Skocz do zawartości

Usługa nc+ GO na urządzeniach mobilnych


cphx
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Za kilka dni wracam do pracy oczywiście za granice, czy faktycznie nie będę mógł korzystać z aplikacji, czy mogę?

Bez większego problemu zmienisz IP programem albo nakładką Hola

 

http://hola.org/

 

....ale zależy od przeglądarki ,nie wszystko działa na każdej

TVN player tez testowałem na kilku i chyba na Operze albo Internet Explorer najlepiej działa

Aplikacja NC+go oczywiście nie zadziała ,musi być przez przeglądarkę z polskim IP

Sam mieszkam za granica i testuje dopiero od wczoraj choć mam dostęp od roku ,no i rozpoznaje jakbym miał polskie IP ale testowałem na dwóch urządzeniach i usługa ,, teraz w tv " mi nie może wystartować a vod działa

ale nie dziwi mnie to bo oceny całego NC+go są mierne nawet w Polsce

Nawet jeśli nie będzie Ci działać to może przyda Ci się Hola do innych celów

Edytowane przez dariop28
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź sobie wtFast - masz 14 dniow trial który polega na łączeniu się z serwerem z zagranicy, w tym z polski. Powinno działać bez problemu, po tym okresie niestety jest to odpłatny program do korzystania z serwerów.

Ok można sprawdzić tylko po co wersje z trialem? ,napisałem mieszkam zagranicą i podałem mu program Hola pełny a nie trialowy , już prędzej można się postarać o serial key do programów np hidemyass czy hidemyip czy ten który podałeś

Pamiętam ze długo się naszukałem i nie znalazłem aż w końcu na jakimś forum znalazłem ten Hola

Edytowane przez dariop28
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

@sajka21 jeśli chodzi o pilota to ja używam "Pilot Nka" i jest niezawodny

Bo tego z aplikacji NC+Go do turbodekodera się chyba nigdy nie doczekam ;)

 

Screenshot_2017_01_30_20_00_41.jpg

 

 

Screenshot_2017_01_30_20_10_50.jpg

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Mam pytanie zainstalowałem nc+go na telefonie LG G5 i przy włączeniu danego kanału wyskakuje komunikat żeby wyłączyć w ustawieniach telefonu screen mirroring. Patrzyłem ta funkcja jest od nowości wyłączona a mimo to nadal blokuje. W lg powiedzieli że inna aplikacja blokuje i stąd nc+go nie chce działać miał ktoś taki problem na tym telefonie ?

 

Dokładnie tak pokazuje

 

"Brak możliwości odtwarzania materiału video poprzez Screen Mirroring. Wyłącz tę opcję na urządzeniu i uruchom materiał video ponownie."


Dobra już działa wystarczyło zrobić uruchomienie telefonu na nowo i teraz chodzi jak należy :)

Edytowane przez XMAREKK30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie zainstalowałem nc+go na telefonie LG G5 i przy włączeniu danego kanału wyskakuje komunikat żeby wyłączyć w ustawieniach telefonu screen mirroring. Patrzyłem ta funkcja jest od nowości wyłączona a mimo to nadal blokuje. W lg powiedzieli że inna aplikacja blokuje i stąd nc+go nie chce działać miał ktoś taki problem na tym telefonie ?

 

Dokładnie tak pokazuje

 

"Brak możliwości odtwarzania materiału video poprzez Screen Mirroring. Wyłącz tę opcję na urządzeniu i uruchom materiał video ponownie."

 

Dobra już działa wystarczyło zrobić uruchomienie telefonu na nowo i teraz chodzi jak należy :)

Dużo może nie pomogę ale w kilku postach było już o tym

https://forum.satkurier.pl/topic/9775-usługa-nc-go-na-urządzeniach-mobilnych/page-84

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Miałem aplikację nc+ go na WP w telefonie Lumia 650. Działała idealnie. Zadzwoniłem do konsultanta aby wymazał mi wszystkie podłączone urządzenia do usługi. Laptopa udało mi się podłączyć od nowa bez problemu natomiast po próbie wybrania aplikacji na telefonie pojawia się informacja "wystąpił nieoczekiwany błąd. Aplikacja zostanie zamknięta". Mam potem wybór w postaci "zamknij" i gdy wybieram to wracam do ekranu startowego. Usunięcie aplikacji i ponowna instalacja nic nie daje.  Niby w nc+ mają to wyjaśniać ale może macie jakiś pomysł?

Edytowane przez emarti
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

problem techniczny a powodów problemu może być wiecej ,po pierwsze i najważniejsze to spróbować na innych urządzeniach czy działa ,może spróbuj tez ponowną rejestrację z innym adresem e-mail bo nie jest przypisany do konta tylko sam nr umowy

 

Może konsultant coś namieszał jak ci usunął urządzenia

 

Przy okazji ...zmian urządzeń mozna dokonać kilka chyba tyle ile urządzeń czyli 4 albo trochę mniej lub więcej w miesiącu(nie pamietam),potem 1go dnia miesiąca ten stan resetuje

Edytowane przez pitter
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Proszę o pomoc temat stary jak świat ale już nie mam pomysłu co robić. Od kilki lat używam łącza internetowego od lokalnego dostawcy (radiowy) prędkość zawrotna do  10 mb faktyczna max 7,86 mb. Nc+ GO chodzi płynnie na takim łączu na 720p/1953 kbs nie zależnie od tego co oglądam czy transmisje na żywo czy TV na życzenie. Obecnie windows 7 przeglądarka Chrome.

