Skocz do zawartości

8TV


SatExpert
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czyli niepotrzebnie przesuwałem do kanałów "syf". Mogłem zostawić przy muzycznych :razz:

 

Chociaż osobiście nie lubię takich nijakich mieszanek, bo to później nie wiadomo gdzie dany kanał ulokować. Nawet jak np. w przypadku tej Ósemki. Większość to muzyka, ale są jeszcze jakieś durne programy pseudorozrywkowe czy jakiś film. Bo ani to ogólnotematyczne, skoro przewyższa i tak jedna tematyka, ani nie wiadomo co.

Edytowane przez Emil.1603
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz.. ja to bym wolał, żeby w tym kanale w ogóle nie było muzyki. Bo jak w miejsce "program muzyczny" wstawią goldy to dla mnie źle... ale jak zobaczę, że mają je z YT to będę robił dym :)

Bob Sinclar- Love Generation jest najprawdopodobniej stąd:

 

Przed chwilą pojawił się teledysk z dopiskiem "COSA" na początku oraz w fatalnej jakości. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oprawa robiona w paintcie na szybko. Pomarańczowy kojarzy mi się bardziej z Polsatem. Jaki w ogóle jest sens tego kanału? Bo dla mnie to on nie różni się niczym od np "Amazing", który Multimedia nadaje u siebie w kablu, już chyba ten ma lepszą oprawę niż ta cała "8"  :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie sami nadal nie wiedzą w jakim kierunku ma iść 8 TV, ale z muzyki całkowicie nie mogą zrezygnować, ponieważ audycje prezentujące muzykę rozrywkową oraz inne rodzaje muzyki muszą zajmować nie mniej niż 48 proc. w tygodniowym czasie nadawania programu w godz. 6:00-23:00, czyli około 8 godzin na dobę. Chyba że ponownie będą chcieli kombinować z koncesją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepiej od 6:00 do 14:00.

Nie mam epg ale dziś było coś takiego:

Ok. 14:05 godzina z...

15:05 przez ten czas nie oglądądałem

15:30 Taka sytuacja

15:54 Nowa ja

16:15 Jej szerokość Afrodyta

dalej odechciało mi się oglądać. Nie wiem czy czegoś nie pomyliłem

Czy może ktoś nagrać identy ósemki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masakra z tym EPG. Muszę przełączać na naziemną, żeby zobaczyć, jaki teraz program leci. Kiedy w końcu to zrobią z tym EPG, że ciągle jest z Eski ?

Edytowane przez Barti
Masakrą to jest też niechlujna pisownia w twoich postach. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stacja masakra! Do kogo ona niby jest skierowana? Muzyka jakiś mix - zdechłe flaki sprzed kilku lat (RMF FM już nawet lepiej gra :P)

Programiki to jakiś denny żart. Przy konkurencji która zaraz sie pojawi w DVB-T (Metro, WP) nie wytworzą oglądalności.

Edytowane przez Marek1991
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...