Skocz do zawartości

8TV


SatExpert
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mnie bardziej ciekawi, co z kontentem 8TV po jej likwidacji? Z tego co wiem, są tam pozycje programowe, których to nie ma w Fokusie, czy Nowej TV. :)

Ja podejrzewam, że będzie w ESKA TV EXTRA, ew. w NOWA TV. :)

Co do Eski Extra: Mam nadzieję, że jednak "główna" Eska będzie od muzyki, a ta "Extra" to np. filmy, najlepsze programy i inne [beep]erele, które nic nie mają wspólnego z główną anteną.

Za mało masz kanałów, które puszczają filmy?

Edytowane przez Patjyk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież 8TV to w 90... ba, nawet 95% (rzecz jasna w części niemuzycznej) kontent Nowej TV, więc jeśli już coś ta druga stacja zyska (a właściwie zyskała ponieważ emitowane już są tam "sztandarowe" pozycje Ósemki z pierwszych miesięcy "Nowa Ja!" oraz "Taka sytuacja"), to tylko te 2-3 produkcje emitowane dotąd wyłącznie w 8TV. ;)

Edytowane przez manieq01
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego oszalał ??

Dobrze pisze.

Dobre filmy akcji z lat 90 i  git majonez.

Ale zrozum - ESKA to jest marka MUZYCZNA. Nie ogólnotematyczna… Rozumiem, że masz obsesję na punkcie filmów akcji i sztuk walki, ale bez przesady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po tym jak Eska TV powróci do MUX1, to głównym celem ZPR będzie przywrócenie jej dawnej pozycji, a filmy z pewnością nie będą temu dobrze sprzyjać. Tak ogólnie to ciekawe, czy po tej zmianie, a raczej odmianie automatycznie zostanie zdjęte kodowanie z tego kanału?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podniecacie się powrotem Eski, ale póki co, nic mi nie wiadomo, czy jest zgoda KRRiTV. Ósemka TV nawet roku nie ma, więc na jakiej podstawie zmiana?

Edytowane przez Barti
Brak znaków interpunkcyjnych w poście, przez co jego czytelność jest utrudniona. Pisząc posty należy poprawnie stosować znaki interpunkcyjne. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podniecacie się powrotem Eski, ale póki co, nic mi nie wiadomo, czy jest zgoda KRRiTV. Ósemka TV nawet roku nie ma, więc na jakiej podstawie zmiana?

Na takiej, że widocznie bardziej opłacalna jest dla nich ESKA TV, niż jakieś zmutowane 8TV.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To samo mówili jak startowali z Ósemką, nawet zmiana była chwalona przez fachowców z branży, że maja większe pole do popisu. Nazwa kanału jest mało ważna, trzeba zainwestować w ofertę. Zmiana nazwy nie musi oznaczać powrotu do tego, co było prawdziwą Eską. Może stać się Eską Extra, a Eska być tym samym tylko pod inną nazwą. A tu hura, jakby już ramówka była.

Edytowane przez Barti
Brak znaków interpunkcyjnych w poście, przez co jego czytelność jest utrudniona. Pisząc posty należy poprawnie stosować znaki interpunkcyjne. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko że sama DVB-T w Polsce to twór, którego późniejszej reakcji i przyjęcia przez rynek i widzów nie przewidzisz. Niby ma być dobrze, a wychodzi średnio. 8TV czy WP są tego najlepszym przykładem. Eksperyment z rozrywkową ESKĄ TV z serialami i filmami też coś pokazał. Polsat Sport News mimo dużego zasięgu i okazjonalnie dobrych transmisji był na samym dnie pod względem komercyjnym. A to że 8TV jest wszędzie to nic nie oznacza, bo to jest kanał stricte naziemny i pod nią miał być tworzony. Nie przyjęło się, więc wracają do sprawdzonego przez lata modelu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, NTC to twór, gdzie duża oglądalność, mają powtórki, dlatego co ambitne seriale, jak w WP ("Upadek", "Orphan Black", "Most nad Sundem") wypadają słabo. Tym bardziej, że nie przejdzie kanał muzyczny, bo ludzie muzyki słuchają w radiu lub przez internet. Dlatego właśnie kanał serialowy jest bardziej pożądany, niż muzyka. 

Edytowane przez Barti
Niechlujna pisownia w poście. Na forum piszemy poprawnie po polsku, z poszanowaniem zasad polskiej pisowni, gramatyki, ortografii i interpunkcji. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale nigdy nie będzie osiągać tak dobrych wyników oglądalności, jak kanały ogólne, a tym bardziej nie osiągałaby ich Eska TV, której pozycja była coraz słabsza. Z tego powodu zdecydowano o wprowadzeniu 8TV, który "na papierze" z marketingowego punktu widzenia był znakomitym pomysłem. Niestety rzeczywistość okazała się zupełnie inna. Eska TV mimo mocnej marki nie zdołała odzyskać pełnego zasięgu w sieciach kablowych i na platformach cyfrowych, przez co między innymi obecnie osiąga tak słabe wyniki oglądalności, że szkoda ich dłużej komentować. Natomiast 8TV zamiast przekroczyć nieosiągalną dla kanałów tematycznych barierę 100 000 widzów, to ma wyniki oglądalności zdecydowanie poniżej oczekiwań. Głównie jest to wina ZPR, które po kilku udanych kanałach poszli na zaczęli być bardziej oszczędni, czego efektem jest bardzo słaby kanał, jakim bez wątpienia jest 8TV.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...