Skocz do zawartości

Sport na platformie CANAL+


Martinos
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jaki dziś "Mecz na +" w powtórce o 17:30? Bo nie mogę się odnaleźć na tej nowej stronie...

Chelsea - Liverpool. Szkoda, bo miałem nadzieję, że powtórzą mecz Legia - Lech.

 

Ha, no to ja też mówię szkoda, ale ja liczylem na mecz Real - Valencia bo nie miałem sposobności w sobotę zobaczyc ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Wczorajszy rewanżowy półfinał Ligi Mistrzów pomiędzy FC Bayern München a FC Barcelona obejrzało w CANAL+ ponad 545 tysięcy widzów! To najwyższy wynik w tym sezonie, a zarazem drugi rezultat w historii transmisji tych rozgrywek w nc+. Dziękujemy!"

https://www.facebook.com/CANALplussport ... 56/?type=1

 

Ciekawe jaki wpływ na wynik miało to że abonenci dawnego pakietu filmowego Canal+ mogli zobaczyć mecz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ekstraklasa baaaaardzo blisko nc+. Z tego co sie dowiedzialem, mozliwa sublicencja dla Eurosportu 2.

 

Gdyby to się potwierdziło to nc+ mogłoby pomyśleć, żeby kanał 38 został np. Canal+Ekstraklasa bądź Canal+Liga.

Pomogłoby to jeszcze bardziej uszeregować rozgrywki sportowe na różnych, odpowiednich kanałach sportowych.

No i niektórzy nie musieliby już tak narzekać, że polska liga przeszkadza w ramówce dla zagranicznych meczów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ekstraklasa baaaaardzo blisko nc+. Z tego co sie dowiedzialem, mozliwa sublicencja dla Eurosportu 2.

 

Gdyby to się potwierdziło to nc+ mogłoby pomyśleć, żeby kanał 38 został np. Canal+Ekstraklasa bądź Canal+Liga.

Pomogłoby to jeszcze bardziej uszeregować rozgrywki sportowe na różnych, odpowiednich kanałach sportowych.

No i niektórzy nie musieliby już tak narzekać, że polska liga przeszkadza w ramówce dla zagranicznych meczów.

A inni by narzekali że zabrali kanał serwisowy dostępny w tanich pakietach do opcji Premium.A tym samym ich oferta sportowa uległa pogorszeniu.Niestety nie dogodzi wszystkim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ŻUŻEL:

Sobota, 16.05:

17:40 | Canal+ | GP Finlandii (P.Olkowicz, reporter: Ł.Benz, studio: D.Kabała-Malarz)

Niedziela, 17.05:

16:30 | nSport+ | Grudziądz - Tarnów (T.Dryła, reporterzy: J.Cedrych, Ł.Benz, studio: M.Majewski)

19:00 | nSport+ | Gorzów - Toruń (G.Milko, reporterzy: F.Adamus, R.Sitnicki studio: M.Łopaciński)

21:45 | nSport+ | Magazyn PGE Ekstraligi (D.Kabała-Malarz)

Od dwóch dni wiadomo, że o 19:00 puszczają Rzeszów - Leszno. Zestaw dziennikarzy zostaje ten sam, czy może jednak jest nadzieja, że Milko nie będzie komentował meczu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzenie info o Lidze Mistrzów na wyłączność w nc+ do 2018

http://www.wirtualnemedia_pl/artykul/li ... znosc-w-nc

(uprzedzam posty i napiszę: tak, wiem że to news z maja 2014)

 

Moim zdanie bardzo źle się stało, chyba od początku istnienia Ligi Mistrzów co najmniej jeden mecz był w TV otwartej, a nawet dwa (wielu pewnie pamięta czasy gdzie TVP pokazywała Ligę Mistrzów we wtorek i w środę!) Takie czasy na pewno nigdy nie wrócą ale brak choćby jednego środowego meczu w otwartej TV to porażką! Dzisiaj liczy się tylko $$$ :(

 

Nikt nie może pamiętać Ligi Mistrzów we wtorek i środę. Taka sytuacja miała miejsce tylko raz, po reformie w sezonie 1999/2000, w pierwszej kolejce LM pokazała 14 września 1999r. mecz Manchester United - Croaita Zagrzeb, dzień później Bayer Leverkusen - Lazio Rzym. Pamiętam doskonale, bo obydwa mecze oglądałem. Od 2 kolejki LM we wspomnianym wyżej sezonie był tylko środowy mecz, bo TVP sprzedała Wizji Sport sublicencje na wyłączność wtorkowego meczu i na mecz drugiego wyboru w środę. Od sezonu 2000 do 2006 roku mecze były w Polsacie, TV4 i Polsacie Sport. Przed sezonem 1999/2000 również nie mogło być wtorkowego meczu, bo mecze były rozgrywane tylko w środy a mecze były tylko w TVP. Zdarzały się retransmisje ciekawych meczy na drugi dzień w TVP. Pamiętam, że w pierwszej kolejce LM w sezonie 1998/1999r. TVP2 pokazała na żywo mecz Real Madryt - Inter Mediolan a w retransmisji dzień później Manchester United - Barcelona.

