Skocz do zawartości

8TV


SatExpert
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Nowości w 8TV od 1.01:

- Nowy serial 'Z Pamiętnika Lekarki' Premiera: W każdą niedzielę od 1.01 godzina 16:00, powtórka 15:00.

- Program znany z Eski ''100 złotych'' Godzina 18:00, w niedzielę i w czwartek

- Zmiana Godziny 'Nowa Ja!' na  18:00, 'The Best of..' przesunięty na 19:00

- Kolejny nowy program ''Żony za kółkiem'' Premiera: od 2.01 godzina 15:00

 

Żródło: naziemna.info

Edytowane przez Patjyk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak u was, ale u mnie już poprawnie działa EPG. Już nie pokazuje ramówki eski jak do tej pory. 

 

Kolejna nowość jaką zauważyłem to: Belka ''Następnie'' pojawia się pod belką ''Za chwilę'' informująca, jaki klip będzie później,

Jest to nowość, jeśli chodzi o stacje TV muzyczne w Polsce, bo do tej pory nie zauważyłem,żeby jakakolwiek stacja w Polsce informowała na ekranie jakie będą leciały teledyski  za chwilę i potem, nie licząc 4FUN MEDIA (bo oni informują o tym na stronie www) i stacji zagranicznych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeglądając ramówkę na styczeń, doszło do zmian kolejnych, no jest nie za wesoło, bo więcej programów a mniej muzyki, trochę tylko skrócone, a tu szczegóły:

 

Od stycznia:

Filmy zostały przeniesione w niedzielę na g. 20:00, ale filmy też się będą pojawiać w środy o 20:00. 

W soboty, dodane zostało 100 złotych (17;30), Nowa ja (18:00) oraz  Sala Operacyjna (19:00).

 

Programy rozrywkowe oraz seriale zaczynają się od 13:00 do 19:30., a potem od 21:30 do 22:30.(W środy od 13:00 do 22:30)

 

Nowość:

'Modowa sprawa narodowa' Premiera od 30.01 g.17:30.

 

Tytułów filmów nie będę spisywać, kto będzie chciał to sobie zobaczy na naziemna.info.

Edytowane przez Patjyk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...