Skocz do zawartości

8TV


SatExpert
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dublowali tę telenowelę na Polo TV i Nowej TV, więc po co puszczać także na trzecim kanale, zwłaszcza na Ósemce? Na dodatek pora emisji jest tragiczna. Jakimś bardzo wielkim fanem telenowel zagranicznych nie jestem, ale wpychanie tego "starocia" jest złym pomysłem. Chyba nie myślą logicznie szefowie 8TV. Jak dla mnie powinni ustalać, o której godzinie ma być dana audycja emitowana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem że ostatnio nie ma pasma The best of..., czy zrezygnowali już z niego? A co do powrotu Eski TV na MUX1 (jeśli się to potwierdzi) to dobrze ale jakby Eska TV nie przenosiła się do Warszawy i została we Wrocławiu to by była do dzisiaj na MUX1 a 8TV w ogóle by nie powstało bo moim zdaniem wszystko zaczęło się sypać od momentu przeniesienia do Warszawy. Za czasów Eski TV z Wrocławia była grana lepsza muzyka, lepsze programy itp. i leciał też czasami nawet trance, techno, rock. Nie wiem, po co przenosili się do Warszawy zamiast zostać we Wrocławiu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nagle, jak napisałem, że kończy się ramówka to dziwnym trafem się szybko pojawiła na stronie naziemna.info. Myślę, że ktoś z ZPR Media czyta to forum.

Edytowane przez Barti
Brak znaków interpunkcyjnych w poście, przez co jego czytelność jest utrudniona. Pisząc posty należy poprawnie stosować znaki interpunkcyjne. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej z naziemna.info niż ZPR ;) Ale kto wie? Może i oni sobie tu siedzą i czytają nasze bazgroły? Sam bym chętnie zamienił swoją pracę na taką.

Edytowane przez Barti
Zdanie pytające kończymy znakiem zapytania, a nie kropką. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Tak się zastanawiam... Jak 8TV kończy nadawanie za tydzień w piątek (16.06), to po co ta zmiana przedłużania muzyki i zaczynania programów rozrywkowych od 18.00 dopiero od poniedziałku (19.06). Weźmy też pod uwagę, że tego dnia rano miał się zacząć serial "Zranione uczucia" rano o godz. 6.05 :/ 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ola Kot, prezenterka Eski na Facebooku kilka dni temu mówiła o "wielkim powrocie Eski", także można to uznać za potwierdzenie wszelkich plotek na ten temat.

 

Poza tym - to nie ten wątek, bo 8TV i Eska TV to teoretycznie zupełnie inne stacje. ;)

Edytowane przez manieq01
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8TV powinna być kanałem lifestylowym dla młodzieży tworzenie z kanału młodzieżowego jakim była/jest Eska TV kanał lifestylowego dla kobiet chodź właściwie to nie wiem dla kogo jak tam leciał No Limit było dużym błędem. O ile to nie będzie taki kanał bo zmian koncesji nie było a i 4fun media nagle wyskakuje z takim pomysłem może nieprzypadkowo

Edytowane przez golbi_84
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...