Skocz do zawartości

Platforma CANAL+ – umowa, płatności (problemy i pytania)


Rasheed
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

5 godzin temu, Ozzy666 napisał:

Czy można dokonać cesji umowy jeśli osoba na którą była zawarta zmarła?

@Ozzy666 Możesz bez problemu dokonać przepisania umowy wraz z jej warunkami na siebie w formie cesji po osobie zmarłej. Szczegóły jak przejąć umowę po osobie zmarłej masz pod poniższym linkiem w niebieskim polu "Wskazówka": https://pl.canalplus.com/pomoc/co-zrobic-w-przypadku-smierci-abonenta

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Ozzy666 napisał:

Czy można dokonać cesji umowy jeśli osoba na którą była zawarta zmarła?

Jeśli to bardzo bliska rodzina, (matka, ojciec lub rodzeństwo), to raczej nie byłoby chyba problemu z przepisaniem wszystkiego. Oczywiście z aktem zgonu. Tak mi się wydaje. Najlepiej na info zadzwonić w tej sprawie.

 

Niestety czasami net zamula i wysłało z dużym opóźnieniem, a napisałem zaraz po wypowiedzi innego użytkownika, a znalazł się po poście kolegi @lukx95.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Osoba zmarła raczej cesji nie podpisze, umowa jest rozwiązywana z automatu :)

Jeśli jesteś spadkobiercą prawnym (o ile nie zrzekłeś się spadku) możesz przejąć wziąć na siebie zobowiązania, rożne są zawiłości życiowe.

Lepiej wziąć nową umowę na siebie z zachowaniem identycznych warunków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Szukajcie a znajdziecie..

 

Jak rozwiązać umowę?

Wyślij rezygnację listem poleconym na adres CANAL+ Polska S.A., skr. poczt. 8, 02-100 Warszawa.

 

Zaloguj się do Strefy CANAL+ i poprzez formularz kontaktowy prześlij skan lub zdjęcie rezygnacji.

 

Przyjdź do najbliższego salonu CANAL+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Dzień dobry, Umowa z pakietem Super Premium 4K z dodatkowym dekoderem kończy się mi 31.07.2002 , wypowiedzenie złożyłem w maju. Wczoraj dałem się "podejść" czarującemu mnie konsultantowi. Za proponował mi przedłużenie umowy i przesłał ofertę za 119,99 zł ale niezgodną z listą kanałów z uzgodnionych telefonicznie.. W otrzymanej mailem ofercie nie działa przycisk REZYGNUJĘ.   Wydaję mi się, że musiałem wyrazić zgodę na wycofanie wypowiedzenia umowy, ale nową ofertę miałem zaakceptować na mailu

Mam 2 pytania:

1. Jak mam więc doprowadzić do odrzucenia przesłanej oferty? Czekać 7 dni, czy mogę zrobić to w inny sposób szybciej?

2. Jaki jest status wypowiedzenia, czy muszę składać ponownie ze skutkiem dopiero na 31.08.2022 r i zapłacić wyższy abonament, czy też mogę złożyć reklamację odnośnie mojej zgody na wycofanie wypowiedzenia przez świadome wprowadzenie mnie w błąd przez konsultanta?

Smutne to jednak bardzo....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, bartek2017 napisał:

Dzień dobry, Umowa z pakietem Super Premium 4K z dodatkowym dekoderem kończy się mi 31.07.2002 , wypowiedzenie złożyłem w maju. Wczoraj dałem się "podejść" czarującemu mnie konsultantowi. Za proponował mi przedłużenie umowy i przesłał ofertę za 119,99 zł ale niezgodną z listą kanałów z uzgodnionych telefonicznie.. W otrzymanej mailem ofercie nie działa przycisk REZYGNUJĘ.   Wydaję mi się, że musiałem wyrazić zgodę na wycofanie wypowiedzenia umowy, ale nową ofertę miałem zaakceptować na mailu

Mam 2 pytania:

1. Jak mam więc doprowadzić do odrzucenia przesłanej oferty? Czekać 7 dni, czy mogę zrobić to w inny sposób szybciej?

2. Jaki jest status wypowiedzenia, czy muszę składać ponownie ze skutkiem dopiero na 31.08.2022 r i zapłacić wyższy abonament, czy też mogę złożyć reklamację odnośnie mojej zgody na wycofanie wypowiedzenia przez świadome wprowadzenie mnie w błąd przez konsultanta?

Smutne to jednak bardzo....

Anuluję, mój błąd czytania oferty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...