Skocz do zawartości

8TV


SatExpert
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Chyba, że tym zakończeniem programu będą zwyczajnie telezakupy, czy jakieś nieoznaczone powtórki. Jak to TVN czy TVN 7 lubili robić, nie oznaczając Nauki jazdy, czy Usterki do EPG, więc trzeba było się domyślać, czy program jest emitowany, czy nie. 

Edytowane przez Barti
Pisząc posty należy poprawnie stosować znaki interpunkcyjne. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8TV ma "Zakończenie programu" w niedziele i poniedziałki od 5.30 do 6.00 i od wtorku do piątku od 4.58 do 6.00.

Jeżeli w poniedziałek Program muzyczny zaczyna się o godzinie 23:00 i trwa 6 godzin i 58 minut to skąd Ci się wzięła ponadgodzinna przerwa we wtorek rano?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słabe te belki. Nieczytelny jest tytuł piosenki ( tej dolnej) i ucina dłuższe tytuły. Dodatkowo jest takie samo oznaczenie wiekowe co było na Esce TV, a ono akurat mi się nie podoba.

Tyle mieli czasu a się nie przygotowali.

EDIT: Te belki z początkowej części autopromocji też nieczytelne.

Edytowane przez fan tv
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chwilę oglądałem tę całą "Ósemkę". Na razie nie wygląda to jakoś tragicznie powiedzmy, ale też pięknie też nie jest. Utwory te same co z Eska TV, chociaż raz się pojawiło np. Moonlight Shadow i parę innych utworów mających już swoje lata , przez co nie wiadomo tak naprawdę czy nie będą też tłuc formatu oldies. Oprawa jakaś tam jest, ale utwór przed autopromocją jest pozbawiony belki "następne". Kanał tak jak już wcześniej napisałem trochę taki lifestylowy, trochę muzyczny. Dziwny eksperyment jak dla mnie, nie wiem co oprócz wyliczeń różnych mądrych głów przeszkadzało w pozostawieniu Eski na multipleksie (tym bardziej, że ta "nowa", "bardziej muzyczna" też nadaje FTA :P)  no ale skoro ZPRowi się chciało robić taką zmianę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wychodzi na to, że będą starsze kawałki, skoro poszerzyła się grupa docelowa odbiorców. Widziałem choćby Material Girl - Madonny. Pewnie z czasem pojawi się więcej klasyków. ZPR wyraźnie pisało, że dalsze nadawanie w NTC jest dla Eski zbyt kosztowne. I nic dziwnego, bo koszty utrzymania są większe, niż na satelicie. To chłodna kalkulacja, nie kwestia "chciejstwa".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież nadal będą nadawać, tylko pod inną nazwą programu. Koncesjonariusz zostaje ten sam. Koszty dokładnie te same, co były.

I co z tego? Ale rozszerzyła się potencjalna widownia, czyli mogą zyskać lepszą oglądalność. Eska TV osiągnęła już maksa i nawet zaczęła tracić. Teraz mogą przyciągnąć więcej widzów i więcej zarobić. Oczywiście nie nastąpi to od razu, początkowo raczej nastąpi spory ubytek widowni dotychczasowej. Ale z czasem pewnie się unormuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale rozszerzyła się potencjalna widownia, czyli mogą zyskać lepszą oglądalność.

Właśnie. Kluczowe tu słowo jest "mogą". Równie dobrze słupki mogą im spaść. Moim zdaniem w tej chwili jakiekolwiek dywagacje na temat oglądalności 8TV to wróżenie z fusów. Trafność tej decyzji zweryfikują kolejne miesiące, a może nawet lata.

 

Fakt jest natomiast, taki, że koszty nadawania w NTC pozostają dla nadawcy te same. A ogólnie dla nadawcy nawet będą większe, bo mają jeden kanał więcej na satelicie do opłacenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewno będą mieli większą oglądalność tańszym kosztem. Możliwe, że muzyki będzie coraz mniej. Wszystko się okaże w najbliższych miesiącach.

Co ty bredzisz? Koszty pozyskania teledysków są mniejsze, niż wykup programów na licencji.

 

Fakt jest natomiast, taki, że koszty nadawania w NTC pozostają dla nadawcy te same. A ogólnie dla nadawcy nawet będą większe, bo mają jeden kanał więcej na satelicie do opłacenia.

Fakt jest taki, że nikt o obniżeniu kosztów nie mówił. Chodzi tylko o lepsze pozyskiwanie funduszy. Dla Eski TV, to robiło się zbyt kosztowne. Dla 8TV już takie nie jest, zważywszy na rozszerzone możliwości emisji programów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic nie wskazuje na to, że to są bardzo drogie pozycje. Nie wmówisz mi chyba, że koszt zakupu serialu który spadł z ramówki Polsatu był jakiś ogromny, tak samo pojedynczych programów o tematyce kulinarnej.

Wiadomo, taniej jest pokazywać teledyski ale to jest mało opłacalne. Gdyby te programy rozrywkowe kosztowałyby ciężki pieniądz to przecież nie emitowaliby tego na kanale FTA tworzonym w miejsce innego.

Edytowane przez dustman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...