Skocz do zawartości

Sport na platformie CANAL+


Martinos
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Porgram tv rzeczywiscie bardzo nieczytelny. Brak kalendarza gdzie mozna kliknac w wybrany dzien. Brak tez transmisji z nSport+ i kanalu 38 na liscie transmisji (wiem, ze to strona c+ nie nc+, ale to ulatwialo z zapoznaniem sie ze wszystkimi relacjami sportowymi).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brakuje możliwości wyszukiwania planu transmisji po wszystkich stacjach, na stronie nsport nie ma k38 i C+Premium.

Brakuje możliwości wyboru konkretnego dnia.

I niech ruszą z tym k38 bo widzę że przedostatnia kolejka Serie A będzie odgrzewana...

 

Ostatnia kolejka Premier League i tylko dwa mecze? I bez kłamstw że Ekstraklasa leci, bo spokojnie można by zmienić godzinę meczu. Już nie raz było tak że dwa mecze leciały o tej samej porze.

Poważnie ale oni chyba robią losowanie, która stacja co transmituje.

A i Ten GOLF, nabijacz godzin...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co powiecie o nowej odsłonie strony ww.canalplus.pl? W mojej opinii jest nieczytelna, słaba i o wieeeeele gorsza od poprzedniej. Przedobrzyli

 

No cóż. Nowa strona jest taka sama jak nowy pakiet Canal+. Duży misz-masz. Nawet nie zaznaczyli, który film jest premierą :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego podczas prezentowania nowych kanałów canal plusa (canal plus sport i sport 2) nie ma mowy o rozrywkach ligi angielskiej ,hiszpańskiej ,francuskiej ,włoskiej ? Czyżby mieli stracić jakąś ligę ?

To raczej nie jest kryterium, bo przecież angielską mają do końca przyszłego sezonu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co powiecie o nowej odsłonie strony ww.canalplus.pl? W mojej opinii jest nieczytelna, słaba i o wieeeeele gorsza od poprzedniej. Przedobrzyli

 

No cóż. Nowa strona jest taka sama jak nowy pakiet Canal+. Duży misz-masz. Nawet nie zaznaczyli, który film jest premierą :)

Strona jest przecież w fazie testów. Nawet forum jeszcze nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mogłem wczoraj oglądać L+E, więc ustawiłem sobie nagranie na dzisiaj w C+Sport, ponieważ miała być powtórka o 12:20. Nagranie ustawiałem wczoraj, kiedy to C+Sport był na kanale nr 35. Rano odpaliłem dekoder, lista się zmieniła i poszedłem do pracy. Wracam z obawami, że nic się nie nagrało, ale tu L+E normalnie nagrana. Tyle tylko, że według nagrania emisja była na kanale C+Discovery :D

 

No i jeszcze słówko o samym programie. Jeden z najgorszych występów Twarowskiego od lat. Kompletnie nie był sobą, a w dodatku na dzień dobry dostał "strzała" od p. Sławka (tekst o żonie). Ja wiem, że każdy może mieć gorsze dni, ale wczoraj Twarowskiego w Twarowskim nie było nawet 5%.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Chciałem napisać, że nie podobał mi się wstęp do meczu Legia-Lech. A konkretnie zaproszenie do wywiadów "kibiców" Legii - jakiegoś pseudo aktora, którego nazwiska nie pamiętam a następnie Fonfary-podobno bokser z Białobrzeg pod Radomiem. I ich spuszczanie się nad Legią jaka to jest wspaniała i jak ją kochają. Jak od dziecka chodzili przez siatkę na mecze. Kogo to obchodzi? Hit sezonu a oni robią ze wstępu gó...wno na poziomie pudelka-jaka legia jest wspaniała. Wolałbym posłuchać co mają do powiedzenia przy takim wydarzeniu np byli reprezentanci Polski, Probierz który był na meczu lub ktoś inny postronny kto ma coś ciekawego do powiedzenia o piłce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jest szansa @Artek1008, że zamiast meczu Sunderland - Leicester w CANAL+SPORT, transmitowane będzie spotkanie Tottenham - Hull?

