Skocz do zawartości

Usługa nc+ GO na urządzeniach mobilnych


cphx
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Niby dodano 720p do sportowych C+

 

Szkoda, że nadal do EE nie dodano oraz do pozostałych nowości, co się w usłudze pojawiły...

Usługa ma potencjał, a na odwal jest zrobiona.

Większość z nas dysponuje szybkim łączem internetowym i takie 1080p na kanałach HD powinno być.

Edytowane przez kingofsouth
Pisząc posty należy poprawnie stosować znaki interpunkcyjne. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapewne znów jakaś awaria, bo EE brak w usłudze. Nie wiem, czy ktoś z was to zauważył?

Wybaczcie za post pod postem, ale nie było innej opcji ;)

Edytowane przez kingofsouth
Dozwolone jest napisanie kolejnego swojego postu jeden pod drugim, jeśli od napisania poprzedniego upłynęły już co najmniej 24 godziny. Regulamin forum się kłania. ;-) Poza tym, poprawiono trochę niechlujną pisownię w poście.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy wy też tak macie na niektórych kanałach, że w sytuacji gdy kończy się jeden program i ma zacząć następny, stream się zatrzymuje i trzeba odświeżyć stronę albo otworzyć kanał w nowej zakładce?

Mi tak się za każdym razem zdarza na HBO przed Westworldem i tak samo na C+ przed Belfrem.

Z tym że na HBO jest gorzej, bo czasem jak się zatrzyma, to po kliknięciu w kanał wyskakuje okienko z komunikatem "Następna audycja o godzinie..." i po kliknięciu OK nic się nie dzieje.

Dopiero otwarcie w nowej zakładce pomaga, albo odświeżenie strony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jest zawsze i u każdego(lipa straszna) widocznie słabi ci technicy że nie potrafią/nie chcę by było inaczej.

Zauważyłem że jak się uaktualni EPG program startuje i to jest beznadziejne rozwiązanie....

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie, zanika mi obraz na TV po kilkunastu minutach od uruchomienia któregoś z kanałów jak podłączę kompa przez HDMI. To specjalny zabieg nc+, czy szukać przyczyny u siebie? Tak, jakby odłączało HDMI.

Edytowane przez Barti
Wyrażenia skrótowe piszemy wielkimi literami. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem sobie obejrzeć Marsjanina na kompie to strasznie się wolno wczytuje. Oczywiście wezmę sobie inna stronę z filmami i moment się buforuje...
Mam łącze 50 mega.
W ogóle płynnie działa tylko na telefonie, bo na kompie też tnie. Naprawdę nie wiem, od czego to zależy. Komputer stacjonarny, mam 8 GB RAM-u, dysk SSD, GPU 7850. Komputer działa bardzo szybko, grafa, mimo że nie najnowsza to ma już GDDR5 i szynę 256 to naprawdę nie wiem, jak może ciąć się ta strona.
Jedyne co mogę powiedzieć to skoro Ipla, Netflix, TVN Player działają OK to musi być to problem jakiegoś obciążenia, czy optymalizacji.
Tylko skąd taka różnica między komputerem a telefonem.

Edytowane przez Barti
Proszę wyłączyć w aplikacji Tapatalk automatyczne dopisywanie do postu informacji o posiadanym urządzeniu mobilnym. Poprawiono też dość niechlujną pisownię w poście.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie. Pewnie znów zadaje banalne pytanie dla znawców. Rozumiem, że jak mam usługę C+VOD i oglądam sobie Belfra korzystając z NC+GO to oglądam to bez żadnych dodatkowych opłat?

 

Bezpłatnie :)

 

 

Chciałem sobie obejrzeć Marsjanina na kompie to strasznie się wolno wczytuje. Oczywiście wezmę sobie inna stronę z filmami i moment się buforuje...

Mam łącze 50 mega.

W ogóle płynnie działa tylko na telefonie, bo na kompie też tnie. Naprawdę nie wiem, od czego to zależy. Komputer stacjonarny, mam 8 GB RAM-u, dysk SSD, GPU 7850. Komputer działa bardzo szybko, grafa, mimo że nie najnowsza to ma już GDDR5 i szynę 256 to naprawdę nie wiem, jak może ciąć się ta strona.

Jedyne co mogę powiedzieć to skoro Ipla, Netflix, TVN Player działają OK to musi być to problem jakiegoś obciążenia, czy optymalizacji.

Tylko skąd taka różnica między komputerem a telefonem.

 

Wydaje mi się ze na telefonie jest nizsza jakość, dlatego tez lacze mniej pobiera danych i jakos to działa. A przy wyższej jakości lacze bardziej obciążone i buforuje :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Korzystam okazjonalnie z NCplus GO na laptopie ASUS, mam przegladarke Chrome, a poza tym mam dodane 3 urzadzenia (tablet i 2 telefony).

