Jump to content

kerpen

Users
 • Content Count

  121
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

9 Neutralna

About kerpen

 • Rank
  Amator

Recent Profile Visitors

193 profile views
 1. Czy da radę przy złożonym wypowiedzeniu uzyskać Comfort+ z multiroomem 1X za 35 PLN? Dekodery bez zmian, czyli Turbo+Wi-Fi box (ten biało -czarny wieszający się)
 2. Ja zamawialem wtorek o 22:00 i dzisiaj o 9:00 był kurier.
 3. Obecnie mam Comfort+ z dopełnieniem do Extra+ od 2 lat +1XMR, płacę teraz za to 54,99 PLN, umowa do końca lutego. Dekodery: Tutbobox+WIFIbox+. Propozycja przedłużenia z Krakowa to 79,99 PLN za to samo. To jakiś żart!!! Zostaje na czas nieokreślony z tym co mam za 58,99PLN
 4. Tak, ale jak mu powiesz, że nie odbierzesz przesyłki, bo rezygnujesz z oferty, to raczej nie podejmie dalszych prób doręczenia.
 5. A czy można się rozmyślić i nie odebrać przesyłki od kuriera?
 6. Więc sprawdziłem. Problem występuje na wszystkich kanałach z tego transpordera. Co może być zatem przyczyną tego problemu?
 7. Wszystkich kanałów nie sprawdzałem, ale na pewno kilkadziesiąt i tam problemu nie ma. Jakie kanały są jeszcze z tego transpordera? Sprawdze. Juz widzę te kanały, przeoczyłem Twój link. Sprawdze i dam znać, ale na tych kanałach na pewno nie sprawdzalem siły sygnału.
 8. Nie mam anteny naziemnej, żadne nowe urządzenia LTE nie powstały w ostanim czasie w okolicy. Instalacja jest z discqiem na 2 antenach, - jedna na Hotbird, druga na Astrę - całość pracuje od wielu lat i działa bez problemu. Dziwne jest to, że ten problem wystepuje wyłącznie na tych 2 kanałach, poza tym wszystko jest. Gdyby coś było uwalone, to problem byłby na wszystkich kanałach moim zdaniem. Dzisiaj wezmę dekoder do brata i podepnę sie do jego anteny. Dodam jeszcze, że pokoju obok mam multiroom na WIFIBOXie i tam ten problem nie występuje.
 9. Ponawiam pytanie. Problem dalej występuje i tylko na tych 2 kanałach.
 10. Co do karty to nie mam pojęcia. Wypowiedzą się znawcy tematu.
 11. I zwrócić do 14 dni jak się rozmyślisz. Kupując w punkcie już nie oddasz.
 12. Mam problem z odbiorem kanałów TVP HD I TVP INFO na Turboboxie. Jakość spada do 10% i strasznie zrywa. Na wszyskich pozostałych kanałach jakoś ok 80% i jest ok. Czym to może być spowodowane? Problem od dziś. W drugim pokoju Wifibox z MR- brak problemów z odbiorem.
×
×
 • Create New...