Skocz do zawartości

8TV


SatExpert
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@matjot, napisałem tak dlatego, że jak nastolatek trafi na muzykę oldies, to bardzo szybko przełącza kanał. Przykładem tego są wpisy osób niezadowolonych z tego faktu. Ostatnie wpisy na tutejszym forum dotyczą przemianowania Eski TV na 8TV i o jej wynikach oglądalności, dlatego napisałem o byłej Esce TV w kontekście DVB-T. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie widzę tutaj sprzeczności. Nadawca wygrywał konkursy KRRiT na różnych zasadach. Za pierwszym razem nie mógł tak szybko znaleźć współinwestora, to wycofał swój pomysł (zabrakło środków na samodzielną inwestycję). Wycofanie z nadawania, nie przekreślało jego wiarygodności, moim zdaniem. Jak pokazała praktyka, udało się to później. Zbytnio generalizujesz.

KRRiT nie interesuje opinia "wszystkich" - ktokolwiek to jest. Zmiany w 8TV były, są i nadal będą możliwe bez większych "ale". To samo dotyczy TTV, Polo TV i ATM Rozrywki.

 

Dokładnie. Wszak ZPR może wykorzystać jeszcze swój plan z MUX8 i jeszcze bardziej zmodyfikować koncesję poprzez ograniczenie lub skasowanie muzyki i dodanie do koncesji dodatkowych form audycji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Przecież masz kanał wypełniony po brzegi serialami. Może nie najwyższych lotów, ale ATM Rozrywka praktycznie codziennie nadaje rzeczy tego typu. 

Oby 8TV wywaliło powtórki swoich programów rozrywkowych, a dawało w to miejsce seriale/filmy, ale nie kosztem muzyki. Obawiam się jednak, że muzyka jest tam już tylko tymczasowo i pewnie zostanie tylko jej wymagana w koncesji ilość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę to samo co @dustman. 8TV to może być dla mnie jak polskie MTV. Niby Music w nazwie, ale z biegiem czasu minimum wymaganej muzyki. Teraz pewnie czekamy, aż 8TV zbierze pewną ilość programów oraz seriali i zaczną się powtórki powtórek aż do znudzenia, niczym Wczorajsi na Esce. :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wkrótce będą filmy i seriale od dużych wytwórni (lub jakoś tak było w napisane w komunikacie). :)

Pytanie po co tam seriale a nie w Nowa TV. Pasowała by jedynie Moda na sukces i kabarety!!!!

Tworzenie Osemki i Nowa TV w tym samym czasie nie było dobrym pomysłem!!!!

Edytowane przez golbi_84
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nadawanie serwisu informacyjnego w 8TV ma pewien sens - nie wszędzie można odbierać MUX8. Na przykład u mnie nadal nie ma MUX8 (Białystok/Krynice) i nie zanosi się, aby do środy uruchomiono (dla UKE się nie śpieszy). Podobna sytuacja w Olsztynie, Poznaniu i Bydgoszczy i częściowo w Opolu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To było do przewidzenia ponieważ serwis informacyjny kosztuje kupę kasy a MUX 8 nie ma dostatecznego zasięgu w przeciwieństwie do MUX 1. Ja mam szczęście i odbieram MUX 8 na jednej antenie bez problemu, a dużo osób takiego szczęścia może nie mieć. Obstawiam że serwis info zostanie już na stałe w 8TV oraz NOWA TV. Z jednej strony promocja kanału NOWA TV a z drugiej strony wykorzystanie potencjału tego programu i zachęta do montażu drugiej anteny dla osób które nie odbiorą stacji na jednej antenie.

Edytowane przez exmartino
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...