Skocz do zawartości

nc+ MIX


jimmyboy
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jakiej wymiany?Może i teraz zmienili zasady wcześniej naprawiałeś swój dekoder.To jest ryzyko swojego sprzętu operator nie ma obowiązku wymiany sprzętu który nie jest ich własnością.Przykład przy przedłużaniu umów na sprzęcie własnościowym z Mixa gdzie absolutnie nie chcieli wymieniać sprzętu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co było w innym wątku to nie.Wymienili tylko ci co złożyli reklamacje.Konsultant wprowadził w błąd powiedział o takiej możliwości a nie zwrócił uwagi że to sprzęt własnościowy z tej usługi.Ale może obecnie coś się zmieniło choć wątpię chyba że może dadzą coś w najmie bo własnościowego to raczej nie podmienią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma możliwości wymiany dekodera MIXa na właność na dzierżawe.. podpisywałeś umowę ze zniżką ze względu na swój sprzęt i sprzęt nc+ dostaniesz tylko na podstawie reklamacji że stary się zepsuł, a warunek to podpisanie nowej umowy na nowych zasadach i zamknięcie bezkosztowo starej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znowu sknocili coś na stronie, już kiedyś chyba był taki numer. Jako klienta, obowiązuje Cię regulamin promocji (np. dla Comfort+: https://ncplus.pl/sklep/dokumenty/MIX/mixcomfortplus/WP_ComfortPlus_2999_dekoder_wlasny_12m.pdf) a tam jest jasno napisane: 29,99 miesięcznie do końca 12 miesiąca i 60zł potem. O końcu roku 2017 nic nie ma.

Edytowane przez tomkep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, znalazłem na aukcji dekoder NC+mix nowy, za zakupie tego dekodera połącze i aktywuje go przez internet bądź na infolini ?? pierwszy miesiąc nie płace, potem jeśli nie doładuje karty to wygasnie mi większośc kanałów jak rozumiem ?? czy musze jakąś rezygnacje wysyłać czy coś ?? jeśli dobrze rozumiem to za kwote za którą kupie dekoder mogę przez miesiąc oglądać wszystkie kanały Cana+.C+Sport /2 , Nsport itd bez dodadkowych opłat?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie :D
Chciałem poinformować, że do oferty "nc+ telewizja na kartę" trafił zestaw z dekoderem Pace PVR HDS7241 z dyskiem twardym i tunerem DVB-T, w cenie 179 zł + koszt wysyłki 19,90 zł.
Dodam, że dekoder w zestawie jest z kartą typu Cayman, która jest sparowana z dekoderem.

Zestaw można zamówić na stronie nc+, pod tym linkiem: http://ncplus.pl/sklep/promocje/zestaw-Extra-Canal-PACEHDS7241-179

Artykuł informacyjny na portalu SAT Kurier: https://satkurier.pl/news/157998/nc-tnk-z-pakietem-start-z-dekoderem-pace.html

Edytowane przez lukx95
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...