Skocz do zawartości

nc+ MIX


jimmyboy
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Eurosport 2 od jakiegoś czasu idzie z innego transpondera i pewnie wyłączyli uprawnienia do starego przekazu. Tu masz info o parametrach przekazu.

 

Wielkie dzięki tomekp, bardzo mi pomogłeś, ale po kolei - postanowiłem sam rozwiązać problem: odświeżyłem uprawnienia przez www, zero rezultatu - potem zadzwoniłem na infolinię, tam jeden  gość próbowął pomóc, ale poległ i przełączył do "działu zajmującego się modułami CAM" :D tam jakaś baba bardzo słabo zorientowana jeszcze raz odświeżyła uprawnienia co oczywiście gufno dało, dalej na wszystkich dostępnych w liście kanałów Eurosportach 2 błąd 6

 

Coś mnie tknęło i ponownie zapuściłem automatyczne wyszukiwanie kanałów i później ręcznie przeszukałem 1700 pozycji (!) na szaryn końcu pośród jakichś arabskich stacji radiowych znalazłem Eurosport 2 na częstotliwości 12284 MHz, który o dziwo działa i błąd 6 nie wyskakuje. Ufff.

 

A teraz refleksja ogólna: jestem w miarę ogarniętym userem, mniej więcej wiem jak to działa i potrafię sobie radzić. Ale co z takimi ludźmi którzy nie potrafią? Dam głowę, że jeśli słuchałbym konwulsantów nc na infolinii kazaliby mi trzymać na TVP1 przez 24H kilka razy później wysyłaliby do punktu na wymianą modułu i inne bzdury. Rozmawiając z tą babą na infolinii wspomniałem o tym newsie z linku - konsternacja baby i niewiedza o co chodzi była znacząca. Jak żyć?

Edytowane przez velsatis
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Jestem abonentem NC+ do końca kwietnia tego roku. Jednakże, przy wygórowanych cenach, jakie sobie życzą decydenci NC+, zastanawiam się nad różnymi alternatywami. Jako że planuję zakupić własny dekoder (MIraclebox Ultra Premium), zastanawiam się nad zakupem karty NC+MIX, ale teraz moje podstawowe pytanie brzmi, czy w ramach przejścia na abonament będę mógł dokupić pakiet ELEVEN SPORT oraz MANPACK??? Z góry dziękuję za odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eleven tylko jeśli weźmiesz pakiet z paczką Canal+. Manpack pewnie bez problemu. Zawsze możesz przejść na umowę telefonicznie (a nie przez stronę internetową) i dopytać konsultanta.

 

Rozumiem, że wiesz jaką kartę wziąć i jak ją uruchomić, bo oferta NC+MIX generalnie jest sprzedawana jako para moduł/dekoder + karta?

Edytowane przez tomkep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Można bez problemu przejść na umowę normalną z tym modułem.

Sam jestem na umowie po nc-mix z ncam juz przynjamniej półtora roku . Żadnych problemów nie miałem. Po przejściu z nc-mix z ncam na abonament można dokupić wszystkie paczki programowe. Z oczywistych względów kłopot byłby z VOD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To teraz już sam nie wiem. Bo zamierzam wydać troszkę grosza, a widzę, że same komplikacje.

 

Zacznę więc od początku:

 

Zamierzam kupić MIRACLEBOX ULTRA PREMIUM z 2 CI oraz 2 uniwersalnymi czytnikami kart.

 

1. Mam już moduł CAM od CP i jego chciałem włożyć do 1 slotu CI.

2. Planuję zakupić:

a) moduł cam z ofertą NC+MIX, dostępną pod tym linkiem: http://allegro.pl/nc-mix-na-karte-nowy-modul-cam-canal-1-m-c-folia-i6015279921.html i włożyć do drugiej kieszeni CI lub

B) zakupić kartę bsla link:http://allegro.pl/nc-mix-na-karte-nowy-modul-cam-canal-1-m-c-folia-i6015279921.html i aktywować na tej karcie nc+mix i użyć jej w uniwersalnym czytniku bądź zakupić taki moduł link: http://allegro.pl/cam-modul-ci-alphacrypt-light-r2-2-cyfra-hd-nc-i5489224500.html lub

c) zakupić kartę z tej strony link: http://satsklep.pl/pl/p/nC-Pakiet-Canal-Sport-12-24-m-cy/14015 i dokupić do niej powyższy moduł alphacrypt.

