Skocz do zawartości

Usługa nc+ GO na urządzeniach mobilnych


cphx
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Może mi ktoś napisać jak to jest z tym nc+go. Chodzi mi o to że konsultant mówi że do pakietu Comfort+ z 6canal+ (bez c+seriale i c+discovery) jest przypisane 3h miesięcznie darmowo a jak ktoś chce 100h to 4,99zł/msc. Tymczasem przeglądałem regulamin i tam jest że jak ma się pakiet canal+ to ma się 100h darmowo. Czy może chodzić o to, że ja mam niepełny pakiet c+ i żeby mieć 100h za darmo to muszę posiadać też c+seriale i c+discovery?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie po zalogowaniu i próbie odpalenia czegokolwiek pokazuje się komunikat "  WYSTĄPIŁ BŁĄD ODTWARZANIA (#0): WYSTĄPIŁ BŁĄD PODCZAS INICJALIZACJI PLAYERA

 

Wcześniej wszystko było ok. Po sprawdzeniu czy komputer jest prawidłowo skonfigurowany pokazuje się komunikat że wszystko jest ok.   

Edytowane przez Flaga
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Regulamin mówi ze jak masz chociaż jeden kanał C+ to masz 100 godzin. Polecam jego lekturę. W przypadku Extra to i C+ nie jest potrzebne bo w gołym także jest 100 godzin

 

No właśnie nie mam pewności czy jest tak jak mówisz. Czytam ten regulamin (http://ncplusgo.pl/Cms/Page?codename=regulamin&mobile=False) i tam na początku jest napisane zgodnie z tym co ty napisałeś. To jest ten fragment:

 

Od 1 marca 2016 roku:

Jeśli posiadasz pakiet VIP+ Max otrzymasz od nas darmowy limit 744 godzin do wykorzystania w każdym miesiącu. Daje Ci to możliwość korzystania cały miesiąc, non stop, z obu serwisów bezpłatnie.

Jeśli masz pakiet Universe+, pakiet Extra+, opcję Extra+ lub przynajmniej 1 kanał CANAL+, otrzymasz od nas 100 godzin miesięcznie rozrywki najwyższej jakości.

Jeśli jesteś posiadaczem innego pakietu niż te wymienione powyżej, otrzymasz od nas darmowy limit 3 godzin do wykorzystania w każdym miesiącu oraz możliwość dokupienia dodatkowego pakietu 97 godzin w cenie zaledwie 4,99 zł miesięcznie.

 

I to by się zgadzało z tym co napisałeś ale potem jest taki fragment:

 

Warunki Promocji:

nc+GO i nc+go TV dla Abonentów posiadających dostęp do kanałów CANAL+ lub Pakietów Universe+, Pakiet Extra+ lub Opcji dodatkowej Extra+

  1. Organizator Promocji: ITI Neovision S.A. (Dostawca usług).
  2. Nazwa Promocji: nc+GO i nc +go TV dla Abonentów posiadających dostęp do kanałów CANAL+ lub Pakietów Universe+, Pakiet Extra+ lub Opcji dodatkowej Extra+ (Promocja).
  3. Dokumenty dotyczące Promocji: Umowa o świadczenie usług (dalej: Umowa), Regulamin świadczenia usług z dnia 22 grudnia 2014 r. (dalej: Regulamin), Cennik z dnia 22 grudnia 2014 r. (dalej: Cennik), Szczegółowe Warunki świadczenia usług nc+ GO i nc+go TV z dnia 11 stycznia 2016r.
  4. Opis Promocji: Promocja umożliwia Abonentowi posiadającemu dostęp do kanałów CANAL+, CANAL+ Sport, CANAL+ Sport2, CANAL+ Discovery, CANAL+ Film, CANAL+ Seriale, CANAL+ Family, CANAL+ 1 lub Pakietów Universe+, Pakiet Extra+ lub Opcji dodatkowej Extra+ w ramach dotychczasowej Umowy bezpłatne korzystanie z usług nc+GO i nc+go TV w wymiarze do 100 godzin w miesiącu kalendarzowym na wszystkich zarejestrowanych przez Abonenta Sprzętach/Sprzętach własnych Abonenta, rozumianego jako łączny czas odtwarzania treści cyfrowych za pomocą każdego z zarejestrowanych Sprzętów/Sprzętów Własnych Abonenta.

