Skocz do zawartości

8TV


SatExpert
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

To już nie mieli kogo brać? W Twój Puls prowadziła okropnie.

Jedynymi programami które jej wychodziły były "Gra wstępna", oraz programy poradnikowe na kanale Polsat Cafe. Ja drogi Marku nie skreślałbym tej stacji i dał jej szanse gdyż ona dopiero po pewnym czasie od startu zacznie się programowo rozkręcać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aż dziwne, że Eska nie promuje w ogóle 8TV - i to na dodatek nieco ponad tydzień przed startem. Widzowie nieobeznani z tematyką medialną pewnie nie wiedzą o zmianie albo dowiedzieli się tego dopiero z czasopism telewizyjnych. Oby ruszyli z promocją przynajmniej parę dni przed startem - w innym wypadku czeka nas wysyp negatywnych komentarzy na faceboookowym fanpejdżu Eska TV w stylu "dlaczego zamiast Eski jest jakaś Ósemka?" :/

Edytowane przez manieq01
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@manieq1 

 

Masz rację. Ja dzięki Wam i innym źródłom wiedziałem o tym od początku, czyli marzec/kwiecień. Dzisiaj mój kolega coś wspominał o Oli Kot i powiedziałem mu o tej zmianie to takie duże oczy dostał i dlaczego i, że bez sensu w ogóle... Najbardziej poszkodowani jesteśmy MY, mający DVB-T :( 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aż dziwne, że Eska nie promuje w ogóle 8TV - i to na dodatek nieco ponad tydzień przed startem. Widzowie nieobeznani z tematyką medialną pewnie nie wiedzą o zmianie albo dowiedzieli się tego dopiero z czasopism telewizyjnych. Oby ruszyli z promocją przynajmniej parę dni przed startem - w innym wypadku czeka nas wysyp negatywnych komentarzy na faceboookowym fanpejdżu Eska TV w stylu "dlaczego zamiast Eski jest jakaś Ósemka?" :/

To akurat jest mi nie dziwne gdyż promocja stacji ruszy ale w dniu startu stacji i to zapewnie na jej profilu który ruszy właśnie w tym czasie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@manieq1 

 

Masz rację. Ja dzięki Wam i innym źródłom wiedziałem o tym od początku, czyli marzec/kwiecień. Dzisiaj mój kolega coś wspominał o Oli Kot i powiedziałem mu o tej zmianie to takie duże oczy dostał i dlaczego i, że bez sensu w ogóle... Najbardziej poszkodowani jesteśmy MY, mający DVB-T :(

Pozostaje Ci internet :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To akurat jest mi nie dziwne gdyż promocja stacji ruszy ale w dniu startu stacji i to zapewnie na jej profilu który ruszy właśnie w tym czasie.

Wiesz, akurat przy nowych stacjach to lepiej wychodzi jak się promują przed startem, właśnie po to by przygotować widzów na to, że taka stacja ruszy, szczególnie w przypadku, gdy ma ona zastąpić inny kanał w naziemnej.

Edytowane przez Kirk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...