Canal+, taniej wziąć pakiet Extra+ i dokupić do tego Canal+ w opcji dodatkowej za 25zł/6 miesięcy, potem wyłączysz Canal+ i zobaczysz jakie będą mieli promocje, żeby nie płacić 40zł za paczkę Canal+. Przeczytaj sobie na poprzednich stronach co udało mi się zrobić z pakietu Comfort+. :)

Należy pamiętać, że umowa jest podpisywana z dekoderem własnościowym i to dość starym. Zepsuje się to wysyłamy go do serwisu na własny koszt.Oczywiście w tym czasie płacimy za TV,której nie oglądamy. Przy przedłużeniach umowy możemy zapomnieć o podmianie sprzętu.

Ja jakoś podpisałem umowę na ponad dwuletnim BOX ADB 5800S - działa bez zarzutów od początku. Na pewno lepiej od najnowszych dekoderów NC+ z funkcją wi-fi. :)

Do czasu działa.Miałem dwa takie dekodery i mam najnowszy z funkcją Wi Fi i nie podzielam twojego zdania.