Skocz do zawartości

8TV


SatExpert
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Trzeba uczciwie przyznać, że 8TV jest niesamowicie bezpłciowa. Nie wiadomo do kogo jest kierowana i co sobą reprezentuje. Nie jest już kanałem typowo muzycznym, ale nie jest też kanałem typowo rozrywkowym. Jest dużo muzyki (ambitne nowości), 2 programy kulinarne, 1 stary serial, 1 film na tydzień o 8 rano w weekend, 2 programy lifestylowe, jakieś śmieszne kalendarium i to wszystko. Kanał jest robiony po taniości i to w bardzo amatorski sposób. Logo, oprawa kanału, zapowiedzi programowe, belki do teledysków, kolory, własne programy - jest to wszystko takie tanie, tak niedopracowane i tak badziewne, że aż wstyd. No po prostu bida z nędzą, nic więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8TV jest dopiero w powijakach. To, co teraz widzimy to tak naprawdę tylko testowanie reakcji widzów. Po to narobili programów typu "Nowa ja!" czy "Taka sytuacja" by potem pokazywać je nocami żeby nikt się nie czepiał, że nie ma w ramówce polskich produkcji :P Na razie na tym kanale nie ma reklam, a przed każdą autopromocją nie widać jaki będzie kolejny utwór. Nazwa pasma muzycznego też jest bardzo oryginalna. 8TV nie ma własnej marki, stylu, strategii rozwoju, nic. Zrobili na szybko telewizję dla nikogo - czyli spokojnie na czołówkę rankingu oglądalności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądam 8TV i powiem, że na kanale lecą raczej teledyski niż reklamy (jest autopromocja, ale tylko serialu ''Jej Szerokość Afrodyta'' i programu ''Nowa ja!''). Na chwilę obecną 8TV emituje teledyski zamiast programu ''Po prostu po włosku''.

Edytowane przez Frontowiec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Dobra zmiana", nie ma co. Strasznie to anemiczne. Niby się jakoś trzyma kupy, coś tam leci, ale Eska TV była dużo bardziej dynamiczna, młodzieżowa, a to wygląda po prostu jakby nie było w tym ikry, czuć taki typowo skostniały twór telewizyjny jakich wiele już w naziemnej. Jeszcze jak rzeczywiście się do tego Super Polsat pojawi i te cztery dziwadła z MUX 8 to już kompletnie naziemna padnie na pysk.

Właśnie zaczął się program kulinarny. Czyli bycie pseudo TVN Style czas zacząć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chwilę oglądałem tę całą "Ósemkę". Na razie nie wygląda to jakoś tragicznie powiedzmy, ale też pięknie też nie jest. Utwory te same co z Eska TV, chociaż raz się pojawiło np. Moonlight Shadow i parę innych utworów mających już swoje lata , przez co nie wiadomo tak naprawdę czy nie będą też tłuc formatu oldies. Oprawa jakaś tam jest, ale utwór przed autopromocją jest pozbawiony belki "następne". Kanał tak jak już wcześniej napisałem trochę taki lifestylowy, trochę muzyczny. Dziwny eksperyment jak dla mnie, nie wiem co oprócz wyliczeń różnych mądrych głów przeszkadzało w pozostawieniu Eski na multipleksie (tym bardziej, że ta "nowa", "bardziej muzyczna" też nadaje FTA :P) no ale skoro ZPRowi się chciało robić taką zmianę...

Która wersja "Moonlight shadow" się pojawiła - ta oryginalna czy ta od Groove Coverage?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem akurat też okazję zobaczyć moment "przemiany" Eski TV w "Ósemkę". Jednak nie "na żywo", tylko nastawiłem sobie na moim tunerze na ten czas krótkoczasowe nagrywanie na tym kanale. :) Chciałem po prostu zobaczyć ten moment. ;)

Na chwilę obecną nie wiem jeszcze, czy będę oglądał "Ósemkę". ;) Gdy popołudniu przełączyłem na nią mój tuner to widziałem, że akurat leci tam chyba jakiś program lifestylowy. Więc, nie oglądając dłużej, zmieniłem kanał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem, że podobnie jak było to w Eska TV co jakiś czas pojawia się belka z adresem profilu na Facebooku. Jak się okazuje, na niej jest zły adres: facebook.com/OsiemTV , a jak wiadomo adres oficjalnego profilu to facebook.com/OsemkaTV.

 

Jedynie do czego obecnie mogę się przyczepić, to słabo czytelne belki z tytułami piosenek.

 

Co do muzyki to jest OK - są najnowsze teledyski znane z Eska TV, jak i starsze piosenki znane mi główne ze stacji radiowych.

Edytowane przez Kamilx
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...