Skocz do zawartości

Usługa nc+ GO na urządzeniach mobilnych


cphx
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Na TNT wyskakuje mi komunikat "kanał niedostępny w Twoim abonamencie". Śmieszna usługa z milionem błędów ;)

"kłódka" jest na wybranych kanałach i audycjach. Po wybraniu kanału powinien w najnowszej wersji nc+Go pojawić się komunikat "Audycja niedostępna w nc+GO z powodów licencyjnych. Zapraszamy do oglądania na Twoim dekoderze". Obecnie godz.13.08 np. na kanale Discovery Life, program "Sposób użycia 4 odc.9".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

@waldek1979 wiemy co to znaczy "kłódka" z powodów licencyjnych...

Tu był problem że TNT nie działało było zablokowane przy każdym filmie...tak ja byś nie miał tego kanału w abonamencie...

Teraz już wszystko jest ok :cool:

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Całkiem ładnie to śmiga w Chrome, do tego na telewizor można puścić i też jest OK.

 

Wie ktoś o co chodzi z tym: "WYSTĄPIŁ BŁĄD ODTWARZANIA (#10551): PRZEKROCZONO LIMIT PODSESJI. (-23)"

 

Za bardzo skakałem między kanałami i coś się sypnęło z mojej strony, czy za dużo osób akurat ten sam kanał ogląda?

 

Druga sprawa to ulubione - klikam na serduszko i wyskakuje potwierdzenie, że kanał dodany do ulubionych, ale później w tych ulubionych go wcale nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

 

Wie ktoś o co chodzi z tym: "WYSTĄPIŁ BŁĄD ODTWARZANIA (#10551): PRZEKROCZONO LIMIT PODSESJI. (-23)"

 

 

Niestety dosyć często wyskakują różne komunikaty.....

Aplikacja sama w sobie ma potencjał ale ..właśnie to ale ;)

Mam nadzieje że kiedyś będzie chodziła tak jak należy i dojdą kolejne kanały ,przydały by się te z oferty XXX czyli Hustler HD :cool:

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten komunikat od czasu do czasu się pojawia. Ja wtedy restartuje telefon.

Na szczęście od jakiegos czasu jest ok. Wszystko działa płynnie. Jednak o dziwo na telefonie, bo na kompie jest problem. Jakość jest słaba i zacina. Oczywiście inne strony jak np ipla działają idealnie....

Nie wiem od czego to zależy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie też na telefonie działa płynnie i w dobrej jakości, a na laptopie przycina. Dlaczego tak jest? Czy jakbym miał w laptopie jakąś super kartę graficzną (mam zintegrowaną) to chodziłoby płynnie? Nie powinno chyba to mieć znaczenia, przecież telefon ma gorszą kartę i chodzi lepiej. Na jakiej przeglądarce najlepiej chodzi? Firefox, IE, Chrome?

Edytowane przez Barti
Nazwy własne piszemy wielką literą. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie bardzo irytuje w nc+ go, że mogę odpalić program tylko wtedy, jeżeli zaktualizuje się to EPG na stronie - przykładowo, o 19:00 zaczynają się "Fakty" na TVN24 BiS, jest 19:01, na stronie nadal jednak wyświetla się, że leci magazyn "24 godziny" (status: wyemitowany) i muszę czekać aż to przeskoczy, przez co tracę początek programu. Jest to bardzo irytujące. Teraz np. wyłączyły mi się "Fakty", bo wg programu na TVN24 BiS nie trwają one 26 minut, a kończą się o 19:24, więc nie zobaczyłem ostatniego materiału. Na urządzeniu mobilnym tego błędu nie zauważyłem.

Dotyczy to wszystkich kanałów. Trochę średnio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NC+GO

++++ NOWOŚCI ++++

 

 

 

2016_10_06_193218.jpg

 

 

2016_10_06_173714.jpg

 

2016_10_06_173904.jpg

 

 

 

2016_10_06_174123.jpg

 

 

 

 

 

2016_10_06_174534.jpg

 

 

2016_10_06_174639.jpg

 

2016_10_06_190251.jpg

 

Zauważyłem brak możliwości ustawienia rozdzielczość ale zapewne się pojawi ;)

Mamy już tych kanałów 94 według moich wyliczeń :jupi:

 

Usługa VOD również wzbogaca się :D

 

2016_10_06_184510.jpg

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Udało się komuś korzystać z Go na iPadzie poza granicami kraju?

 

Ostatnio próbowałem przez VPN, lecz wyskoczył komunikat o niewłaściwym adresie IP. Zastanawiam się czy aplikacja po prostu omija VPN czy akurat IP z tego VPNa jest na jakiejś "czarnej liście" zablokowanych adresów...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukałem, szukałem, ale nie znalazłem.

Chciałem tylko potwierdzić, że na nc+ GO nie ma Polsat Sport News.

Prawda? 

Edytowane przez Barti
Każde zdanie rozpoczynamy wielką literą. Pisząc posty należy poprawnie stosować znaki interpunkcyjne. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...