Skocz do zawartości

8TV


SatExpert
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Od niedzieli, 12 lutego br. 8TV będzie emitował o godz. 17:30 francuski serial ''Detektyw Cain'', który również jest emitowany w siostrzanej Nowa TV.

 

Natomiast po zakończeniu ostatniego sezonu serialu ''Jej Szerokość Afrodyta'' 8TV będzie jeszcze raz emitował ten serial, od pierwszego sezonu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wypowiadałem się wcześniej na temat zmiany Eski na 8TV, ale od początku miałem ku temu sceptyczne nastawienie. Rozumiem nadawcę, ale z punktu widzenia widza była to zła zmiana. Zabrali nam kanał tematyczny (tak, Eska na tle pozostałych stacji naziemnych wyróżniała się ofertą - muzyka CHR) na kanał ogólny (tzw. śmietnik). Niestety w DVB-T wszyscy nadawcy zmierzają do tego żeby być ogólnym bo tak jest łatwiej przetrwać, ale dla bardziej wymagającego widza naziemna telewizja jest słaba. Nie zainteresowała mnie w ogóle nowa oferta 8TV, a muzycznie też jest inaczej. Niby tak samo, ale bardziej ogólnie, czyli nudno. Takie jest moje zdanie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podejście ZPR do zarządzania 8TV i Nowa TV jest całkiem sprytne, ponieważ mądrze wykorzystują różnice w zasięgu między tymi kanałami. Nowe seriale najpierw trafiają do kanału o mniejszym zasięgu, czyli Nowa TV, a po zakończeniu emisji przenoszą je do 8TV, dzięki czemu mają dużą szansę na zyskanie nowych widzów. A dodatkowo ZPR dzięki jednemu serialowi spełniają jednocześnie dla dwóch kanałów warunek koncesji dotyczący ilości premier.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Od lutego kolejne zmiany:

- w dni robocze muzyka do 13:20 ("Program muzyczny" do 11:30, potem 2x "Godzina z...") i od 23:40 (z wyjątkiem piątków, wtedy muzyka od 20:00)

- w niedziele "Program muzyczny" od 19:25 do 6:00 następnego dnia

- "The best of" tylko w soboty i niedziele o 18:00

- filmy od wtorku do czwartku o 20:00

- od 1.02 o 15:25 "Modowa sprawa narodowa" (pn-pt, chociaż program pojawi się już 29 stycznia o 17:30), o 17:20 "No Limit" (pn-pt), a o 19:00 - "Z pamiętnika położnej" (wt-pt)

- od 6.02 w poniedziałki: o 19:00 "Nowa Rewia Kabaretowa", o 20:00 serial "Mercy Street", a o 21:10 "Wydział operacji specjalnych"

 

Jednym słowem - to już nie 8TV, to bardziej Nowa TV 2...

Edytowane przez manieq01
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...