Skocz do zawartości

Sport na platformie CANAL+


Martinos
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem, może te żale dlatego, bo rodzice zdecydowali sie na niższy pakiet i dziecko płaczę? Jeszcze nie zmigorwali do NC+ tylko sa na starych umowach z N-ką? Korzystają z usług przedpłatowych? Przyczyn jest kilka, wiem że TV to nie naważniejsza rzecz w domu, ale czasami warto siegnąć głębiej do portfela i wiedzieć za co płacisz ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrząc często na profile to na dzieci mi nie wyglądają ani na takich co by ich rodzice utrzymywali.Umowy z N już się raczej wszystkie pokończyły bo od fuzji już ponad 2 lata.Zresztą abonenci N mieli możliwość dobrania C+ po fuzji więc to był ich wybór.Każdy chce płacić jak najmniej a oglądać jak najwięcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było kilka razy tak że według adminki z forum C+, nie można było puścić meczu Ligi Angielskiej na kanale serwisowym (kanał 36) bo tak było w umowie z właścicielem praw. Gdyby jednak ktoś z C+ ruszył głową i kanał serwisowy nazywał by sie C+Sport 3 (albo C+Sport Ekstra) to chyba wtedy spokojnie można by było puszczać mecze? (Bo Liga Angielska leciała w C+Sport, Family i Family 2 i podejrzewam ze w umowie jest właśnie że ma lecieć w C+). A tak dalej będziemy mieli ten kanał (teraz jako Kanał 38) jako rozszczep nsportu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raz był, ale podobno przez pomyłkę? Dopiero potem dopytano się własnie o tą sprawę (ludzi od których kupiono prawa do ligi angielskiej?) i potem już nigdy nie było ligi angielskiej na kanale 36. Nie znam oczywiście szczegółów umowy, bo zapewne nikt z nas ich nie zna, wnioskuje tylko z tego co wyczytałem na ich forum i po części na forum satkuriera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wiec jest mala zmiana w porównaniu ztym, co podalem @lukas_k w ramach typowana nc+. W kanale 38 bedzie T-Mobile Ekstraklasa w niedziele o 15:10, natomiast Arsenal-ManUTD w Canal+Sport2. Bedzie afera cos czuje....

 

Pisałem o tym wcześniej jak pojawiła się ramówka Canal+ oraz Canal+Sport, z której takie coś wywnioskowałem.

A była możliwość rozplanowania to tak, żeby wszystkie 5 meczów o tej porze zmieścić tak jak:

zamienić mecz L. Poznań - J. Białystok z meczem Swansea - Man. City w kanałach.

 

 

Z tym to pojechali po całości po bandzie, jak brakuje miejsca to zawsze Arsenal-United mogą dać na Canal+Premium.

 

Tam akurat jest mecz Ś. Wrocław - L. Warszawa, więc ten wariant odpada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W rozpisce na stronie CANAL+ (http://canalplus.pl/sport-t-mobile-ekstraklasa_39099) jest wymieniony nSport+ dla tego meczu. Chyba, że nie rozróżniają logotypów nSport+ linearnego od serwisowego. Chociaż ta strona też pozostawia wiele do życzenia, bo chyba to jest jakaś wersja robocza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko ładnie, pięknie, ale te nowa loga są tragiczne. Poprzednie były fajne, transparentne, a teraz wali czarny prostokąt CANAL+ po oczach... Nie widziałem jeszcze jingli i ogólnej oprawy, więc na razie się nie wypowiadam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...