I tutaj z kolei są wymienione w punkcie czwartym wszystkie osiem kanałów canal+. Ja pytam się was dlatego że wczoraj jak rozmawiałem z konsultantem w sprawie nowej umowy to ustaliliśmy pakiet comfort+ z 6 kanałami canal+ i konsultant powiedział że należy mi się 3h darmowo nc+ go. I moje podejrzenia są takie że aby mieć 100h darmowo to muszę mieć wszystkie 8 kanałów c+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie nie mam pewności czy jest tak jak mówisz. Czytam ten regulamin (http://ncplusgo.pl/Cms/Page?codename=regulamin&mobile=False) i tam na początku jest napisane zgodnie z tym co ty napisałeś. To jest ten fragment:

 

Od 1 marca 2016 roku:

Jeśli posiadasz pakiet VIP+ Max otrzymasz od nas darmowy limit 744 godzin do wykorzystania w każdym miesiącu. Daje Ci to możliwość korzystania cały miesiąc, non stop, z obu serwisów bezpłatnie.

Jeśli masz pakiet Universe+, pakiet Extra+, opcję Extra+ lub przynajmniej 1 kanał CANAL+, otrzymasz od nas 100 godzin miesięcznie rozrywki najwyższej jakości.

Jeśli jesteś posiadaczem innego pakietu niż te wymienione powyżej, otrzymasz od nas darmowy limit 3 godzin do wykorzystania w każdym miesiącu oraz możliwość dokupienia dodatkowego pakietu 97 godzin w cenie zaledwie 4,99 zł miesięcznie.

 

I to by się zgadzało z tym co napisałeś ale potem jest taki fragment:

Warunki Promocji:

nc+GO i nc+go TV dla Abonentów posiadających dostęp do kanałów CANAL+ lub Pakietów Universe+, Pakiet Extra+ lub Opcji dodatkowej Extra+

  • Organizator Promocji: ITI Neovision S.A. (Dostawca usług).
  • Nazwa Promocji: nc+GO i nc +go TV dla Abonentów posiadających dostęp do kanałów CANAL+ lub Pakietów Universe+, Pakiet Extra+ lub Opcji dodatkowej Extra+ (Promocja).
  • Dokumenty dotyczące Promocji: Umowa o świadczenie usług (dalej: Umowa), Regulamin świadczenia usług z dnia 22 grudnia 2014 r. (dalej: Regulamin), Cennik z dnia 22 grudnia 2014 r. (dalej: Cennik), Szczegółowe Warunki świadczenia usług nc+ GO i nc+go TV z dnia 11 stycznia 2016r.
  • Opis Promocji: Promocja umożliwia Abonentowi posiadającemu dostęp do kanałów CANAL+, CANAL+ Sport, CANAL+ Sport2, CANAL+ Discovery, CANAL+ Film, CANAL+ Seriale, CANAL+ Family, CANAL+ 1 lub Pakietów Universe+, Pakiet Extra+ lub Opcji dodatkowej Extra+ w ramach dotychczasowej Umowy bezpłatne korzystanie z usług nc+GO i nc+go TV w wymiarze do 100 godzin w miesiącu kalendarzowym na wszystkich zarejestrowanych przez Abonenta Sprzętach/Sprzętach własnych Abonenta, rozumianego jako łączny czas odtwarzania treści cyfrowych za pomocą każdego z zarejestrowanych Sprzętów/Sprzętów Własnych Abonenta.
I tutaj z kolei są wymienione w punkcie czwartym wszystkie osiem kanałów canal+. Ja pytam się was dlatego że wczoraj jak rozmawiałem z konsultantem w sprawie nowej umowy to ustaliliśmy pakiet comfort+ z 6 kanałami canal+ i konsultant powiedział że należy mi się 3h darmowo nc+ go. I moje podejrzenia są takie że aby mieć 100h darmowo to muszę mieć wszystkie 8 kanałów c+.
Przecinek może oznaczać spójnik "i" albo "lub"."Lub" oznacza, że obecność nawet tylko 1 wymienionego elementu sprawia, że zdanie jest prawdziwe. Ponad to w języku polskim przy wymienianiu kilku elementów rozdzielonych przecinkiem na końcu powinien być spójnik, który zastępowany jest przecinkami. W zacytowanym fragmencie regulaminu tym spójnikiem jest "lub". Edytowane przez przemmoo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecinek może oznaczać spójnik "i" albo "lub"."Lub" oznacza, że obecność nawet tylko 1 wymienionego elementu sprawia, że zdanie jest prawdziwe. Ponad to w języku polskim przy wymienianiu kilku elementów rozdzielonych przecinkiem na końcu powinien być spójnik, który zastępowany jest przecinkami. W zacytowanym fragmencie regulaminu tym spójnikiem jest "lub".

