Jump to content

kerpen

Users
 • Content Count

  127
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

9 Neutralna

About kerpen

 • Rank
  Amator

Recent Profile Visitors

264 profile views
 1. Już jest ok, ale był problem. Sprawdzałem w różnych lokalizacjach.
 2. Z tego co się czyta w tym wątku to Mediabox i Turbobox są o wiele stabilniejsze, ładniejsze, praktyczniejsze (wyświetlacz, lepszy pilot, bezpośredni dostęp do nagrań przyciskiem LIST) od Ultraboxa, więc jeżeli komuś nie zależy na 4K i nie brakuje mu przestrzeni dyskowej to nie ma sensu zmieniać. A jeszcze za opłatą 15 PLN to już non sens.
 3. Taką ofertę mam w ICA. Nie walczę o wymianę, bo jakoś szczególnie mi nie zależy.
 4. Mam obecnie dekoder Turbobox+, który sprawuje się idealnie, bez żadnych uwag. Dekoder używam jedynie do oglądania TV oraz nagrywania, ale nie muszę nagrywać 2-3 programów naraz. Nie mam TV 4K. Mam możliwość wymiany na Ultrabox+ za 10PLN miesięcznie, bez aktywacji. Moje pytanie - czy warto? Z tego wątku wynika, że czasami są z nim problemy. W czym jest lepszy Ultabox od Turbobox biorąc pod uwagę do czego służy mi dekoder. Wady Ultraboxa w stosunku do Turbo dla mnie na początek to wygląd, brak wyświetlacza, pilot.
 5. Ja mam złożone wypowiedzenie i koniec umowy 29 luty. Chce uzyskać Comfort +MR do 35PLN, ale dzwonili dzisiaj dopiero drugi raz (poprzedni raz ok 2 tyg temu - dzwonią z Krakowa) i nie chcą wogóle słyszeć o takiej cenie. Dają za 45PLN. Czekam do końca, zobaczymy. Tym razem nie popuszczę i jak nie dadzą za 35PLN to się pożegnamy.
 6. Czy da radę przy złożonym wypowiedzeniu uzyskać Comfort+ z multiroomem 1X za 35 PLN? Dekodery bez zmian, czyli Turbo+Wi-Fi box (ten biało -czarny wieszający się)
 7. Ja zamawialem wtorek o 22:00 i dzisiaj o 9:00 był kurier.
 8. Obecnie mam Comfort+ z dopełnieniem do Extra+ od 2 lat +1XMR, płacę teraz za to 54,99 PLN, umowa do końca lutego. Dekodery: Tutbobox+WIFIbox+. Propozycja przedłużenia z Krakowa to 79,99 PLN za to samo. To jakiś żart!!! Zostaje na czas nieokreślony z tym co mam za 58,99PLN
 9. Tak, ale jak mu powiesz, że nie odbierzesz przesyłki, bo rezygnujesz z oferty, to raczej nie podejmie dalszych prób doręczenia.
 10. A czy można się rozmyślić i nie odebrać przesyłki od kuriera?
 11. Więc sprawdziłem. Problem występuje na wszystkich kanałach z tego transpordera. Co może być zatem przyczyną tego problemu?
×
×
 • Create New...