Skocz do zawartości

Usługa nc+ GO na urządzeniach mobilnych


cphx
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A w ustawieniach sprawdzałeś?

 

Teraz ciekawostka. Za granicą przez WiFi nie idzie obejrzeć zawartości nc+ go, tylko bezpośrednio przez sieć...jak już wspominałem. Ostatnio zainstalowałem apkę Play TV i wszystkie tam dostępne kanały można normalnie oglądać przez WiFi. Dziwne. .nc nie może udostępnić, a Play jakoś nie ma z tym problemu poza granicami kraju.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj przyjrzałem się temu bliżej.Jakość drastycznie spadła na kanałach z paczki canal+ oraz kanałach firmowych nc+. Wcześniej pamiętam że były nadawane w 720p. Tam gdzie można wybrać rozdzielczość 720p np HBO obraz jest ok, tam gdzie jest max 576p jakość obrazu jest tragiczna. Kasy chcą coraz więcej a w zamian otrzymujemy coraz mniej na dodatek w gorszej jakości. Żenada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie na telefonie, czy laptopie działa nawet ok.

 

Wkurza za to mnie niesamowicie fakt, że zrobili blokadę na ekrany zewnętrzne. Kupiłem sobie jakiś czas temu tv boxa, i po podłączeniu do niego TV, lub projektora wyskakuje komunikat, żeby wyłączyć screen mirroring.

Dlaczego nc+ za mnie decyduje na czym chcę oglądać telewizję?

Edytowane przez Rigidigi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Screen Mirroring zawsze kojarzył mi się z bezprzewodowym zrzutem wszystkiego, co na ekranie urządzenia zrzucającego. Swego czasu zrzucałem Iplę z tableta na TV i działało bez zarzutu. Powiadasz, że zablokowali nc+GO nawet przez kabel? Czyli wszelakie androidowe boxy, tunery satelitarne na androidzie itp urządzania, raczej odpadają. Ciekawe czy wszystkie, czy tylko wybrane modele?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, może zacznij od najprostszego. Sprawdź, zgodnie z komunikatem apki, czy twój tablet ma połączenie z Internetem. :P

 

jeszcze bym zrozumiał gdybym mial staż 5 postów, nie pisalbym wtedy :)

Czy ktoś się spotkał z komunikatem appki nc+ GO na tablecie: "Problem z połączeniem, sprawdź dostęp do internetu" ?

 

widze ze pojawilo sie to juz na forum jakis czas temu, ale rozwiazania brak...

https://forum.satkurier.pl/topic/9775-us%C5%82uga-nc-go-na-urz%C4%85dzeniach-mobilnych/page-70?do=findComment&comment=1097828

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Czy ktoś z forumowiczów używa aplikacji na tablecie Samsung Galaxy Tab E SM-T560? Zastanawiam się nad zakupem, ale słyszałem, że nie na każdym sprzęcie apka działa? Wiem, że nie ten temat, ale może ktoś wie to samo w sprawie apki Canal Plus Sport Online?

Edytowane przez Barti
Nazwy własne piszemy wielką literą. Mając "polską" klawiaturę stosujemy też poprawnie polskie znaki diakrytyczne, tzw. "ogonki". Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z komentarzy, zapytan, zglaszania problemow widac jak na dloni różnice miedzy Androidem, a iOS.

Nikt nie pisze, ze nie dziala na iPhone 4, na iPhone 5, na iPad.

Niestety, posiadajac sprzet na Androidzie mamy loterie.
Sa setki roznych urzadzen, do tego wiele wersji Androida.
Na jednym dziala, na drugim nie. A za chwile na obu sprzetach moze byc odwrotnie. Na jednym przestanie dzialac, a na drugim zacznie.

Wychodzi na to, ze programisci musieliby zajac sie KAZDYM sprzetem z osobna, a aktualizacja czy to aplikacji nc+, czy tez aktualizacja Androida potrafi wszystko zburzyc.

Nikt nie pisze, ze cos nie dziala na iOS.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...