Skocz do zawartości

8TV


SatExpert
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tylko na [beep]ę komu Eska TV w naziemnej do kogo do [beep]y jest głownie naziemna? Dla starszych i biedniejszych, Eska jest młodzieżowa i najlepiej nadawała by w internecie. Żaden młodzieżowy kanał się nie sprawdził. MUX - Nowa TV MUX 8 - Film TV albo wrócić do projekty Super Express TV. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie prawda,uważam że eska idealnie pasuje do naziemnej.Wyjeżdżam gdzieś na wakacje i chcę pooglądać eskę a tu tylko naziemna to co mam oglądać badziewną ósemkę.Oburzenie ludzi do dziś jest że nie ma eski w naziemnej i także w cyfrowym Polsacie.Widać to po komentarzach na facebooku.Ja mam obecnie eskę w tv ale jest ona prawie na końcu listy kanałów.W Internecie to nikt prawie by jej nie oglądał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wycofanie Eska TV z DVB-T było ogromnym błędem pomimo że stacja notowała spadek oglądalności ale miało wierną publikę która włączała Eskę niczym radio w samochodzie czyli odruchowo - w tle.

Dodatkowo Eska TV często gęsto kreowała hity... a "kreowanie" hitów od danej wytwórni na pewno nie jest darmowe.

Hity kojarzące się z Eską TV

 

 

 

 

 

i wiele innych...

 

(W budowie z platformą on-line + radiem FM)

Dodatkowo Eska TV na każdym drucie latem imprezka fajny zestaw :)

 

TV8 zmieszana z serialami to klęska niczym była wersja VIVA PL muzyka do 13:00 reszta show. 

Edytowane przez Marek1991
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NTC jest dla starszych ludzi szczególnie pierwsze trzy MUX dlatego oglądalność kanałów wygląda jak wygląda słabą oglądalność miał Polsat Sport News  tak samo Eska TV jak i 8TV. Dlatego MUX 1 powinien zawierać kanały dla mas a niszowe do MUX 8 (Nowa TV a nawet Zoom TV). Eska TV czy ATM Rozrywka (MUX8). Nie wiadomo tez jak ta Eska TV miałaby wyglądać jak powstanie twór Eska TV Extra to duza cześć może wylądować tam. Wiec o wiele lepiej już zostawić ta Ósemke ale pójść bardziej w seriale

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pójść bardziej w seriale jak WP? Nie jest to dobra opcja, chyba że się wali polskimi powtórkami na okrągło jak ATM Rozrywka czy płatne TVP Seriale.

 

Co do tego czy NTC "jest dla starszych ludzi". Cóż, w ogóle telewizja jest dla starszych ludzi. Młodzi mają inne "świetne rozrywki" jak internet na przykład, a telewizja zostaje dla bardziej zaawansowanej wiekowo grupy odbiorców albo takich jak tutaj, piwnicznych zapaleńców.

Edytowane przez dustman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Chyba się pomyliłeś bo właśnie 8TV zamieni się ponownie w Eska TV, a obecna satelitarno-kablowa Eska TV zamieni się w Eska TV Extra. Chyba koniec 8TV jest wielkimi krokami. Ramówka na stronie naziemna.info jest tylko do 13 czerwca. Nie będzie żadnych nowości w czerwcu, jedynie program o plotkach z Nowa TV, który poprowadzi Ola Kot i Paulina Koziejowska. Czyżby Eska powróciła do naziemnej już w czerwcu?

Edytowane przez Barti
Niechlujna pisownia w poście. Na forum piszemy poprawnie po polsku, z poszanowaniem zasad polskiej pisowni, gramatyki, ortografii i interpunkcji. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten program TV, na tej stronie, jest tylko na miesiąc do przodu.

NOWA TV ma do końca czerwca już ramówką, ESKA do końca maja, a 8TV do połowy czerwca.

 

 

Chyba się pomyliłeś bo właśnie 8tv zamieni się ponownie w Eska Tv,a obecna satelitarno kablowa Eska Tv zamieni się w Eska Tv Extra.Chyba koniec 8tv jest wielkimi krokami.Ramówka na stronie naziemna info jest tylko do 13 czerwca.Nie będzie żadnych nowości w czerwcu jedynie program o plotkach z Nowa Tv,który poprowadzi Ola Kot i Paulina Koziejowska.Czyżby eska powróciła do naziemnej już w czerwcu?

Ja myślałem,żeby tutaj zmienić nazwę wątku, na ESKA TV EXTRA.  :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyżby 28 czerwca?Wszystkie prawie kanały Zpr Media rozpoczynały swoje nadawanie 28 dnia miesiąca.Przykłady:8tv 28 września,Eska Tv 28 maja 2009,Vox Music Tv 28 kwietnia 2014,Fokus Tv 28 kwietnia 2014.Nie ma ramówki eski bo mogą być duże zmiany w ramówce.Będą też wakacje więc może będzie Summer City.Na pewno pojawi się retransmisja Eska Music Awards 2017.Jedna osoba zapytała się na grupie Jestem na czasie na facebooku o datę powrotu eski do naziemnej.

Edytowane przez pawlo26
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowa TV też miała ruszyć 28 października (pewnie jednak poczuli fakt, że Trump może rozbić koryto, to przesunęli na 9 listopada), a i chyba też HipHopTV miał ruszyć niedaleko tego dnia?
A wracając do tematu: Moim zdaniem niepotrzebna była ta cała zmiana, ale pewnie brak koncesji na kanał lifestylowy ich przymusił, i mamy to, co mamy (zresztą w czasie konkursu nawet opatentowali "TV 8" i "8 TV", więc musieli to jakoś wykorzystać), chociaż i tak generalnie to była EskaTV z lat 2013-2014, która i tak też za bardzo nie przyjęła się (wtedy Eska i Fokus emitowały wiele elementów ogólnych, a one powinny trafić raczej do flagowego Polo), ale wtedy to miało jakieś wytłumaczenie (nie mieli ogólnego kanału), ale dziś, już z odpowiednią stacją? Moim zdaniem jednak mogli zostawić Ósemkę po zmianach, ale jako niekodowana wersja Nowej i Fokusa (szczególnie, że ta pierwsza będzie mieć problem do momentu, kiedy nie wejdzie DVB-T2 i nie połączy się MUX1 i MUX8 w jeden MUX o polaryzacji poziomej w paśmie UHF). A jeżeli to miałoby być coś innego, to niech zdycha.
Co do Eski Extra: Mam nadzieję, że jednak "główna" Eska będzie od muzyki, a ta "Extra" to np. filmy, najlepsze programy i inne [beep]erele, które nic nie mają wspólnego z główną anteną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miesiąc temu zwolniono dyrektor programową Eska TV, więc może dlatego nie ma ramówki. Czy ktoś wie kto jest nowym dyrektorem programowym lub będzie?

Edytowane przez Barti
Niechlujna pisownia w poście. Na forum piszemy poprawnie po polsku, z poszanowaniem zasad polskiej pisowni, gramatyki, ortografii i interpunkcji. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie bardziej ciekawi, co z kontentem 8TV po jej likwidacji? Z tego co wiem, są tam pozycje programowe, których to nie ma w Fokusie, czy Nowej TV. :)

Edytowane przez Barti
Brak znaków interpunkcyjnych w poście, przez co jego czytelność jest utrudniona. Pisząc posty należy poprawnie stosować znaki interpunkcyjne. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...