Skocz do zawartości

Sport na platformie CANAL+


Martinos
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tutaj dałem "TBC" czyli do ustalenia, bo to jest dopiero wstępna rozpiska na Lige Europy. Potwierdzę w piątek, bo może się coś zmienić. Często się nic nie zmienia, ale czasami wszystko jest odwrócone do góry nogami, hehe. Jutro mecz będzie ze stadionu tez ze względu na to, że Glen i Mielcarski daleko do Sevilli z Turynu i Barcelony nie mają.

 

Mecz z Sevilli skomentuje Pełka z Mielcarskim a nie Gleń.

Pełka z Mielcarskim jest w Barcelonie, więc następnego dnia skoczą do Sevilli.

 

W sumie to ma sens, ale akurat w rozpisce miałem troszkę inaczej, choć może to błąd....;)

 

@jacekmalina - te informacje zmieniły nasze życie! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, ja przypominam, ze niektóre z tych tekstów to po prostu metafory...;)

 

Może i tak, ale tak jak Project_Alf i Robson United są uczuleni na słabe przygotowanie komentatorów, a Strain na niepoprawne używanie nazw klubów, tak mnie drażnią u komentatorów błędy językowe, choć oczywiście staram się być wyrozumiały, wszak język polski jest bardzo trudnym językiem i na pewno ja też popełniam dużo błędów i kompletnie o tym nie wiem. Chodzi mi tylko o to, że powinni się przynajmniej zaznajomić z terminologią, której używają na co dzień.

 

 

Miejmy nadzieję, że Wolski jest szykowany na finał, bo tylko tak tłumaczę jego nieobecność podczas półfinałów. Tyle dobrze, że dali go na Legia - Lech.

 

Też tak myślę. W zeszłym sezonie komentował półfinały i nie dostał finału. A jak widać w nc+ dzielą te mecze w miarę równo. Nie ma monopolu.

 

 

@jacekmalina - te informacje zmieniły nasze życie! :D

 

Od tego jest forum, żeby wyrazić swoje zdanie na temat kanałów. Tak można napisać do każdego, bo raczej forum jest traktowane w kategoriach rozrywki i poszerzania zainteresowań, a żadne posty w dużym stopniu nie zmieniają życia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no spoko. Nie pisałem tego złośliwie. :)

 

Co do komentatorów, chodzi mi o to, że nie ma takiego monopolu, jak np. dawniej w TVP. Był taki sezon, kiedy prawie każdy mecz w LM komentował Szpakowski. Zresztą w nc+ nie ma nawet komentatora numer 1. W TVP jest Szpakowski, a w Polsacie Borek. Kiedy w tych telewizjach jest finał LM, czy MŚ, wiemy, że to oni go skomentują. Natomiast w nc+ nie ma takiego klarownego numeru jeden.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A, to prawda. To chyba jest dobre, bo nie ma znudzenia wśród widzów. Choć jeszcze lepiej by było, gdyby Surma czy Marchlinski tez czasem pojezdzili sobie na LM. Zasługują. Taki Laboga strasznie lepszy nie jest, a jeździ ;) Tylko też ogólna jakość komentatorów nc+ jest lepsza od konkurencji. Niesprawiedliwe byłoby, gdyby Wolski Twarowski czy Smokowski dostawaliby sezon w sezon finał LM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Artek1008

podrzuć propozycję by na finał LM wprowadzili możliwość wyboru komentarzu: neutralny, i dwa różne pro Real/Juve, i pro Bayern/Barcelona

Szczególnie przy opcji Real - Barcelona by to mogło wypalić.

 

W studio ( o dziwo) duet prowadzących, który zawsze chciałem zobaczyć.

 

Krzysiu w masce :lol2: Rewelacja :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość mervel
Powiem Wam, że Pełka ma "gola". Okrzyk może najlepszy w Polsce. Niestety w słabszych meczach dostosowuje poziom do słabszego komentarza.

O ile uwielbiałem Pełkę jak komentował mecze w Polsacie i hokej tak teraz bywa po prostu irytujący i mega stronniczy. Wprowadza fajną atmosferę, ale na meczach wyraźnie podnieca się bardziej jedną drużyną niż drugą (liga angielska) lub jak wczoraj Barcą...Dobrze, że Bayern gola nie strzelił bo by było słychać smutek w głosie ;)

Przy 0-0 to był 'dobry wyynik dla Barcy bo każda bramka na wyjeździe da im przewagę w Monachium', ale już prz 2-0 zaczął farmazonić, że 'przy dobrym wyniku 0-0 dla Bayernu tylko Neuer ich ratował' :D

Brednie.

Moim skromnym zdaniem Neuer położył mecz- 1. bramka w krótki róg a tak to by do końca dociągnęli i może jakąś kontrę wyprowadzili jeszcze.

Ps. Boateng podobno do teraz leży ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dlaczego wszyscy wykluczają opcje, że Legia czy Lech zagra w przyszłym sezonie w Lidze Mistrzów z Barceloną (co jest możliwe) i wszyscy kibice jednak zobaczą akcje Messiego w TV. Trzeba promować otwarte myślenie, bo wtedy jest postęp. Wiecie jak to jest. Jest stary profesorek na uczelni i mówi wszystkim że tego czy tamtego się nie da zrobić. A przychodzą studenci, którzy nie wiedzą, że tego "się nie da zrobić" i to tworzą.

