Skocz do zawartości

Sport na platformie CANAL+


Martinos
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Co by nie mówić Multiliga+ to klasa sama dla siebie. Nie jestem może wielkim fanem piłki ale ta produkcja to po prostu majstersztyk.

Są naprawdę dobrzy! Dzisiaj do późna w nocy siedzę przy C+. Szkoda, że to nie weekend..

Adrian

Będąc abonentem CP nie miałem do czynienia z tego typem transmisji.Przy zmianie operatora na Cyfrę+ od razu te transmisje przypadły mi do gustu i do tej pory częściej je wybieram niż transmisje z wybranego meczu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co w tym dziwnego? Rudzki czy Nahorny też są ekspertami, na dodatek nie od polskiej ligi i też komentują.

 

Racja, ale Rudzki i Nahorny są dziennikarzami, a Jagoda byłym piłkarzem. Poza tym ci dwaj pierwsi zawsze komentują w Multilidze, Rudzki nawet kilka razy był głównym komentatorem w lidze angielskiej. Dla Jagody to chyba pierwszy występ w roli pierwszego komentatora.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja uważam, że lepiej 1 komentator = 1 mecz. Kiedy sadzali do dwóch meczów duet dziennikarza z ekspiłkarzem, to mimo że było ich dwóch, wiadomo było, że gadać musi ten pierwszy i momentami się gubili, zwłaszcza kiedy ciekawe sytuacje były w dwóch miejscach naraz.

 

Dopiero zauważyłem że retransmisję meczu Jaga-Ruch skomentuje Bartek Ignacik. Tak własnie sobie jakiś czas temu myślałem, że warto by go wypróbować. Czołówka reporterów, dobre skróty, z komentowaniem tenisa sobie radzi. Może z ciekawości obejrzę fragment ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie oglądałem multiligi, zdecydowanie wolę skupić się na jednym meczu. Mam cały czas wrażenie, że tylko na ładne oczy pracę w Canal+ dostała i ciągle utrzymuje Sonia Śledź. Sformułowanie prostego pytania to dla tej pani duży problem. Szczególnie widać to porównując ją z fantastyczną Darią Kabałą-Malarz, zawsze perfekcyjnie przygotowaną, świetnie mówiącą zarówno po polsku jak i angielsku. Dla mnie to wzorzec reportera!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co by nie mówić Multiliga+ to klasa sama dla siebie. Nie jestem może wielkim fanem piłki ale ta produkcja to po prostu majstersztyk.

Są naprawdę dobrzy! Dzisiaj do późna w nocy siedzę przy C+. Szkoda, że to nie weekend..

Adrian

Będąc abonentem CP nie miałem do czynienia z tego typem transmisji.Przy zmianie operatora na Cyfrę+ od razu te transmisje przypadły mi do gustu i do tej pory częściej je wybieram niż transmisje z wybranego meczu.

 

Brzmi jak reklama platformy nc+ :D

 

Ja nie oglądałem multiligi, zdecydowanie wolę skupić się na jednym meczu. Mam cały czas wrażenie, że tylko na ładne oczy pracę w Canal+ dostała i ciągle utrzymuje Sonia Śledź. Sformułowanie prostego pytania to dla tej pani duży problem. Szczególnie widać to porównując ją z fantastyczną Darią Kabałą-Malarz, zawsze perfekcyjnie przygotowaną, świetnie mówiącą zarówno po polsku jak i angielsku. Dla mnie to wzorzec reportera!

Niestety. Jest bardzo slaba. Na sile ja wciskaja. Juz wole G.Waliszko czy Ryczela, jesli ma to byc czlowiek z bylej nki ;)

 