Spośród drużyn z czołowej dziewiątki tylko mecz z udziałem Spurs nie jest transmitowany (a nadal są zaangażowani w walkę o UEFA Europa League).

Z kolei klub z The KC Stadium jest najbardziej zagrożony spadkiem z Barclays Premier League, spośród drużyn które mają szansę się jeszcze utrzymać.

Zaproponowane przeze mnie starcie będzie transmitowane m. in. przez francuski CANAL+SPORT oraz rumuński EUROSPORT.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doszły mnie słuchy, że mecz z Santiago Bernabeu skomentują Tomasz Smokowski i Marcin Baszczyński.

 

Słaby ten duecik. Powiedziałbym, że porównywalny lub nawet gorszy od pary z TVP: Laskowski - Żewłakow.

 

Lipa trochę. Miałem nadzieję na lepszy komentarz, liczyłem na Canal+ w tym względzie. Cóż trzeba będzie wybrać mniejsze zło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jest szansa @Artek1008, że zamiast meczu Sunderland - Leicester w CANAL+SPORT, transmitowane będzie spotkanie Tottenham - Hull?

Spośród drużyn z czołowej dziewiątki tylko mecz z udziałem Spurs nie jest transmitowany (a nadal są zaangażowani w walkę o UEFA Europa League).

Z kolei klub z The KC Stadium jest najbardziej zagrożony spadkiem z Barclays Premier League, spośród drużyn które mają szansę się jeszcze utrzymać.

Zaproponowane przeze mnie starcie będzie transmitowane m. in. przez francuski CANAL+SPORT oraz rumuński EUROSPORT.

 

Z tego co wiem, to niestety ten mecz juz jest chyba ustalony. Sunderland i Leicester tez teoretycznie walcza o utrzymanie, a w dodatku w barwach Lisów gra Marcin Wasilewski...:P

 

@Project_Alf a no, niestety. Dzisiaj za to mozemy usłyszec duet wszechczasów - Twarowski & Kazek witaminy Węgrzyn!

Btw.mecz Fiorentina-Sevilla będzie komentowany ze stadionu, to tak wracając do mojej poprzedniej rozpiski. Duet Marchliński-Orłowski zaprasza do Florencji. Trochę dziwne, bo dwumecz wydaje się byc rozstrzygnięty.

A w TVP to raczej jutro nieporównywalnie lepszy duet, jeśli mam byc szczery...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jest szansa @Artek1008, że zamiast meczu Sunderland - Leicester w CANAL+SPORT, transmitowane będzie spotkanie Tottenham - Hull?

Spośród drużyn z czołowej dziewiątki tylko mecz z udziałem Spurs nie jest transmitowany (a nadal są zaangażowani w walkę o UEFA Europa League).

Z kolei klub z The KC Stadium jest najbardziej zagrożony spadkiem z Barclays Premier League, spośród drużyn które mają szansę się jeszcze utrzymać.

Zaproponowane przeze mnie starcie będzie transmitowane m. in. przez francuski CANAL+SPORT oraz rumuński EUROSPORT.

 

Z tego co wiem, to niestety ten mecz juz jest chyba ustalony. Sunderland i Leicester tez teoretycznie walcza o utrzymanie, a w dodatku w barwach Lisów gra Marcin Wasilewski...:P

 

 

Nie no spoko, ja to rozumiem. Nie mówię, że obecny mecz w ramówce to mecz o nic, a jedynie, że zaproponowane przeze mnie spotkanie też jest starciem o pewną stawkę.

Ciekawe czy EUROSPORT pójdzie tą samą drogą i będzie transmitować mecz Stuttgart - Hamburg rozgrywany na Mercedes-Benz Arena (też oba kluby walczą o utrzymanie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...