 

Oczywiście powyższa opcja jest równie prawdopodobna jak to, że Polacy zostaną mistrzami europy we Francji. To jest po prostu karygodne, że w naszym kraju trzeba płacić za mecz, a u naszych sąsiadów jest normalnie, zarówno w wiele bogatszych Niemczech czy biedniejszej Białorusi. Tak w Białorusi. Dlaczego bogatszy Niemiec może oglądać mecz za darmo, a biedniejszy Polak nie może, i musi dopłacić i będzie jeszcze bardziej biedny. Każdy może wejść do Polski i kupić sobie wszystko. Nie jest potrzebna żadna wojna. Można dusić polaczków jak niewolników. Jeszcze rok, jeszcze dwa i trzeba będzie płacić za powietrze, bo też je sprzedadzą za parę srebrników.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To działa tak, że ci co władają naszym "teoretycznym" krajem widzą na ile można sobie pozwolić, a że można na wiele, bo naród za mądry nie jest to robią co chcą.

Takie czasy. Liga Polska i Liga Mistrzów kodowana. Kto koniecznie chce oglądać to zapłaci i ogląda. A jak ktoś nie chce płacić to najwyraźniej nie chce tak bardzo oglądać.

Dodatkowo odnośnie niedzieli: "Głosowanie nie wpłynie na wynik wyborów" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, czy to odpowiedni temat na takie pytania, ale jeżeli chcesz wiedzieć to proszę bardzo.

 

Przedstawiciele Canal+ zapewnili wczoraj, że w poniedziałek 11 maja br. wszystkie nowe kanały pojawią się też w ofercie czterech wiodących sieci kablowych. Jednak przedstawiciele UPC Polska, Vectry, Inea i Toya na razie nie potwierdzili nam, że włączą nowe stacje Canal+. Większość z nich informuje, że rozmowy w tej sprawie jeszcze trwają.

 

Cytat z artykułu na wirtualnemedia_pl

Lepiej chyba jednak dowiadywać się bezpośrednio u operatorów kablówek...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pakiet Sport i widze w programie 12 maja Liga Mistrzow jest na Canale + , czy bede mial dostep do tego kanalu.

 

Następny taki post poleci prosto do KOSZA.

Ile jeszcze razy można pytać i pisać o tym samym.Odpowiedz jest w wielu wątkach a jak nie chcesz czytać to na stronie NC+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na czym to polega, że dziś na TVN turbo głos jest ok, a na C+S strasznie wyciszony. Wczoraj musiałem dać mute do 70 by cokolwiek słyszeć dziś na Turbo wystarczy 30 :/. Skoro C+S jest tak prestiżowym kanałem i co jakiś czas wysyłają komentatorów to powinni też zadbać o to by komentatorów było słychać normalnie. Wczoraj w meczu Barca - Bayern jak dałem głośniej to owszem słychać było komentatorów ale i straszny szum. Mam nadzieje, że zwykły C+ (który przejmie ciekawsze mecze - zapewne te na które będą wysyłani komentatorzy) będzie miał głos ustawiony chociażby jak C+Family gdzie słychać zdecydowanie wyraźniej komentatorów niż na transmisjach C+S.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie tu nie chodzi o komentatorów, a po prostu głos na Canal+Sport jest ogromnie cichy w porównaniu z innymi kanałami.

 

@MartinFC - wiesz, myślę, że szefostwo ma takie pkany w głowie. W sumie nie wiem jak wyglądało zainteresowanie na El Clasico w 2013, ale to byłaby ciekawa opcja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie to jest dziwne, że na kilku kanałach należących do tej samej platformy, a głos jest na różnym poziomie. Zwłaszcza równoczesne transmisje to unaoczniają. Do tego nie trzeba inwestycji, poświęceń, a po prostu trochę uwagi, skorygowania. Ale tu niestety wychodzi takie nasze bałaganiarstwo, niezwracanie uwagi na szczegóły itp. Brak też wyciągania wniosków. Przecież po problemach z synchronizacją dźwięku w czasie MŚ w TVP, to ktoś w C+ też powinien takie coś przewidzieć, sprawdzić że może wystąpić, a potem nagle okazuje się, że mecze mają wyprzedzony czy opóźniony dźwięk i wszyscy zaskoczeni, jakby zobaczyli kosmitów. Wymagamy tego od instytucji, rządowych, publicznych, wymagajmy przezorności, dokładności też od instytucji prywatnych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mamy kolejne prawa sportowe w NC+ a tu nikt nie komentuje? :lol2:viewtopic.php?f=36&t=9044&start=1440

 

Nie wiem dlaczego mój wczorajszy post i Twoja odpowiedź, którą zdążyłem przeczytać zostały usunięte. Chciałem tylko wyrazić swoje zdanie na temat nabytych praw. Masz rację, że ligi piłkarskie są dla nc+ priorytetem i to o nie w pierwszej kolejności powinni powalczyć, ale myślę, że takie prawa jak Puchar Ameryki nie są drogie. I wybacz formę w jakiej to napisałem, nie chciałem zarzucić Ci ignorancji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...