Skocz do zawartości

Sport na platformie CANAL+


Martinos
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wiecie dlaczego nc+ nie interesuje się turniejem Copa America ? Mogli spróbować z tvp pokazać?

 

,, ze nc+ interesuje meczami : T-Mobile Ekstraklasy, Ligi Europy, ligi hiszpańskiej, ligi włoskiej i ligi francuskiej. To na przedłużeniu tych prawa skupi się raczej NC+ priorytety

pisze na stronie ekstraklasa.http://ekstraklasa.net/copa-america-w-p ... 9d03412e69

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aaaa, w ten sposób. Nie czytam spekulacji, więc sądziłem, że TVP dostała więcej spotkań, ale skoro 4 tak jak wtedy to rzeczywiście nic się nie zmieniło.
Tego nie wiadomo jak to będzie.To tylko takie moje przypuszczenia by nie powiedzieć fantazje niczym nie poparte.Ale zapewne będzie tak to wyglądać jak NC+ by zapłaciło prawie całą wymaganą kwotę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od tych zmian nawet Smokowski sfiksował. Na twitterze napisał, że L+E na głównym Canal+ tymczasem w programie jest na Canal+Sport :D

Przecież jeszcze niedawno mówił, że żegnają się z C+Sport i od teraz L+E tylko w głównym Canal+

LOL co za bur... bajzel :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po takiej szopce jaka wczoraj miała miejsce w Warszawie dziwię się, że Canal+ chce jeszcze ładować pieniądze w tę ligę. Dziwie się ludziom, którzy jeszcze ekscytują się tą ligą. Mistrz Polski jest ustalany już przed sezonem, a 37 kolejek jest dla "januszy", aby mogli się podekscytować, że niby jest jakaś rywalizacja. Na miejscu trenera Jagiellonii kazałbym wszystkim zawodnikom zejść z boiska po podyktowaniu tego "karnego". Po co trenować? Po co w ogóle grać, starać się, walczyć? Niech sobie warszaffka sama gra w lidze i niech cieszy się mistrzostwem rok po roku. Bez żadnej rywalizacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po takiej szopce jaka wczoraj miała miejsce w Warszawie dziwię się, że Canal+ chce jeszcze ładować pieniądze w tę ligę. Dziwie się ludziom, którzy jeszcze ekscytują się tą ligą. Mistrz Polski jest ustalany już przed sezonem, a 37 kolejek jest dla "januszy", aby mogli się podekscytować, że niby jest jakaś rywalizacja. Na miejscu trenera Jagiellonii kazałbym wszystkim zawodnikom zejść z boiska po podyktowaniu tego "karnego". Po co trenować? Po co w ogóle grać, starać się, walczyć? Niech sobie warszaffka sama gra w lidze i niech cieszy się mistrzostwem rok po roku. Bez żadnej rywalizacji.

 

W pełni się zgadzam chciało mi się śmiać i cały czas chcę nad decyzjami sędziów w meczach Legii, to nie jest pierwszy raz nie zdziwię się jeśli Legła wygra ligę znowu dzięki Warszawskiej centrali. :-P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Feta zostanie pokazana, ale w zależności też od tego o której zakończy się mecz, bo tuż po spotkaniu na Camp Nou, nc+ zdecydowało się pokazać pojedynek Realu z Getafe. W związku z tym, Multifoot Ligue1 przechodzi do nSport+ :) Są i zmiany w obsadzie.

 

PRIMERA DIVISION:

Sobota, 23.05:

18:25 | Canal+Sport2 | FC Barcelona - Deportivo (R.Wolski - L.Orłowski)

18:25 | NC+38 | Sevilla - Malaga (A.Marchliński - W.Jagoda)

20:25 | Canal++Sport2 | Real Madryt - Getafe (K.Marciniak - W.Jagoda)

 

LIGA EUROPY:

Wtorek, 26.05:

20:30 | Canal+Sport | Dzień przed finalem (T.Smokowski - A.Twarowski)

 

Środa, 27.05:

19:00 | Canal+ | Studio LE (T.Smokowski - A.Twarowski; goście: M.Murawski, K.Kosowski; studio na murawie: K.Marciniak - F.Surma; reporterzy: P.Bojarska, D.Malarz, P.Salak)

20:25 | Canal+ | Dnipro Dnipropietrowsk - Sevilla (P.Pełka - K.Węgrzyn; reporterzy: P.Laboga, Ż.Żyżyński)

22:30 | Canal+ | Studio LE (T.Smokowski - A.Twarowski; goście: M.Murawski, K.Kosowski; studio na murawie: K.Marciniak - F.Surma; reporterzy: P.Bojarska, D.Malarz, P.Salak)

 

NBA:

Piątek, 22.05/Sobota, 23.05:

02:30 | Canal+Sport | Atlanta Hawks - Clevland Cavaliers (W.Michalowicz - A.Koniecki)

Niedziela, 24.05/Poniedziałek, 25.05:

02:30 | Canal+Sport | Atlanta Hawks - Clevland Cavaliers (W.Michalowicz - W.Kijanowski)

Poniedziałek, 25.05/Wtorek, 26.05:

03:00 | Canal+Sport | Houston Rockets - GSW (W.Michalowicz - M.Dydek)

Wtorek, 26.05/Środa, 27.05:

02:30 | Canal+Sport | Atlanta Hawks - Clevland Cavaliers (W.Michalowicz - H.Radke)

 

 

Dodatkowo, jutrzejszy mecz Zawiszy Bydgoszcz z Górnikiem Łęczna skomentuje Filip Surma zamiast Żelka Żyżyńskiego, który pracuje na Ukrainie...:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrzac na godziny spotkan w La Liga, to mozna wnioskowac ze fety Barcy moga w ogole nie pokazac bo zaraz zaczyna sie mecz Realu. Chyba ze bedzie retransmisja.

Z tego co szłyszałem feta będzie na kanale Barcelony w serwisie youtube, jednak nie wiem czy chodzi o przejazd Barcelony autokarem, czy to co będzie na boisku.

Jak dla mnie nc+ powinno pokazać fete choćby ze względu na pożegnanie Xaviego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widac Nitros ze masz straszne kompleksy nazywając Legie legla. Moim zdaniem to zblaznili się komentarzy, którzy byli pewni karnego dla Jagiellonii i braku dla Legii. Tymczasem w pierwszej sytuacji to dosłownie dotknięcie za które nie ma karnych. Zreszta nie chodzi mi o ta cała nagonka na Legie, która jest zbyt emocjonalna. Przeciez równie dobrze można zawieszac każdego sędziego za każdy błąd. Czemu akurat tylko za Legie. Bardziej chodzi mi o żenujące zachowanie dziennikarzy. Pewność co do karnym, ewidentnie pokazują ich zaangażowanie po 1 ze stron. Po drugie śmieszne wywiady. Takie przekonanie ze zrobiono im krzywdę i z tego wychodzono przy wywiadzie. A już wywiad z Probierzem.... malo rozgarniety dziennikarz nie wiedzący jak prowadzić rozmowę. Niestety zero obiektywnosci czy profesjonalizmu. I tyle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TVN Turbo nie pokaże finałowego spotkania Ligi Europy tylko Canał+ i TVP można oglądać. Zawsze był finał w TVN Turbo .

 

No nie żartujcie, że nie będzie meczu na TVN Turbo ? Jak pokazuja już coś od A to powinni pokazać do Z!

I to nie pokażą najwazniejszego ?

Przecież jak w TVP jakiś dziad Szpakowski, albo nie daj Boże Jasina będzie pseudo komentatorem tego finału to chyba nikt nie będzie chciał tego oglądać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...