Adamus fajnie komentuje Multilige LM/LE czy wlasnie Ekstraklasy, ale trzeba przyznac, ze cale mecze srednio mu wychodza, chociaz sie wyrabia. To duzy talent, za kilkanascie lat mysle, ze bedzie czolowym dziennikarzem stacji :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reklama czy nie reklama ale transmisje z Multiligi są naprawdę dobre i ciekawe.Ja nawet poszedł bym na większy eksperyment i spróbował bym Multiligę z transmisji weekendowych gdzie ligi i spotkania się pokrywają.Może akurat by to przypadło do gustu abonentom sam mam nie raz dylemat co wybrać.A co do Sonii to chyba maskotka NC+ trzeba przyznać że dziewczyna jest bardzo ładna i jest to jeden z powodów dlaczego dalej pracuje w NC+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie oglądałem multiligi, zdecydowanie wolę skupić się na jednym meczu. Mam cały czas wrażenie, że tylko na ładne oczy pracę w Canal+ dostała i ciągle utrzymuje Sonia Śledź. Sformułowanie prostego pytania to dla tej pani duży problem. Szczególnie widać to porównując ją z fantastyczną Darią Kabałą-Malarz, zawsze perfekcyjnie przygotowaną, świetnie mówiącą zarówno po polsku jak i angielsku. Dla mnie to wzorzec reportera!

Niestety. Jest bardzo slaba. Na sile ja wciskaja. Juz wole G.Waliszko czy Ryczela, jesli ma to byc czlowiek z bylej nki ;)

 

Adamus fajnie komentuje Multilige LM/LE czy wlasnie Ekstraklasy, ale trzeba przyznac, ze cale mecze srednio mu wychodza, chociaz sie wyrabia. To duzy talent, za kilkanascie lat mysle, ze bedzie czolowym dziennikarzem stacji :)

 

Szefowie redakcji chyba mają inne zdanie,bo Sonia a nawet Milko czy Westfal są na antenie dużo częściej niż Adamus. Ja kiedyś bardzo lubiłem oglądać Ignacika ale ostatnio chyba troche za duzo gra pod publiczke, takie mam wrazenie - No i jego glos w komentarzu (np. w skrótach) jakiś taki krzyczący,męczący przy dłuższym słuchaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakoś o 1:03 się skończyło bodajże jak pamiętam dobrze. Sam oglądałem tylko końcowe 30-40 min, ale jak zwykle Twaro dal czadu gdy leciał ten podkład muzyczny przy wynikach i tabeli, to chwalili ten podkład mówiąc, że świetnie wpada w ucho itp. A pan Sławek nagle wyskoczył z tekstem "Trzeba pochwalić sędziów ", a Twaro szybka kontra "Panie Sławki, ale to nie sędziowie skomponowali ten kawałek " hahaha :lol2:

Mistrzostwo !

 

A Multiligi jakoś nie oglądałem za wiele bo zdecydowanie wolę oglądać mecze w całości od dechy do dechy. Poza tym wczoraj była taka środa, że działo się mnóstwo ciekawego w Europie, a dla mnie to ważniejsza piłka niż nasza ligowa. Zatem wybrałem Calcio, a potem retransmisję meczu Leicester- Chelsea i fajne podejście Rosłonia i Nahornego. Obaj powiedzieli już na samym początku, że nie znają wyniku, że telefony powyłączali, że ostrzegli znajomych by nikt im wyniku nie zdradzał i komentowali. + za profesjonalne podejście, oczywiście takowe jest podstawą, ale wyróżnić można ;) Sam jak śledziłem swoje mecze na livesports to odklikałem sobie ten mecz by nie znać również wyniku by emocje były większe potem.

 

Ciekawe jak komentatorzy meczu Real - Almeria podeszli ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po raz kolejny multiliga to wielka porażka i mogą sobie w D. ją wsadzić...

Pokazują na odrębnych kanałach Lech, Legię i Wisłę a w Multi i tak ciągle przełączali się między Lechem i Legią!

Gdzie tu logika ?!

Wkurzony chciałem przełączyć na coś innego...a tam ani Realu, ani Leciester.

Żenada

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pokazywali najczęściej te dwa mecze bo one decydowały o najważniejszych rozstrzygnięciach. Po co mieli się przełączać na Łęczną albo Cracovie? Żeby zobaczyć żenujący poziom rodem z klasy B?

Co do braku meczu Realu i Leicester to rzeczywiście wtopa. Mogli je pokazać na kanale serwisowym bez komentarza.

