Skocz do zawartości

Usługa nc+ GO na urządzeniach mobilnych


cphx
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

We Francji, Niemczech, Danii,Belgii, Holandii, Italii, W .Brytanii, Hiszpanii, Pottugalii...

W 100% pewne. 2 dni temu oglądałem Wszędzie Ci będzie działało gdzie masz zasięg. Nawet w Stanach czy Indiach. Siemka ma Polskie IP. Oczywiście poza Unią Eu zapłacisz za dane jak za zboże.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko, czy ktoś z Was testował już któryś z modeli Ezcast? I czy działa mu strumieniowanie obrazu i dźwięku z ncplus go?

Czytałem wcześniej że pojawiły się problemy z przesyłaniem obrazu z chromecasta, lecz nie wiem jak ma się sprawa z Ezcast-em lub miracast-em :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz oglądać za granicą ncgo za pomocą zagranicznego internetu musisz sobie ściągnąć darmową aplikację HOLA z sklepu play. Gdy uruchomisz apkę musisz zaznaczyć polski serwer i to wystarczy. Od 6 miesięcy mogę wkońcu normalnie oglądać ncgo.

 

Teraz szukam jeszcze sposobu jak zrobić strumieniowanie z smartfona na tv. Może ktoś znalazł jakiś fajny sposób.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj wchodze a tam mozliwosc wyborania mydelniczek do nagrywania ;) Szkoda ze nie wiem ktora jest ktora, tylko jedna ma dysk podlaczony. Zlecam nagrywanie na jednej i na drugiej ale bez skutku...

 

Edit.

Działa! W koncu, szkoda tylko ze nie pokazuje nazwy dekodera tylko model. Jak ktos ma 2-3 multiroomy to musi probowac. Zlecenie nagrania pokazuje sie tez z opoznieniem okolo 10min.

Edytowane przez dziabolek7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...
  • 3 tygodnie później...

Panowie, a jak wyglada sytuacja z NC+ za granica na iPhonie lub iPadzie? Kilka miesiecy temu mialem wykupiony HideIPVPN, ale w pewnym momencie apka NC+ Go przestala dzialac. Czytalem pozniej, ze ponoc zorientowali sie co do serwera i go zablokowali. Czy cos sie zmienilo od tego czasu, czy sa jakies platne VPNy dzialajace z apka NC+ Go?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

dzięki, a na kanałach, na których na kompie jest możliwa zmiana rozdzielczości, jak Canal + Sport, Canal+ Sport2, jest na K5 możliwość zmiany rozdzielczości?

 

bardzo mnie ucieszyło to co napisałeś, bo kupiłem specjalnie K6 pod nc+ go, ale nie mogłem znaleźć pewnych informacji czy będzie działać na tym fonie(na infolinii nc+ podpowiadali ,że jak jest Android 6.0 to nie mieli problemów z nc+ go, chociaż Xiaomi Redmi  4A też ma Marschmallowa , a nc+ go nie chodzi) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Ozzy666, niestety nie są.Zapewne to kwestia licencji. Mamy dostęp tylko i wyłącznie za pomocą dekodera. :/

Też bym sobie życzył, żeby udostępnili nawet same treści vod czyli: Hustler SVOD i ZestGO18+.

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...