Skocz do zawartości

Platforma CANAL+ – umowa, płatności (problemy i pytania)


Rasheed
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, _Artek_ napisał:

Hej, myślałem że do każdego pakietu ekstra+ dodawane są kanały filmbox za free ale jednak chyba nie.
..

Swego czasu były dodawane do Optimum. Nie pamietam, może do Extra też. W każdym bądź razie mnie udało się je zachować w Optimum na kolejny okres umowy chociaż przez 2 lata nawet na nie zajrzałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Pawel napisał:

Swego czasu były dodawane do Optimum. Nie pamietam, może do Extra też. 

Ja też miałem za 0 zł do Extra+, ale przy przedłużaniu Umowy chcieli 5 zł, powiedziałem, że w tym układzie nawet za darmo ich nie chcę :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, Inspektor napisał:

Czy ktoś ma taką sytuację. Po rezygnacji z MR i podpisaniu dwóch umów, na umowie głównej mam zawyżoną prognozę prognozę płatności do końca umowy.

Mam identyczną sytuacje.Przeszedłem z Multiroom na dwie umowy i pierwsze dwie płatności były prawidłowe, ale w kolejnej na głównej umowie po opłaceniu rachunku widniało 5 zł nie dopłaty?Dopiero po drogim telefonie należności zostały na koncie zrobione jak powinno być.Nawet tych 5 zł nie musiałem dopłacić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Pawel napisał:

Swego czasu były dodawane do Optimum. Nie pamietam, może do Extra też. W każdym bądź razie mnie udało się je zachować w Optimum na kolejny okres umowy chociaż przez 2 lata nawet na nie zajrzałem.

Wszystkiego się już dowiedziałem filmbox jest dodawany do ekstra na miesiąc za darmo ale potem kosztuje 5zł także nie warto. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawierałeś kiedyś aneks i zaglądałeś do umowy? na pierwszej stronie jest zestawienie z tabelą wybranych usług i tam go nie ma po tabelce zaczynają się regulaminy i tam już jest regulamin który mówi o filmbox za 0 do końca umowy w ramack pakietu ekstra+ 

Edytowane przez _Artek_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli już to regulamin promocji oferty przedłużeniowej "Extra+ 44,99 zł 15m oraz 48,99 zł/m dla Abonentów (05/20) L" z dnia 26.05.2020 r. mówi o dostępie do opcji Filmbox Pack do 2 miesięcy za 0 zł (miesiąc skorzystania z promocji i 1 miesiąc po miesiącu skorzystania z promocji).  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Byezee89 napisał:

Dzień dobry.Mam pytanie. Zakupiłem kilka miesięcy temu pakiet sportowy sport + chyba za 55zł.Mineło pare miesiecy a oni przerzucili piłke nożna angielską na viaplay. Moge coś z tym zrobić? Oczywiscie nie dali mi kanałów viaplay

Możesz wykupić VP za 19 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Byezee89 napisał:

Wiem że moge kupić viaplay ale mi chodzi o podejscie.Wykupiłem ponieważ mieli i oferowali lige angielską. Po paru miesiącach skończyła im sie licencja i wrzucili mecze na  viaplay. Moim zdaniem bedzo nie fair. Inne mecze również tam rzucili.

Jak konsultant to zapewniał ustnie, to trzeba było go przyłapać na tym. Raz w Play przyłapałem konsultanta na kłamstwie i wszystko dobrze się skończyło, zwrócili pieniądze.

Edytowane przez kisiel95
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...