Dlatego co niektórym może się wydawać, że TVP transmitowała mecze we wtorek i środę. Taki przypadek był tylko jeden, o którym, wspomniałem w pierwszej kolejce w sezonie 1999/2000. Wszystkie pamiętam doskonale, bo od 25 lat śledzę Ligę Mistrzów na bieżąco i co za tym idzie, gdzie i kiedy można było obejrzeć każdy mecz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ŻUŻEL:

Sobota, 16.05:

17:40 | Canal+ | GP Finlandii (P.Olkowicz, reporter: Ł.Benz, studio: D.Kabała-Malarz)

Niedziela, 17.05:

16:30 | nSport+ | Grudziądz - Tarnów (T.Dryła, reporterzy: J.Cedrych, Ł.Benz, studio: M.Majewski)

19:00 | nSport+ | Gorzów - Toruń (G.Milko, reporterzy: F.Adamus, R.Sitnicki studio: M.Łopaciński)

21:45 | nSport+ | Magazyn PGE Ekstraligi (D.Kabała-Malarz)

Od dwóch dni wiadomo, że o 19:00 puszczają Rzeszów - Leszno. Zestaw dziennikarzy zostaje ten sam, czy może jednak jest nadzieja, że Milko nie będzie komentował meczu?

 

 

Aaa! Miałem to zmienić, ale kompletnie zapomniałem. Te same obsady zostają, upewnie się i dam znać jutro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wahałem się dziś między Canal+ a TVP, ostatecznie postawiłem na C+ i muszę powiedzieć, że Smokowski i Baszczyński stanęli na wysokości zadania. Jeszcze nie słyszałem chyba tak rozemocjonowanego Smoka, a Baszczu - klasa, absolutnie jeden z najlepszych ekspertów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzenie info o Lidze Mistrzów na wyłączność w nc+ do 2018

http://www.wirtualnemedia_pl/artykul/li ... znosc-w-nc

(uprzedzam posty i napiszę: tak, wiem że to news z maja 2014)

 

Moim zdanie bardzo źle się stało, chyba od początku istnienia Ligi Mistrzów co najmniej jeden mecz był w TV otwartej, a nawet dwa (wielu pewnie pamięta czasy gdzie TVP pokazywała Ligę Mistrzów we wtorek i w środę!) Takie czasy na pewno nigdy nie wrócą ale brak choćby jednego środowego meczu w otwartej TV to porażką! Dzisiaj liczy się tylko $$$ :(

 

Nikt nie może pamiętać Ligi Mistrzów we wtorek i środę. Taka sytuacja miała miejsce tylko raz, po reformie w sezonie 1999/2000, w pierwszej kolejce LM pokazała 14 września 1999r. mecz Manchester United - Croaita Zagrzeb, dzień później Bayer Leverkusen - Lazio Rzym. Pamiętam doskonale, bo obydwa mecze oglądałem. Od 2 kolejki LM we wspomnianym wyżej sezonie był tylko środowy mecz, bo TVP sprzedała Wizji Sport sublicencje na wyłączność wtorkowego meczu i na mecz drugiego wyboru w środę. Od sezonu 2000 do 2006 roku mecze były w Polsacie, TV4 i Polsacie Sport. Przed sezonem 1999/2000 również nie mogło być wtorkowego meczu, bo mecze były rozgrywane tylko w środy a mecze były tylko w TVP. Zdarzały się retransmisje ciekawych meczy na drugi dzień w TVP. Pamiętam, że w pierwszej kolejce LM w sezonie 1998/1999r. TVP2 pokazała na żywo mecz Real Madryt - Inter Mediolan a w retransmisji dzień później Manchester United - Barcelona.

Dlatego co niektórym może się wydawać, że TVP transmitowała mecze we wtorek i środę. Taki przypadek był tylko jeden, o którym, wspomniałem w pierwszej kolejce w sezonie 1999/2000. Wszystkie pamiętam doskonale, bo od 25 lat śledzę Ligę Mistrzów na bieżąco i co za tym idzie, gdzie i kiedy można było obejrzeć każdy mecz :)

 

 

W sezonie 2005/2006 TVP transmitowała mecze we wtorek i w środę

np.

 

13.09.2005 TVP1 Olympique Lyon - Real Madryt

14.09.2005 TVP2 Werder Brema - CF Barcelona

 

27.09.2005 TVP1 Manchester United - Benfica Lizbona

28.09.2005 TVP2 FC Liverpool - Chelsea Londyn

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W pełni się z tym zgadzam, nadal nie rozumiem tego sceptycyzmu wobec Smokowskiego. Dla mnie to czołowy komentator w Polsce, wcale nie słuchało mi się go gorzej niż wczoraj Twarowskiego. Cieszyłbym się gdyby zamiast ligi francuskiej komentował hiszpańską.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli Rafał Wolski i Filip Surma na finał? :)

 

Surma to przy dobrym humorze szefa dostanie finał LE, niestety...a Lipiński to jak już reporterem będzie w finale LM. Finał skomentuje prwnie były piłkarz, nie zdziwię się jak to będzie Przytuła lub Wieszczycki.

Mi Baszczyński pasuje, emocje ma fajne, ale bez konkretów też robi komemtarz. Jeszcze musi się pouczyć, nie ma takich dłuższych wywodów tylko krótkie wcinki. A Smoku po prostu nie ma takiego mocnego głosu do emocji, stąd pewnie taka krytyka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trudno cokolwiek przewidywać, rok temu wszyscy przewidywali Wolskiego i Orłowskiego na finał w Lizbonie, a byli Pełka i Węgrzyn :) trzymając się teorii, że finał zrobią ci, którzy nie komentowali w półfinałach, to mi pachnie Wolskim i Murawskim albo Wieszczyckim. Przytuła raczej odpada, bo 6 czerwca jest ostatnia kolejka I ligi i, o ile go nie zwolnią wcześniej, będzie wtedy na pogrzebie Widzewa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...