Skocz do zawartości

Usługa nc+ GO na urządzeniach mobilnych


cphx
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Masz rację. Ja muszę też zresetować, ale córka teraz ogląda Disney Channel. Zobaczę później czy to coś dało.

Dobrze działało przed tą przerwą techniczną co jakiś czas temu była. :/

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, znajomy kupił wczoraj tableta Huawei MediaPad T3 7.0 głównie do korzystania z nc+ Sport Online i nc+ GO.

Dzisiaj próbowałem mu te aplikacje zainstalować, ale wyskoczyło, że urządzenie nie jest zgodne z tą wersją. :shock:

 

Pełna specyfikacja tabletu:

https://www.mediaexpert.pl/tablety/tablet-huawei-mediapad-t3-7-0-53018528-,id-908158#tab_description

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podczas oglądania programów NC+Go na samsungu a5 2017, po kilkunastu sekundach, wyłącza się telefon i ponownie uruchamia. Czy przyczyną może być ostatnia aktualizacja do androida 7 ? Przed aktualizacją działał bez problemów.

 

Właśnie też chciałbym wiedzieć, co za przyczyna, bo widać jednym działa, a innym już nie.

Ciekawostka jest też taka, że aplikacja Canalplus sport działa bez zarzutu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

/Witam. Mam pytanko: gdzie znaleźć apk nc+ go 5.1.1 lub starszą? Chciałam podłączyć telefon S5 przez MHL, ale wyskakuje okno screen Mirror itp. i nie działa. Podobno na starszej wersji działa, ale nie bardzo mogę znaleźć link, czy cokolwiek. I stąd moja prośba o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

W usłudze pojawiła się Motowizja HD, jednak tylko z nazwy sam przekaz jest nadal sd. Czekamy na podmianę. 

Edit: Mamy to. :P

 

2017-11-15_181655.jpg

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. W aplikacji NC+ Go mam problem z obrazem. A dokładniej mówiąc z jego brakiem. Próbując odtworzyć materiał jest tylko dźwięk. Moje urządzenie to Nokia 5 z Androidem 7.1.2. Sprawa tak samo ma się z Play NOW, natomiast HBO GO działa bez zarzutów. W czym może tkwić problem?

Edytowane przez boogiman86
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Gość kingofsouth

W ogóle nc+go ma coraz więcej blokowanych audycji, np. na FOX, AXN-ach czy Comedy Central, najczęściej w nocy. Jakby blokada obowiązywała w określonym czasie, a nie na konkretne tytuły.

Nie ma znaczenia czy to noc, czy dzień. Brak licencji na udostępnianie pewnych treści w intrenecie, taki jest powód.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma znaczenia czy to noc, czy dzień. Brak licencji na udostępnianie pewnych treści w intrenecie, taki jest powód.

Zgodziłbym się, ale sprawdziłem. Odcinki seriali zablokowane np. na FOX w nocy można obejrzeć w ciągu dnia w aplikacji, podobnie w Comedy Central. Zrozumiałbym, że coś jest zablokowanie w sposób trwały i nizależnie od pory dnia czy nocy, mogę to obejrzeć tylko na dekoderze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...