Skocz do zawartości

Usługa nc+ GO na urządzeniach mobilnych


cphx
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mysle, ze jak sie postarasz to jakiegos laptopa znadziesz w tej cenie.
Lub jakis "starszy" iPad, ktory mimo tego, ze jest starszy to bedzie Ci dluzej sluzyl, niz jakis nowszy tablet z systemem Android.

Edytowane przez Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości. Poprawiono też fatalną pisownię w poście.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam mam redmi note, miałem też mi4. Na xiaomi nie będzie działać bo jest jakiś problem Google czy coś. Jest o tym temat. Ja telefony mam na androidzie zas do meczów na necie najtańszy kiano na Windowsie. Tylko zadna wersja mobilna tylko normalny Windows 8 i działa elegancko nie tylko z nc go. Wiadomo nie ma problemu z flashem. Dałem za niego 300 zl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze wroce do aplikacji na tablet.

Posiadam tablet Huawei MediaPad10.

Gdy aplikacja zostala wypuszczona to wszystko smigalo jak talala.

Nadeszla jednak jakos na wiosne aktualizacja aplikacji. W sklepie play mialem zaznaczone ze ma aktualizowac aplikacje automatycznie - I TO BYL BŁĄD, WIELBŁĄD.

Po aktualizacji apliakcja sie uruchamila, ale mozna bylo tylko sprawdzac program. Uruchamiajac jakis kanal live pojawial sie komunikat "aplikacja nc + tv zostala zatrzymana"

Nie pomagal nawet hard reset tabletu.

W sklepie play i tak byla najnowsza wersja aplikacji i po pobraniu ponownie komunikat "aplikacja zostala zatrzymana"

Pogodzilem sie ze na tablecie nie bede mial nc+go tv.

 

Do dzis......

 

Jak sie dowiedzialem - wystarczylo z "pewnego miejsca w sieci gdzie mozna znalezc "wszystko"" pobralem starsza wersje aplikacji. Usunalem nowsza, zainstalowalem starsza i ruszylo bez problemu. Nawet po odinstalowaniu i zainstalowaniu nie resetowalem sprzetu. Myslalem ze moze bedzie trzeba tez ponownie dodac jako nowe urzadzenie, ale obylo sie i bez tego.

Ruszylo za 1 raem i smiga.

 

Wnioski:

- Jak komus z Was dziala teraz, to nie zalecam robic aktualizaji aplikacji, bo moze przyjsc taka ze aplikacja zacznie sie sypac.

- Jak komus dzialalo kiedys, a teraz juz nie dziala to polecam znalezc "na cyprze" starsza wersje aplikacji.

Edytowane przez Scroll
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na moim laptopie zniknął w ramach nc+ GO Eleven Sports, jest natomiast pierwszy Eleven. Jeszcze w niedzielę oglądałem formułę, później nie sprawdzałem. Czy ktoś coś wie na ten temat? 

Edytowane przez Barti
Nazwy własne piszemy wielką literą. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na moim laptopie zniknął w ramach nc+ GO Eleven Sports, jest natomiast pierwszy Eleven. Jeszcze w niedzielę oglądałem formułę, później nie sprawdzałem. Czy ktoś coś wie na ten temat? 

Ja też tak mam. Np. jakieś 2 tygodnie temu nie miałem przez 1 dzień głównego Canal+. Mają bałagan i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież jest oficjalne forum nc+ wraz z tematami o nc+GO. Zatem, uderzajcie do źródła zamiast stękać tutaj, że wam coś nie działa, że brakuje jakiegoś kanału itd. Stękanie tutaj, to strata czasu.

​Eleven Sports faktycznie brak.

Edytowane przez grande
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to rozumieć?

 

#31705

 

​Nie wprowadzaj ludzi w błąd. Kolejna osoba, która się tutaj wymądrza, nie mając pojęcia w temacie . Owszem, Live 160 zwiera nc+GO ale bez paczki C+ w tej usłudze. Wiele osób jarało się rzekomą promocją Extra+ 6C+ za 59zł, ale owa pseudo promocja, to właśnie Live 160 z wypatroszonym nc+GO. Stąd dyszka taniej.

​Nie wiem co oni teraz kombinują z nazewnictwem. Kilkanaście dni temu przedłużałem umowę. Wziąłem tradycyjne Extra+ z 6C+ za 69zł i Eleveny 11zł z hakiem na 12 miesięcy. Jako, że korzystam z nc+GO, podczas rozmowy wielokrotnie zaznaczałem, że interesuje mnie jedynie pełna usługa, a nie okrojona. Tak, wiem, ma pan pełną, tamta to live...

Ziomeczku. Różnica pomiedzy c+6 zwykłym, a live jest taka, ze w live masz dostep do ncgo tv - z pozycji dekodera i na aplikacji ncgo. Do tego dostajesz kolekcje seriale+ i premiery.

Obie opcje posiadaja nc+go tradycyjnie.

No popatrz. Kolega z pracy wziął live za 59zł i momentalnie stracił C+ w nc+GO. Kilkanaście stron wcześniej, inni pisali o tym samym.

Nie ma też canal + sport online.

Więc jak jest? ?? ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem umowe do końca lipca którą przedłużyłem 30.07. Pisze że mam właśnie Live 160-na tą chwilę w nc+go świecą c+ a w canal+sport działaja materiały-akurat meczu nie ma to tego nie sprawdze... Nie wiem czy mam się martwic tym Live 160 czy może drażyc u nich temat bo niechce żeby mi c+ z tych aplikacji znikły-oczywiscie korzystam tylko fona i tabletu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...