 

Moje pytanie brzmi:

1. Która propozycja, biorąc pod uwagę zakup MIRACLEBOX ULTRA będzie najlepsza (chodzi mi o możliwość nagrywania jednego i oglądania innego  programu)

2. czy jeżeli moduł cam od CP jest jednostrumieniowy to czy na MIRACLBOX ULTRA też nie będę mógł np. oglądać polsatu sport a nagrywać jednocześnie programu polsat sport extra?

 

Wiem, że jestem laikiem w tej dziedzinie, ale proszę WAS FACHOWCÓW w tej materii o wyrozumiałość i podpowiedzi.

 

Serdecznie dziękuję i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie, jeśli ktoś jest chętny cesją umowy z modułem CI+, to mogę zaoferować moduł z abonamentem za 79,90 do końca 2016 roku.

W pakiecie wszystkie programy (comfort/extra/multi) + 8*Canal+ + 3*HBO.

 

A można do tego dokupić eleven sport? Skąd jesteś, jak się organizuje taką cesje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cesja jest przeniesieniem praw i obowiązków wynikających z Umowy o Abonament na osobę trzecią.

 

Jak dokonywana jest cesja umowy w NC+?

  1. Abonent tworzy spersonalizowany formularz cesji
  2. Abonent wypełnia dane osoby, która będzie przejmowała umowę (możliwość wypełnienia dokumentu online),
  3. Abonent pobiera, drukuje, podpisuje dokument i przesyła go do nowego Abonenta. Ten również podpisuje dokument. 
  4. Tak wypełniony i podpisany oryginał formularza wysyłamy do ITI Neovision

O prawidłowej zmianie właściciela umowy zarówno stary, jak i nowy abonent, zostaną poinformowani pocztą.

 

Nie wiem czy można dokonać cesji w centrum NC+, ale po prostu się nie dowiadywałem tego. Nie biorę więc tego co @kaspian0007 napisał za pewnik. Cytuję to, co mam w moje.ncplus.pl

 

@madridista - napisałem dwie PW.

@atri - można dokupić do tego Eleven.

 

ZAZNACZAM - cesja dotyczy umowy z modułem CI+, zatem potrzeba do tego własnego tunera SAT (ja korzystam z wbudowanego do telewizora Samsung 46F7000).

 

Moja oferta - wszystkie programy + 8*Canal+ + HBO za 79,90 - to normalna oferta o abonament. Można z nią robić co chcemy.

Minus to brak np. dostępu do opcji VOD. Te dostępne są tylko w dekoderze platfomy.

Za to można wykupić HBO GO (przy cesji dostaniecie to ode mnie gratis do czerwca :D). Mam terminową umowę do czerwca za 8 zł / miesiąc, co opłacę na te 3 miesiące :)

Edytowane przez tomwro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Moje pytanie do użytkowników nc+ mix z dekoderami nbox rekorder dysk 250 właśnie aktywowałem taki zestaw i nie można oglądać na wszystkich kanałach obraz się tnie lub pojawia się czarny ekran nawet sd poziom sygnału na antenie 90%na 100% na pace 500 wszystko śmiga normalnie bez żadnych problemów jeśli ktoś miał taki przypadek proszę o pomoc. Jedyne moje przypuszczenia to czy konwenter współpracuje poprawnie z tymi dekoderami .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymień kondensatory objaw standardowy i znany na głowicy i te na płycie głównej.Które to znajdziesz w.sieci. To jest używany dekoder i jak widać trafiłeś na sprzęt do poprawki;)Wymiana to maks30zl w serwisie rtv.

Edytowane przez kaspian0007
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Konczy mi sie roczna umowa w Nc mix....wiadomo tunery te są odnawiane troche strach przedłużać na kolejny rok.jest możliwość po skończonej umówie z własnym tunerem korzystać z pakietu domowego hd+ bez umowy tak jak jest na ich stronie ?dekoder 5800 seria bxzb czy jakoś tak ten biały jak narazie działa bez zarzutu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...