Skocz do zawartości

Sport na platformie CANAL+


Martinos
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

https://satkurier.pl/news/114583/ktore-z ... eklam.html

"na podstawie informacji uzyskanej od rzecznika prasowego nc+, że CANAL+ Discovery, CANAL+ Seriale, CANAL+, CANAL+ 1, CANAL+ Film i CANAL+ Family nie będą w ogóle nadawały reklam."

 

Dobrze, że od teraz LM jest w Canal+Premium pod takim względem, że obiecywali na tym kanale absolutny brak reklam. Dziś zobaczymy ile prawdy jest w tych szumnych zapowiedziach i jak nc+ traktuje swoich abonentów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ROZPISKA KOMENTATORÓW:

EKSTRAKLASA:

Piątek, 15.05:

17:40 | Canal+Sport2, nSport+ | Zawisza - Korona (P.Pełka - W.Jagoda, reporterzy: D.Kabała-Malarz, T.Lipiński, skrót do Ligi+: T.Lipiński)

20:00, 22:30 | Canal+Sport | Super Piątek (C.Olbrycht, goście: R.Jezierski, A.Zamilski)

20:25 | Canal+Sport | Lechia - Wisła (M.Rosłoń - M.Murawski, reporterzy: P.Bojarska, K.Marciniak, skrót do Ligi+: K.Marciniak)

 

Sobota, 16.05:

15:10 | nSport+ | Górnik Ł. - Cracovia (B.Gleń - W.Jagoda, reporterzy: S.Śledź, Ż.Żyżyński, skrót do Ligi+: Ż.Żyżyński)

17:55 | Canal+Sport | PGE GKS - Podbeskidzie (A.Marchliński - T.Wieszczycki, reporterzy: F.Adamus, M.Wodziński, skrót do Ligi+: M.Wodziński)

20:05 | Canal+Sport | Ruch - Piast (R.Skrzyński - M.Baszczyński, reporterzy: B.Ignacik, A.Westfal, skrót do Ligi+: A.Westfal)

22:30 | Canal+Sport | Liga+ (R.Dębiński - G.Mielcarski)

 

Niedziela, 17.05:

15:10 | Canal+Sport | Lech - Jagiellonia (MECZ KOLEJKI)(R.Dębiński - R.Jezierski, reporterzy: K.Marciniak, M.Wróblewski, skrót do Ligi+Extra: M.Wróblewski)

15:10 | NC+ 38 | Górnik Z. - Pogoń (Ż.Żyżyński - T.Wieszczycki, reporterzy: F.Surma, A.Westfal, skrót do Ligi+Extra: A.Westfal)

17:40 | Canal+ | Śląsk - Legia (R.Skrzyński - K.Kosowski, reporterzy: S.Śledź, M.Wodziński, skrót do Ligi+Extra: M.Wodziński)

20:00 | Canal+ | Liga+Extra (A.Twarowski - T.Smokowski, goście: A.Bugajski, K.Węgrzyn, S.Stempniewski)

 

Wtorek, 19.05:

17:40 | Canal+Sport | Korona - Górnik Ł. (R.Dębiński - G.Mielcarski, reporterzy: D.Kabała-Malarz, Ż.Żyżynski, skrót do Ligi+: Ż.Żyżyński)

17:40 | Canal+Sport2 | Podbeskidzie - Ruch (A.Marchliński - K.Kosowski, reporterzy: S.Śledź, C.Olbrycht, skrót do Ligi+: C.Olbrycht)

20:10 | Canal+Sport | Cracovia - Zawisza (R.Wolski - K.Węgrzyn, reporterzy: P.Bojarska, A.Westfal, skrót do Ligi+: A.Westfal)

20:10 | Canal+Sport2 | Piast - PGE GKS (R.Skrzyński - W.Jagoda, reporterzy: F.Adamus, G.Milko, skrót do Ligi+: G.Milko)

22:30 | Canal+Sport | Liga+ (K.Marciniak - M.Murawski)

 

Środa, 20.05:

17:40 | Canal+Sport | Lech - Śląsk (MECZ KOLEJKI) (M.Rosłoń - M.Murawski, reporterzy: D.Kabała-Malarz, M.Wróblewski, skrót do Ligi+Extra: M.Wróblewski)

17:40 | Canal+Sport2 | Górnik Z. - Lechia (B.Gleń - K.Węgrzyn, reporterzy: S.Śledź, F.Surma, skrót do Ligi+Extra: F.Surma)

20:10 | Canal+Sport | Legia - Jagiellonia (P.Pełka - T.Wieszczycki, reporterzy: B.Ignacik, T.Lipiński, skrót do Ligi+Extra: B.Ignacik)

20:10 | nSport+ | Wisła - Pogoń (R.Wolski - G.Mielcarski, reporterzy: P.Bojarska, A.Westfal, skrót do Ligi+Extra: A.Westfal)

22:30 | Canal+Sport | Liga+Extra (A.Twarowski - T.Smokowski, goście: M.Baszczyński, P.Rudzki, S.Stempniewski)

 

 

PREMIER LEAGUE:

Sobota, 16.05:

13:30 | Canal+Sport | GPS (P.Karpiński - R.Nahorny)

13:40 | Canal+Sport | Southampton - Aston Villa (A.Twarowski - R.Nahorny)

15:45 | Canal+Sport | GPS (P.Karpiński - P.Rudzki)

15:55 | Canal+Sport | Sunderland - Leicester (M.Rosłoń - P.Rudzki)

18:25 | Canal+Sport2 | Liverpool - Crystal Palace (P.Pełka - P.Rudzki)

 

Niedziela, 17.05:

14:25 | Canal+ | Swansea City - Manchester City (P.Rudzki - R.Nahorny)