 

Chyba nie bardzo się rozumiemy. Według mnie w tym regulaminie są dwie sprzeczne ze sobą rzeczy. Początkowo piszą oni o posiadaniu minimum jednego kanału z paczki canal+, dokładnie jest to ujęte w zdaniu "Jeśli masz pakiet Universe+, pakiet Extra+, opcję Extra+ lub przynajmniej 1 kanał CANAL+, otrzymasz od nas 100 godzin miesięcznie rozrywki najwyższej jakości."

 

Dalej jednak jest takie zdanie:

 

"Promocja umożliwia Abonentowi posiadającemu dostęp do kanałów CANAL+, CANAL+ Sport, CANAL+ Sport2, CANAL+ Discovery, CANAL+ Film, CANAL+ Seriale, CANAL+ Family, CANAL+ 1 lub Pakietów Universe+, Pakiet Extra+ lub Opcji dodatkowej Extra+ w ramach dotychczasowej Umowy bezpłatne korzystanie z usług nc+GO i nc+go TV w wymiarze do 100 godzin w miesiącu kalendarzowym na wszystkich zarejestrowanych przez Abonenta Sprzętach/Sprzętach własnych Abonenta, rozumianego jako łączny czas odtwarzania treści cyfrowych za pomocą każdego z zarejestrowanych Sprzętów/Sprzętów Własnych Abonenta."

 

I teraz zobacz, w drugim cytowanym przeze mnie fragmencie masz wypisane wszystkie kanały z paczki canal+, a wymienione kanały poprzedzają słowa "abonentowi posiadającemu dostęp do kanałów". Gdyby było napisane "do jednego z kanałów" to nikomu bym na tym forum głowy nie zawracał bo wszystko byłoby jasne. Dla mnie ten regulamin przeczy sam sobie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jestem teraz we Francji. Niechcący odpaliłem w telefonie nc+ go. I o dziwo mogę oglądać całą ofertę, która jest dla mnie dostępna. W ubiegłym miesiącu nie działało. Czyżby nc+ udostępniła odbiór za granicą? Nic. ..trzeba korzystać. ...może to chwilowe. ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem teraz we Francji. Niechcący odpaliłem w telefonie nc+ go. I o dziwo mogę oglądać całą ofertę, która jest dla mnie dostępna. W ubiegłym miesiącu nie działało. Czyżby nc+ udostępniła odbiór za granicą? Nic. ..trzeba korzystać. ...może to chwilowe. :wink:

To się trafiło - niestety w Holandii nie idzie na innym niż polskie IP .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...