Skocz do zawartości

Sport na platformie CANAL+


Martinos
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Komus na FB odpisali, ze bedzie ten ten mecz ;)

 

Wciąż nie ma oficjalnego potwierdzenia, że ten mecz będzie w TV.

Dziwna sprawa, mecz w nocy, pasowałoby powiedzieć ludziom, że taki mecz będzie w TV przynajmniej 24h przed meczem.

 

Wojtek Michałowicz w trakcie transmisji meczu Brooklyn-Atlanta mówił, że o 2 w nocy będziemy na meczu w Staples Center

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja natomiast nie trawię La Ligi.Mecze Realu i Barcelony praktycznie rozstrzygnięte przed meczem. Natomiast inne drużyny graja strasznie nierówno przynajmniej ja mam takie wrażenie.Gdy zobaczę jeden lub dwa dobre mecze Atletico lub Valencji to następne słabe czym mnie zniechęcają do oglądania tej ligi bo wybór w tym samym czasie raczej jest zawsze.

Bardzo miłe zaskoczenie to dzisiejszy mecz Sevilla-Real M oby więcej takich meczy a przekonam się do tej ligi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest i rozpiska! :)

 

Liga Mistrzów:

Wtorek, 05.05:

20:00, 22:45 | Canal+Sport | Studio Ligi Mistrzów (T.Smokowski - R.Wolski; goście: T.Wieszczycki, M.Pol, P.Salak)

20:40 | Canal+Sport | Juventus - Real Madryt (B.Gleń - T.Lipiński z Juventus Stadium; KR: P.Laboga)

 

Środa, 06.05:

20:00, 22:45 | Canal+Sport | Studio Ligi Mistrzów (A.Twarowski - K.Marciniak; goście: K.Węgrzyn, A.Vuković, P.Salak)

20:40 | Canal+Sport | FC Barcelona - Bayern Monachium (P.Pełka - G.Mielcarski z Camp Nou; KR: A.Marchliński)

 

LIGA EUROPY:

Czwartek, 07.05:

20:40,, 23:05 | Canal+Sport | Studio Ligi Europy (P.Salak; gość: K.Przytuła)

21:00 | Canal+Sport, TVN TURBO | Sevilla - Fiorentina (B.Gleń - G.Mielcarski z Estadio Ramon Sanchez Piuzjuan; KR: A.Marchliński)

21:00 | nSport+ | Napoli - Dnipro Dnipropietrowsk (Ż.Żyżyński - F.Surma)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W rozpisce jest TVN Turbo, ale w samym C+ na wizji nigdy nie podają, że równoczesna transmisja też jest na Turbo. Tak jakby o tej stacji zapomnieli, albo jej się wypierali. Nawet finału PP w tamtym roku nie podali, choć pewnie oglądalność na Turbo była kilka razy większa. Są różni abonenci, także kablówek płacący za C+ i powinni podawać wszystkie kanały, na których pokazują mecze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie oglądałem, ale jeśli nie było równocześnie na C+S to masz rację, bo to było jeszcze pod prawami TVN. W takim razie inaczej. Transmisje z LE są z pewnością bardziej oglądane na Turbo, niż tego samego meczu na C+. O to mi chodzi, a oni to lekceważą i podają tylko że transmisja jest na kanale C+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krytyka krytyką ale jedna rzecz została tu chyba niezauważona za którą nc+ trzeba pochwalić (jeśli to nie pomyłka). Otóż wysyłają komentatorów na mecz LE !!! W przeszłości zarówno w Polsacie jak i nc+ LE była komentowała ze studia oprócz finału i meczu polskich ekip, a tutaj taka niespodzianka.

Tak wiem komentatorzy będą w zasadzie na miejscu bo skomentują mecze LM, ale pamiętam, że w przeszłości nawet gdy był mecz robiony ze stadionu w środę powiedzmy w Hiszpanii to już mecz półfinałowy LE który również był w Hiszpanii komentowany był z Warszawy (często bywało tak w Polsacie, że te dwa mecze komentowała ta sama osoba - M. Borek). A tutaj tak niespodzianka, ciekawe czy jest to spowodowane tylko tym, że gra KRychowiak czy jednak było to zamierzone :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie można sprawdzić jakie mecze NBA będzie nadawał C+Sport HD Polska?

Ktoś gdzieś podał jakąś zagraniczną stronę na której była aktualna cała rozpiska, które mecze NBA w jakim kraju na jakim kanale.

 

http://www.canalplus.pl/sport/koszykowka

Ta strona to jest jedna wielka parodia

 

Wojtek Michałowicz wspominał coś, że widzimy się we wtorek w nocy na jakimś meczu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Milko we wczorajszym Sport+

"Prezentację bramek rozpoczynamy od wizyty na stadionie Luigiego Ferrarisa w Genui. Piękna oprawa tego meczu, przywitanie Michaliovicia i Allegriego i mecz i ich drużyn. Niebieskie koszulki to gospodarze Atalanta Bergamo."

 

To jest dopiero okaz :jupi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...