Skocz do zawartości

Usługa nc+ GO na urządzeniach mobilnych


cphx
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W nowszych wersjach nc+ go faktycznie zablokowany jest screen mirroring. Dla tych, ktorzy chca ogladac nc+ go poprzez MHL lub urzadzeniach typu chromecast jedynym chyba rozwiazaniem jest zainstalowanie starszej wersji aplikacji. Ja mam wersje 5.1.1 sciagnieta poza sklepem google i to dziala. Trzeba tylko wylaczyc automatyczne aktualizacje, poniewaz aplikacja sama sie zaktualizuje do najnowszej wersji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W nowszych wersjach nc+ go faktycznie zablokowany jest screen mirroring. Dla tych, ktorzy chca ogladac nc+ go poprzez MHL lub urzadzeniach typu chromecast jedynym chyba rozwiazaniem jest zainstalowanie starszej wersji aplikacji. Ja mam wersje 5.1.1 sciagnieta poza sklepem google i to dziala. Trzeba tylko wylaczyc automatyczne aktualizacje, poniewaz aplikacja sama sie zaktualizuje do najnowszej wersji.

Tylko jak wyłączyć automatyczne aktualizacje? Gdzie jest to ustawienie? W najnowszej aplikacji nc+go tego nie widzę. Zainstalowałem teraz wersję 5.1.1 i też nie widzę tego ustawienia. Gdzie ono jest? Wyłączyłem szybko internet (wifi) w telefonie, żeby się automatycznie nie zaktualizował.

Edytowane przez 5kt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mialbym do kolegow pytanie odnosnie zgodnego sprzetu Android TV z usluga nc+go. Czy ktos moglby polecic zgodne urzadzenie, na ktorym usluga nc+go dziala w miare bezproblemowo?

 

Na Android TV raczej nie pójdzie ale na niektórych Android BOX TV (takie pudełka dołączane po HDMI/AV do TV) działa. Niestety jakość jest kiepska. Również powinno zadziałać na tablecie/smartfonie ze złączem HDMI/MHL ale to prawdopodobnie tylko na tych działających pod Androidem starszym niż 5.0, a i to nie na każdym. Z obserwacji wynika, że urządzenie musi wspierać DRM, bez tego sama aplikacja się uruchomi ale odtworzyć nic już nie pozwoli. Prawdopodobnie od stopnia wsparcia DRM zależy również jakość na wybranych kanałach, na pozostałych będzie prawdopodobnie dostępne tylko słabe SD (576p). Ogólnie mam wrażenie, że nc+ robi wszystko, aby ograniczyć "konkurencję" dla swoich dekoderów stąd takie problemy z działaniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko jak wyłączyć automatyczne aktualizacje? Gdzie jest to ustawienie? W najnowszej aplikacji nc+go tego nie widzę. Zainstalowałem teraz wersję 5.1.1 i też nie widzę tego ustawienia. Gdzie ono jest? Wyłączyłem szybko internet (wifi) w telefonie, żeby się automatycznie nie zaktualizował.

Udało mi się wyłączyć automatyczne aktualizacje w nc+go - "Uruchamiamy Sklep Play, wybieramy aplikacje dla której chcemy wyłączyć automatyczne aktualizowanie i w menu odhaczamy autoaktualizacje."

Odpaliłem nc+go wersję 5.1.1 i przesyła tylko dźwięk, nie ma obrazu, jest czarny ekran na tv. Co jest grane? Da się to uruchomić czy nie?

 

Ze starszymi wersjami nc+go 5.0.9.1 i 5.0.6 też to samo, tylko dźwięk przesyła.

Czyli nic z tego nie będzie.

Edytowane przez 5kt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie też nie działa. Pokazuje sie komunikat o powiadomieniu, a potem mieli i wywala błąd połączenia.

Edytowane przez Barti
Proszę wyłączyć w aplikacji Tapatalk automatyczne dopisywanie do postu informacji o posiadanym urządzeniu mobilnym. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Usługa nc+go na telefonie Samsung Galaxy J5 działa mi płynnie, natomiast na laptopie przycina, łączę internetowe to samo 12MBs. Sprawdzałem na dwóch laptopach, jednym lepszym, drugim gorszym (parametry) i na każdym przycina.

A czy ktoś próbowała zainstalować androida np. na komputerze w windows 7 jakieś narzędzie (nakładka, czy program) i na tym zainstalować nc+go na androida? Czy da radę to zrobić? Jeśli tak to w jaki sposób to zrobić? Czy wtedy nie będzie przycinać?

Chcę przesłać obraz z nc+go na tv. Za pomocą Chromecasta nie da rady, więc szukam innych możliwości.

Edytowane przez 5kt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Chcę przesłać obraz z nc+go na tv. Za pomocą Chromecasta nie da rady, więc szukam innych możliwości.

 

Nie masz co kombinować, wszystko jest poblokowane, nawet obraz automatycznie w nc+go jest ustawiony. Nie obrócisz go.

Edytowane przez kingofsouth
Pisząc posty należy poprawnie stosować znaki interpunkcyjne. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na laptopie działa bez problemu, właśnie mam zamiar oglądać F1 :D

 

Mam Chromebooka czyli przeglądarkę Chrome, ale mimo wszystkich zielonych światełek na stronie testującej kompatybilność przeglądarki, wciąż nie mogę się zalogować. Każda taka próba kończy się komunikatem: "Treści, które próbujesz pobrać nie są już dostępne."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za info. No tak mi to wyglądało tylko chciałem potwierdzić.

No ale zobaczcie na to zdjęcie powyżej

Każdy film podpisany Liga Mistrzów UEF.......

Czy to jest mądre? Ręce opadają. No znajdź tu mecz, który Cię interesuje

Edytowane przez Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...