Skocz do zawartości

Sport na platformie CANAL+


Martinos
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mamy kolejne prawa sportowe w NC+ a tu nikt nie komentuje? :lol2:viewtopic.php?f=36&t=9044&start=1440

 

Nie wiem dlaczego mój wczorajszy post i Twoja odpowiedź, którą zdążyłem przeczytać zostały usunięte. Chciałem tylko wyrazić swoje zdanie na temat nabytych praw. Masz rację, że ligi piłkarskie są dla nc+ priorytetem i to o nie w pierwszej kolejności powinni powalczyć, ale myślę, że takie prawa jak Puchar Ameryki nie są drogie. I wybacz formę w jakiej to napisałem, nie chciałem zarzucić Ci ignorancji.

Kto i gdzie ci usunął? Może warto sprawdzić inne wątki wypowiedzi zostały jedynie przeniesione do innego wątku a nie usunięte.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobrze. Skończmy tę spinę. Wszedłem rano na ten wątek i zobaczyłem, że nie ma postów, więc pomyślałem, że może zostały usunięte. Nie zostały usunięte, lecz przeniesione do innego wątku. Już je znalazłem. Nie myślałem o tym, bo miałem dziś ważniejsze sprawy na głowie. Zatem przepraszam moderatorów za wyciągnięcie pochopnych wniosków i oskarżenie o usunięcie postów. I tym optymistycznym akcentem zakończmy tę dżentelmeńską dyskusję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiadomo jak to będzie z tą La Ligą ale widzę że za tydzień w niedziele o 19 będzie mecz Atletico vs Barca na C+Sport. Czy pokażą jeszcze jakiś mecz na C+Sport 2? Bo nie mogę coś znaleźć programu.

 

17 maja, w niedzielę, wieczorem na Canal+Sport 2 mogą transmitować drugi mecz Liga BBVA czyli Espanyol - RM, choćby dlatego, że to spotkanie w ramach powtórki będzie retransmitowane 19 maja, w wtorek o 11:15 na Canal+Sport.

Opcjonalnie na Canal+Sport 2 mógłby być finał Turkish Airlines Euroleague w madryckiej Barclaycard Center. Choć wydaje się, że ten mecz koszykówki będzie na kanale dodatkowym (chyba kanał 38), co jest bardziej prawdopodobne.

Chyba, że mecze futbolowe w Hiszpanii ostatecznie się nie odbędą to wtedy basket wchodzi na Canal+Sport. Innych transmisji raczej nie przewidziano (Derby d'Italia w Serie A TIM czyli Internazionale - Juventus są rozgrywane dzień wcześniej).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy orientujecie się czy na turniej finałowy są wysyłani komentator/zy (Michałowski) i jak to bywało w przeszłości w C+?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeglądając program tv, stwierdzam że Canal+ nadal brnie w bezsens. Flagowy kanał sportowy o nazwie Canal+Sport, nadal nie będzie głównym kanałem do pokazywanie sportu na żywo. Myślałem że od 11 maja, ktoś ruszy głową i wszystko co się da pokazać na żywo będzie w głównym kanale sportowym. Gdzieś się traci logika w tym wszystkim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można na C+ zwykłym gdy będzie komentarz ze stadionu to będzie go słychać normalnie, a nie trzeba ustawiać głosu na 70-80 by cokolwiek usłyszeń.

 

Klasyk Legia - Lech i zgadzam się znów komentarz strasznie cicho, może niech w nc+ pomyślą nad tym by to zmienić, albo wszystkie sport wystawiać na C+Family gdzie głoś jest ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Następnym przykładem dziwnych ruchów to mecze LM na Canal+, a na sportowych kanałach w tym czasie powtórki. Co do magazynów Grana Niedziela czy GPS to ich definitywny koniec?

Nie wiem w sumie, nie widzę tych magazynów w kolejnych tygodniach. Za tydzień jest tylko GPS.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W TVP nie ma problemów, bo TVP to prekursor innowacji, nowych technologii :). Sami się tak nazywają. A w C+ tzw. tłuste koty, sami się zachłysnęli swoją wielkością, nie będą się zajmować jakimiś błahostkami, widzami. Sama nazwa wystarczy i padajcie na kolana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli miałby być Canal+Sport 3 to bardziej z miejsce kanału Sport 38. @Artek1008 wyjaśnił, że nSport+ nie należy traktować na równi z zwykłymi C+Sport.

Ale nie zrobią raczej tego, bo musi być dla nich jakaś przewaga platformy nc+ od operatorów kablówek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...