Ostatnio coraz czesciej pojawia sie sytuacja, kiedy po zalogowaniu w przegladarce Chrome widze komunikat o przekroczeniu ilosci urzadzen - musze zamienic Chrome na Chrome, czego nie rozumiem.

Ma ktos tak i znacie jakis sposob, by pamietal przegladarke/urzadzenie, z jakiego sie loguje?

Dodam, ze w miedzyczasie nie jest zmieniana w jakikolwiek sposob konfiguracja, mam tez stale IP.

Edytowane przez Barti
Poprawiono niechlujną pisownię w poście.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

korzystam okazjonalnie z NCplusGO na laptopie ASUS, mam przegladarke chrome, a poza tym mam dodane 3 urzadzenia (tablet i 2 telefony)

ostatnio coraz czesciej pojawia sie sytuacja, kiedu po zalogowaniu w przegladarce chrome, widze komunikat o przekoczeniu ilosci urzadzen - musze zamienic chrome na chrome, czego nie rozumiem

ma ktos tak i znacie jakis sposob by pamietal przegladarke/urzadzenie z jakiego sie loguje?

dodam ze w miedzyczasie nie jest zmieniana w jakikolwiek sposob konfiguracja, mam tez stale IP

 

Nie masz programu który np po każdym wylogowaniu Chroma kasuje Ci cookies i zapamiętane hasla?

Szczerze na Chormie i Operze tak się dzieje ze urządzenia się nie zapisują i trzeba dodac jako nowe.. polecane jest używanie IE albo firefoxa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem, bo na firefoksie mam to samo. Wkurzyłem się i zadzwoniłem do nc plusa. Myślałem że od ręki mi to zrobią, ale skąd. Wina jest niby moja. Na dwóch urządzeniach.Na komputerze i tablecie z windowsem.

Może wina jest po ich stronie i tyle. Gdyby nie to że chce obejrzeć belfera to dałbym sobie spokój z tym badziewiem.

Nie mam żadnego programu do czyszczenia.

Edytowane przez robert771
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Korzystam okazjonalnie z NCplus GO na laptopie ASUS, mam przegladarke Chrome, a poza tym mam dodane 3 urzadzenia (tablet i 2 telefony).

Ostatnio coraz czesciej pojawia sie sytuacja, kiedy po zalogowaniu w przegladarce Chrome widze komunikat o przekroczeniu ilosci urzadzen - musze zamienic Chrome na Chrome, czego nie rozumiem.

Ma ktos tak i znacie jakis sposob, by pamietal przegladarke/urzadzenie, z jakiego sie loguje?

Dodam, ze w miedzyczasie nie jest zmieniana w jakikolwiek sposob konfiguracja, mam tez stale IP.

 

Jeśli używasz przeglądarki Google Chrome: zalecam skorzystanie z innej przeglądarki. Google Chrome nie wspiera wtyczki Microsoft Silverlight, która odpowiada za wyświetlanie treści w nc+ GO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up

Bzdury piszesz.Co ma wspólnego Silveright z dodanymi urządzeniami?Zresztą już coraz mniej serwisów wykorzystuje Silveright.Używam Chrome i działa idealnie.Problem leży na używaniu programu do czyszczenia plików cookie,historii itd np CC Cleaner.Wystarczy w takim programie nie zaznaczać by czyścić cookies i problem z głowy.

Edytowane przez leonk1974
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up

Bzdury piszesz.Co ma wspólnego Silveright z dodanymi urządzeniami?Zresztą już coraz mniej serwisów wykorzystuje Silveright.Używam Chrome i działa idealnie.Problem leży na używaniu programu do czyszczenia plików cookie,historii itd np CC Cleaner.Wystarczy w takim programie nie zaznaczać by czyścić cookies i problem z głowy.

Mistrzuniu wklejam Ci co zaleca nc+ przy oglądaniu nc+go.

Silverlight Chrome Instrukcja Drogi Użytkowniku.

Jeśli używasz przeglądarki Mozilla Firefox: włącz obsługę wtyczki Microsoft Silverlight.

W tym celu:

  • W Ustawieniach przeglądarki wybierz opcję Dodatki.
  • Następnie wybierz zakładkę Wtyczki.
  • Na liście wyświetlonych wtyczek odszukaj Silverlight Plug-In i ustaw dla niej opcję Zawsze aktywuj

Jeśli używasz przeglądarki Google Chrome: zalecamy skorzystanie z innej przeglądarki. Google Chrome nie wspiera wtyczki Microsoft Silverlight, która odpowiada za wyswietlanie treści w nc+ GO.

Jeśli używasz przeglądarki Opera w wersji 32: zalecamy skorzystanie z innej przeglądarki. Opera, od wersji 32 nie wspiera w pełni wtyczki Microsoft Silverlight, która odpowiada za wyswietlanie treści w nc+ GO.

logo_ncgo__footer.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...