Skocz do zawartości

Platforma CANAL+ – umowa, płatności (problemy i pytania)


Rasheed
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...

Witam. Być może ten wątek już się pojawił ale nie znalazłam go na forum. Czy orientuje się ktoś czy canal plus ma prawo naliczyć karę za przedterminowe wypowiedzenie umowy jeśli wyprowadziłam się poza granicę Polski a zgodnie z ich regulaminem mogę korzystać z ich usług tylko na terenie Polski? Z góry dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Anna08 napisał:

. Czy orientuje się ktoś czy canal plus ma prawo naliczyć karę za przedterminowe wypowiedzenie umowy jeśli wyprowadziłam się poza granicę Polski a zgodnie z ich regulaminem mogę korzystać z ich usług tylko na terenie Polski. 

Jak masz dostęp do hotbird w miejscu zamieszkania nowego to bierzesz dekoder i oglądasz.  Ewentualnie poprzez internet z aplikacji Canal online do końca umowy lub cesja umowy na kogoś Jak nie chcesz płacić. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jedno jest ciekawe, mówią i piszą o likwidacji niezależnego MR post Cyfra, a  w przedłużonej umowie jest taki zapis; MULTIROOM STANDARD - 20 zł, Najem Moduł CAM ECP - 0 zł, Najem PVR (Multiroom) - 20 zł. Po zwrocie PVR, na który mam czas 5 dni, te opłaty zostaną anulowane. Ale gdyby tak np. nie zwracać PVR-a, to wyłączą jedna kartę? Pieniążki za MULTIROOM STANDARD  biorą, umowa jest z 13 września br. Jak to wygląda prawnie/ Ciekawe zapisy i niejasna umowa. Żadnego zapisu o wyłączeniu jednej karty w umowie nie ma.

Edytowane przez Inspektor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Czy ktoś ma taką sytuację. Po rezygnacji z MR i podpisaniu dwóch umów, na umowie głównej mam zawyżoną prognozę prognozę płatności do końca umowy. Piszę do nich już ponad miesiąc, obiecują, że za 24 czy 48 godzin skorygują i nic nie robią, totalnie mnie olewają. Płatność za październik przyszła prawidłowa, ale za trochę płatności mogą zawużyć a po co mi to.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, myślałem że do każdego pakietu ekstra+ dodawane są kanały filmbox za free ale jednak chyba nie.
Mam w umowie regulamin promocji filmbox do końca umowy za 0zł a w opcjach dodatkowych go nie ma, nie chce wypowiadać aneksu bo wynegocjowałem dobrą cenę miał ktoś kiedyś podobną sytuacje?

Zadzwonię jutro do c+ i dopytam może włączą mi te filmboxy za 0 ale nie sądzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...