Skocz do zawartości

Sport na platformie CANAL+


Martinos
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

To źle przejrzałeś, bo ta cena obowiązuje tylko do końca roku, potem 69,90 zł i w dodatku poza Canal+ tylko kanały z DVB-T i Polsat 2. Pakiet bez nsportu+, także okrojona oferta sportowa.

 

Wiszystko można wynegocjować, popytać, a w serwisie nawet postawić swoje warunki.

Targować się to mogę kupując gacie na bazarze. Przeciętny Polak jak zobaczy ceny po podwyżce to weźmie Cyfrowy Polsat, także Solorz może dziękować Julianowi. Nc+ zostanie teraz z niemal zerowym przyrostem abonentów, nic dziwnego że nie mają kasy na przedłużenie praw sportowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie nie ma żużel przedłużyli za rekordowe pieniądze podobnie za LM.Ekstraklasę prawdopodobnie też kupią bo są podobno bardzo blisko.Biorąc CP pozostaje sie wypytywać na forach gdzie można zobaczyć za zagranicznych kanałach z tego co pokazuje NC+ :lol2: jak to wielu robi ale pozostaje satysfakcja że niby mało płaci :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Liga hiszpańska, włoska, francuska, liga europejska, LM w piłkę ręczną to mało? Ekstraklasa to też tylko domniemania. Podobno Polsat ostro walczy o ligę hiszpańską i LM w ręczną, także szykujcie się na zmniejszenie praw sportowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwne nazwano ten kanał serwisowy w dekoderach. Po prostu "38". Dobrze, że nie nSport+ 38, bo tylko bałagan był. Podczas transmisji z logo nSport+, w dekoderach również z taką nazwą, ale w zapowiedziach rozgrywek w każdych programach było mówione jako "Kanał 36", ew. "Kanał 37" jak i on był potrzebny. Szkoda, że nie będzie się to nazywało CANAL+ EVENT. Kiedyś niby było to planowane, ale nie wprowadzono tego, a szkoda. Lepiej by się to prezentowało.

 

Co do praw w CANAL+, to nie bardzo interesuje mnie żużel, ale Grand Prix Finlandii, które będzie w sobotę, to chyba nie są jakieś rozgrywki, które są obecne od lat u nas. Zawsze było coś ze Szwecji, albo właśnie Polski. Finlandii w ogóle nie kojarzę :) Oczywiście mogę się mylić.

 

Drugi raz będą w Tampere. I jaka Szwecja i Polska tylko? :D Australia/NZ, Anglia, Dania, Czechy, Lotwa, Słowenia...dużo tych Państw jest w Grand Prix.

Nie wiem. Nie znam się i szczerze mówiąc w ogóle nie interesuje mnie żużel. Po prostu mówię co widziałem, a wyścigów z Finlandii nie przypominam sobie, a skoro drugi raz będą, to aż tak ślepy nie jestem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale bzdury kolega adam pisze. O ręczną walka trwa, nc+ tego nie odpuści. Pza tym bardzo pozytywnie jest odbierana oprawa Ligi Mistrzów w kanałach sportowych platformy nc+. Ale hiszpańska jest troszkę za droga dla Polsatu. Oni już się mocno przepłacili. Ligue1 nie wezmą, bo z tego co słyszałem centrala franvuska nie wyobraża sovie polskiego Canal+ bez Ligue1, a jedyną Ligą o którą Polsat może powalczyć jest SerieA.

Nie wiem jak to się ma z NBA, ale te prawa też są drogie trzeba przyznać i żadnej stacji może na to nie stać, ale obym nie miał racji. Canal+ to jedbak wieloletni partner profesjonalnej ligi koszykówki w USA.

 

@bober1 ja mam na mediaBox+ kanał 38. Może musisz chwilkę jeszcze poczekać hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie będą bo liczy się oglądalność.

Mnie ciekawi czy w przyszłym sezonie LM też bedą pokazywać wszystkie mecze triumfatora LM (również te z ogórkiem o pietruszke) na żywo w C+(x) :)

Pan Milko jest kompletnie oderwany od komentowania, znudził mnie ten mecz dzięki niemu. Dobrze że Filip ratował transmisję.

Mogliby wreszcie poprawić program TV jest tragiczny...

I widzę jeden mecz ostatniej kolejki Serie A. Albo zrobią MultiCalcio, albo słabo zakończą sezon. Ogólnie dziwna ta rotacja transmisjami między kanałem premium a kanałami sportowymi. Pewnie ten co układa program sam sobie się dziwi, że tak dziwnie to wygląda. Tak jak multiligi. Kosmicznie to wygląda. Ogólna multiliga we wtorek w +Sport i 2 z 4 meczów na żywo, a C+premium wolny, k38 wolny. Grupa przegrańców :D Natomiast w środę już na C+premium będzie transmisja. Bo gra grupa zwycięzców :D Tak więc 3 z 4 spotkań transmitowane w całości, to można się spodziewać że to 4 będzie głównym meczem na antenie C+Sport. I to miałoby jakiś sens. A później w piątek znowu przegrańcy i znowu 2 z 4 meczów będzie transmitowanych.

Nie widzę niestety w programie żadnych materiałów, wejść na żywo, czegokolwiek zapowiadającego finał LM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo coś, czy Canal + będzie pokazywał mecze eliminacyjne naszych drużyn do fazy gr. Ligi Europy w następnym sezonie? Rok i dwa lata temu nie pokazywali, a myślę, że taki mecz 3 rundy np. Legii Warszawa zgromadziłby dość dobrą publikę przed odbiornikami. Szczególnie, że NC+ chwali się, jakie to ma prawa, że tam wszystkie najważniejsze mecze itp, a tak się składa, że jak na razie tylko oni jeszcze nie pokazywali żadnych meczów eliminacyjnych Ligi Europy. Gdy prawa do LE miał Polsat to eliminacje zawsze były, tak samo TVP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale bzdury kolega adam pisze. O ręczną walka trwa, nc+ tego nie odpuści. Pza tym bardzo pozytywnie jest odbierana oprawa Ligi Mistrzów w kanałach sportowych platformy nc+. Ale hiszpańska jest troszkę za droga dla Polsatu. Oni już się mocno przepłacili. Ligue1 nie wezmą, bo z tego co słyszałem centrala franvuska nie wyobraża sovie polskiego Canal+ bez Ligue1, a jedyną Ligą o którą Polsat może powalczyć jest SerieA.

Nie wiem jak to się ma z NBA, ale te prawa też są drogie trzeba przyznać i żadnej stacji może na to nie stać, ale obym nie miał racji. Canal+ to jedbak wieloletni partner profesjonalnej ligi koszykówki w USA.

 

@bober1 ja mam na mediaBox+ kanał 38. Może musisz chwilkę jeszcze poczekać hehe

 

Ligi zagraniczne średnio interesują Polsat . Chyba że okazyjnie i po taniości. Jedyną ligą która by ich na serio interesowała to Bundesliga (wiadomo dlaczego bo Polacy bo Kołtoń bo Borek) .

Premiership , Ligue1 , Serie A , La Liga zostaną w nc+ i nigdy nie trafią do Polsatu (w całości ) . Poza tym już kilkakrotnie osoby powiązane mówiły że Serie A najpewniej zostanie tu gdzie jest. To kończy niepotrzebnie rozpoczęty wątek.

Tyle w temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...