Problem zaczął się od 3 tygodni jak zmieniłem dostawcę internetu na ORANGE pakiet LOVE prędkość neostrady do 80 Mb/s faktyczna 34-36 Mb/s  urządzenie Livebox 2.0. Widać różnicę w szybkości jeżeli chodzi o pobieranie przeglądanie stron itp. ale Nc+ Go wiecznie buforuje nie idzie nic oglądnąć wyłączyłem już w opcjach przeglądarki akceleracja sprzętową bo na forum tak pisało i dalej to samo od czego to zależy skoro na 4 krotnie wolniejszym internecie wszytsko szło płynnie a teraz jest problem bo nie idzie nic obejrzeć pomimo większej prędkości. Kombinowałem już z zaporą dalej nic wieczne buforowanie bez szans na oglądnięcie czegokolwiek w normalnej rozdzielczości na niższych idzie w miarę ale jakość obrazu przekreśla całą radość oglądania.

Proszę o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tragedia - dzisiaj znowu jakies dziwne bledy - pierwszy raz od ponad miesiaca probuje skorzystac i sie nie da ...

"Wystąpił błąd odtwarzania (#10551): Przekroczono limit podsesji. (-23)" ...

 

Ciagle odswiezam - od pol godziny juz - kilka razy odpalil sie serial "Piraci" ktoryleci teraz w premierze na Canal+ ale akurat nie to chcialem ogladac - poza tym wszedzie indziej jakies bledy i nie ma mowy o ogladaniu ...

 

Mogliby  koncu ten nC+ GO naprawic - poki co to jedna wielka awaria.

Edytowane przez Umkwatata
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Tragedia - dzisiaj znowu jakies dziwne bledy - pierwszy raz od ponad miesiaca probuje skorzystac i sie nie da ...

"Wystąpił błąd odtwarzania (#10551): Przekroczono limit podsesji. (-23)" ...

 

Już dzisiaj rano były problemy z usługą ,pisałem jakiś czas temu że za wcześnie pochwaliliśmy zmiany :/

TVN 24 HD nie dało się oglądać....

PS.Masakra ja rozumiem że są mecze ale żeby przez to były problemy na serwerach.....

NC+GO do naprawy bo tak nie może być duża oglądalność i wszystko szwankuje .....

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Firefox juz mnie na maxa dobija - nie mam pojecia jak to mozliwe ale pomimo, ze WSZEDZIE mam wylaczone aktualizacje (na tablecie, smartphonie, PC i laptopie w pracy nawet!). Teraz mi sie wlasnie zrobila na PC, pomimo, ze aktualizacje byly oczywiscie wylaczone. To jest chore ...

 

Co chwile sie zapychaja przez to te 4 sloty na ogladanie nC+ GO.

 

No ale przeciez inne przegladarki sa zupelnie niedorzeczne dla kogos kto juz uzywal Firefoxa. Nie wyobrazam sobie korzystania z Chrome'a czy np. Opery - jezeli chodzi o moje potrzeby to Firefox wgniata wszystkie pozostale przegladarki w ziemię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Próbował ktoś z was korzystać z nc+GO przez przeglądarkę Chrome na Androidzie? O ile z C+Sport online nie ma problemu, to z nc+Go już jest, bo obraz się pokazuje i momentalnie zatrzymuje. Wiem, przecież jest dedykowana aplikacja, ale korzystając z dedyka, nie można robić nic po za oglądaniem. Kusi mnie coś takiego, ponieważ w tabletach można dzielić ekran w stylu picture in picture.  Nie wszystkie aplikacje można wrzucić w podzielony ekran. Wspomniany dedyk nie obsługuje tej opcji. Opera, którą uważam za najlepszą Androidową przeglądarkę ma problemy nawet z C+Sport online. Podobnie Dolphin browser. Zatem pozostaje Chrome.

Jakby ktoś chciał się trochę pobawić, to niech da znać, czy u niego też "stopklatka" z obrazem.

 

 

Edit:

W opcjach przeglądarki musi być parafka przy "wersja na komputer".

Edytowane przez grande
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja trochę z innej beczki. Dlaczego w NC+ GO nie ma pełnych seriali zagranicznych pokazywanych na kanałach Canal+? Aż tak ograniczone mają prawa? Obejrzałem pierwsze odcinki serialu, który po prostu jest odgrzewanym kotletem kilka dni temu. Na NC+GO są tylko odcinki drugiego sezonu. Mija się to z celem...

Na HBO GO mamy wszystkie sezony ich seriali...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...