16:55 | Canal+Sport2 | Manchester United-Arsenal (P.Pełka - P.Rudzki)

 

Poniedziałek, 18.05:

20:55 | Canal+Sport | West Bromwich Albion - Chelsea (A.Twarowski - R.Nahorny)

 

Środa, 20.05:

20:40 | Canal+Sport2 | Arsenal - Sunderland (P.Rudzki - R.Nahorny)

 

 

PRIMERA DIVISION:

Niedziela, 17.05:

18:55 | Canal+Sport | Atletico Madryt - FC Barcelona (P.Laboga - L.Orłowski)

18:55 | Canal+Sport2 | Espanyol Barcelona - Real Madryt (A.Marchliński - W.Jagoda)

 

 

LIGUE 1:

Sobota, 16.05:

20:55 | nSport+ | Multifoot (T.Smokowski - S.Białas)

 

 

SERIE A:

Sobota, 16.05:

17:55 | nSport+ | Inter Mediolan - Juventus (B.Gleń - T.Lipiński)

20:40 | NC+38 | Sampdoria - Lazio (G.Milko - F.Surma)

 

 

ŻUŻEL:

Sobota, 16.05:

17:40 | Canal+ | GP Finlandii (P.Olkowicz, reporter: Ł.Benz, studio: D.Kabała-Malarz)

Niedziela, 17.05:

16:30 | nSport+ | Grudziądz - Tarnów (T.Dryła, reporterzy: J.Cedrych, Ł.Benz, studio: M.Majewski)

19:00 | nSport+ | Gorzów - Toruń (G.Milko, reporterzy: F.Adamus, R.Sitnicki studio: M.Łopaciński)

21:45 | nSport+ | Magazyn PGE Ekstraligi (D.Kabała-Malarz)

 

 

KOSZYKÓWKA:

Piątek, 15.05:

17:55 | Canal+Sport | CSKA Moskwa - Olympiakos Pireus (W.Michałowicz - A.Koniecki z Madrytu)

20:55 | Canal+Sport2 | Real Madryt - Fenerbache (W.Michałowicz - A.Koniecki z Madrytu)

Niedziela, 17.05:

17:30 | Canal+Sport | Mecz o 3.miejsce (W.Michałowicz - A.Koniecki z Madrytu)

19:45 | NC+38 | FINAL EUROLIGI (W.Michałowicz - A.Koniecki z Madrytu)

 

Ekstraklasa baaaaardzo blisko nc+. Z tego co sie dowiedzialem, mozliwa sublicencja dla Eurosportu 2.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze widzę że teraz można za 55,90 zł miesięcznie mieć dostęp do 8 kanałów CANAL + ? Wcześniej najtańsza opcja z pełnym C+ kosztowała 79,90 .. Nie wiem czy ja coś źle widzę czy jednak rzeczywiście już za jedyne 56zl mogę oglądać 8xC+ :D

Ale to i tak wybrakowana oferta, bo brakuje nSport+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze widzę że teraz można za 55,90 zł miesięcznie mieć dostęp do 8 kanałów CANAL + ? Wcześniej najtańsza opcja z pełnym C+ kosztowała 79,90 .. Nie wiem czy ja coś źle widzę czy jednak rzeczywiście już za jedyne 56zl mogę oglądać 8xC+ :D

Do końca roku ta cena a po nowym roku do końca umowy ta przekreślona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze widzę że teraz można za 55,90 zł miesięcznie mieć dostęp do 8 kanałów CANAL + ? Wcześniej najtańsza opcja z pełnym C+ kosztowała 79,90 .. Nie wiem czy ja coś źle widzę czy jednak rzeczywiście już za jedyne 56zl mogę oglądać 8xC+ :D

Ale to i tak wybrakowana oferta, bo brakuje nSport+.

 

:o rzeczywiście ale na nSport+ leci liga francuska a ona mnie w ogóle nie interesuje.

 

Nie tylko, bo i najlepsza zuzlowa liga swiata, SerieA, T-Mobile Ekstrasa, LM, LE czy pilka reczna :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dobie DVB-T i internetu podwyższanie abo to strzał w kolano. 8 kanałów to marketingowa klapa. Trzeba było zrobić 4 kanały i/lub mniejszy abonament. Wyczuwam [beep]osć na pieniądze. NC+ i Sabo - nie idźcie tą drogą. Wczorajszy mecz był za darmo na ZDF, dzisiejszy na TVP1. Canal taki ekskluzywny nie jest. Mam umowę do końca sierpnia. Nawet tych kanałów z DVB-T nie jestem w stanie ogarnąć bo kiedy?

 

Problem w tym, ze mecz meczowi nierowny. Bardzo duzo osob wybiera c+ ze wzgledu na komentatorow i studio przedmeczowe.

 

No chyba, ze ktos jest hardkorem i lubi ogladac Engela i Patyre

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...)Wczorajszy mecz był za darmo na ZDF, dzisiejszy na TVP1. Canal taki ekskluzywny nie jest. (...)

 

 

Od nowego sezonu mecze UEFA Champions League nie będą transmitowane na TVP1 HD, a wyłącznie na kanałach grupy nc+.

A ZDF też pokazuje tylko jeden mecz kolejki i to nie konieczne zawsze najciekawszy, bo kluczem jest udział niemieckiego klubu.

W dodatku są inne rozgrywki piłki nożnej jak np. Barclays Premier League, których na innych kanałach nie będziesz w stanie oglądać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak niby wyszukać?Na ADB lista pojawia się sama i nic się nie wyszukuje.Możliwość wyszukiwania to na dekoderach konkurencji a nie tu.W NC+ masz listę narzuconą przez operatora i nic z tym nie zrobisz.Podałem wyżej przykład że nie zawsze nie chce mi się szukać tego w wątkach bo bym to udowodnił wpisami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...