Skocz do zawartości

8TV


SatExpert
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Poza „programem muzycznym” i „Godziną z...”, zapowiada się słaba oferta programowa - quasi-komedie sprzed kilku lat czy program kulinarny. Zastanawia mnie program „Taka sytuacja” - mam nadzieję, że będzie to autorska audycja 8TV. Ale najważniejsze, że większość ramówki nadal będzie stanowić muzyka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawia mnie program „Taka sytuacja” - mam nadzieję, że będzie to autorska audycja 8TV.

Prawdopodobnie tak, ponieważ na stronie, która jest przytoczona kilka postów temu w programie dla 8TV jest dopisek "Polska, 2016". Będzie też drugi program produkcji własnej, czyli "Nowa Ja!" (także ma ten sam dopisek na tej stronie, co "Taka sytuacja". ;)

Edytowane przez manieq01
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W piątek "Program Muzyczny" będzie od 18:00 do 9:00 rano w sobotę, czyli programy niemuzyczne w sobotę na razie będą trwały 1 godzinę. O 10:00 tak jak @Taz pisał będzie muzyka, ale potrwa aż do godziny 8:00 w niedzielę.

 

O 8:00 będzie film "Rodzina Rubinów". Jest to komedia.

O 10:00 będzie "Program Muzyczny"

O 20:00 będzie Koncert Natalii Nykiel w ramach cyklu eska360, czyli kolejny program z Eski TV

21:00 muzyka będzie i potrwa do 22:00

22:00 programy niemuzyczne

23:00 znowu muzyka do 6:00

 

W poniedziałek o 22:00 będzie "Projekt mąż".

Edytowane przez kacper130700
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim razie nadal na antenie będzie dużo muzyki, a godzinka lub dwie zostanie poświęcona programom tematycznym. W ogólnopolskich multipleksach musi być alternatywa dla Polo TV, a w 8TV, poza balladami, pop-rockiem i utworami sprzed lat, będzie mainstreamowa muzyka, znana z anteny Eski TV.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No widzisz, a tak przekonywałeś, że szykują kanał pseudo-ogólny, lub pseudo-lifestylowy. Ostatecznie muzyka pozostaje. Zmiany tylko w niektórych porach.

 

Oczywiście nie uważam, że tak zostanie. Na pewno będą eksperymentowali. Nigdy nie wiadomo, co się sprawdzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie o to chodzi, że to może być tylko testowo. To, że teraz jest taka ilość programów muzycznych nie oznacza wcale że tak pozostanie. Mają teraz większą możliwość manewru na pewno i mogą dokonywać zmian bez większych konsekwencji. Na wiosnę może to być zupełnie inny kanał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przejrzałem całą ramówkę na październik i nawet jakoś to wygląda. Jest tam jakaś prawidłowość, chaosu nie ma, muzyki trochę jest, tylko właściwie programy rozrywkowe inne niż na Eska TV. Zdziwił mnie brak filmów - owszem, jeden jest ale o 8 rano w niedzielę. Cieszy mnie też brak niektórych odpadów z Eski typu "Klipy bez majtek" czy "Wczorajsi", chociaż w ostateczności "Najlepszy program" mógł zostać. Dobre jest też to, że w weekend króluje muzyka - od piątkowego popołudnia aż do niedzieli wieczór praktycznie. Ciekawe jak się skończy ten eksperyment ZPRu.

Edytowane przez dustman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...