 

PS: Nie wiem czy ktoś zauważył, ale wczorajsze mecze które były dostępne na obu C+Family , miały opcje wyboru audio z komentarzem lub z samymi odgłosami trybun.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twarowski miał zawsze refleks, ripostę. Smokowski mimo wielu zalet tego nie ma i o tym wie, dlatego tak często się uśmiecha na słowa Twarowskiego, bo ten ciągle go zaskakuje. Co do pań, to już nawet wolałem w kilku transmisjach żużla rozmowy prowadzone przez Mikołajczyk, było to niezdarne ale urocze, niż cały czas oglądać beznadziejną Śledź. Jej przykład pokazuje, że człowiek wraz z upływem czasu może się nie rozwijać wcale, zero wniosków z wpadek. A Waliszko? Oprócz Darii, to dla mnie on najlepiej ze wszystkich prowadzi studio na meczach żużla, wie o co pytać, nie musi sztucznie zabijać czasu i pytać się trzy razy o to samo. Na początku wydawał mi się wymoczkiem z N, ale najlepiej z nich daje radę. Bo wiecznie chaotyczny Łopaciński, czy infantylny, głupkowaty Majewski to kompletna porażka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pokazywali najczęściej te dwa mecze bo one decydowały o najważniejszych rozstrzygnięciach. Po co mieli się przełączać na Łęczną albo Cracovie? Żeby zobaczyć żenujący poziom rodem z klasy B?

Co do braku meczu Realu i Leicester to rzeczywiście wtopa. Mogli je pokazać na kanale serwisowym bez komentarza.

 

PS: Nie wiem czy ktoś zauważył, ale wczorajsze mecze które były dostępne na obu C+Family , miały opcje wyboru audio z komentarzem lub z samymi odgłosami trybun.

 

Po to, że reklamuję się że pokazują każdy mecz ligi polskiej, więc np. abonenci z Bydgoszcy, Łęcznej czy nawet części Krakowa woleliby obejrzeć swój klub a nie walkę Legii z Lechem bo te mecze mieli w CAŁOŚCI!

Dla mnie oczywiste, że skoro lecą 3 mecze osobno to powinni zrobić Multi z pozostałych 5 meczów, albo ewentualnie przełączać się na owe 3 stadiony rzadko, a nie ciągle!

Ostatecznie multiliga to był mecz Lech vs Legia a z pozostałych meczów tylko bramki z odtworzenia.

Jak dla mnie parodia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Multiliga to pokazywanie wszystkich toczących sie meczów. I tak też pokazano. W którymś roku było właśnie tak jak napisałeś, ze bardzo rzadko łączyli się z tymi stadionami które pokazywali na osobnych antenach. Było potem bardzo dużo krytyki ze strony abonentów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie też to trochę zdziwiło, że mecz Legii był na osobnym kanale, a i tak w Multilidze wciąż pokazywali urywki z tego meczu. Pamiętam starsze Multiligi w których koncentrowano się na meczu, który nie był pokazywany na innych antenach. Poza tym nie rozumiem tego całego podniecania się Multiligą, w Sky DE co tydzień jest taka Multiliga i nikt nie porównuje, że jej poprowadzenie jest trudniejsze niż przebiegnięcie maratonu jak mówił Smokowski. Jak nie ma siły prowadzić studia przez 6-7 godzin to trzeba było podzielić studio pomiędzy 2 pary i skróty mógłby poprowadzić inny duet. A tak słyszymy Ohy i Ahy jak to wspaniale Twaro i Smok dali radę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy gdzieś ktoś inaczej twierdzi? Problem w tym, że pokazywali głównie Legię i Lecha, we fragmentach gdy nie było goli.

Powinni się skupić na pozostałych 5 meczach a nie na tych co transmitują w całości

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie też to trochę zdziwiło, że mecz Legii był na osobnym kanale, a i tak w Multilidze wciąż pokazywali urywki z tego meczu. Pamiętam starsze Multiligi w których koncentrowano się na meczu, który nie był pokazywany na innych antenach. Poza tym nie rozumiem tego całego podniecania się Multiligą, w Sky DE co tydzień jest taka Multiliga i nikt nie porównuje, że jej poprowadzenie jest trudniejsze niż przebiegnięcie maratonu jak mówił Smokowski. Jak nie ma siły prowadzić studia przez 6-7 godzin to trzeba było podzielić studio pomiędzy 2 pary i skróty mógłby poprowadzić inny duet. A tak słyszymy Ohy i Ahy jak to wspaniale Twaro i Smok dali radę.

Myślisz, że tak łatwo jest usiąść i gadać? Tu trzeba być skoncentrowanym na maxa, ogarniać co się dzieje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...