Skocz do zawartości

Usługa nc+ GO na urządzeniach mobilnych


cphx
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie do znawców.

Nigdy wczesniej nie interesowała mnie usługa nc+go na telefonie, ale ostatnio postanowiłem spróbować i lipa.

Huawei Y625 z android 4.4.2 i apka niemożliwa do zainstalowania bo jest niezgodna z urządzeniem.

To norma w tej usłudze?

 

To samo mam na tablecie Lenovo.

Niech mi ktos powie o co tu biega.

Pozdro w nowym roku.

Edytowane przez tracer10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

......android 4.4.2 i apka niemożliwa do zainstalowania bo jest niezgodna z urządzeniem.

To już jest staroć szanowny panie, dlatego nie idzie ;)

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może i staroć, ale chcesz mi powiedzieć że Lenovo android 5.0 to też za stary na nc+go? jak tak to na pohybel im bo chyba im na łeb padło skoro myslą, że abonenci posiadają sprzęt tylko i wyłącznie kilkumiesięczny z najnowszymi systemami operacyjnymi.

A co do Huwaei to tel kupiliśmy dzieciakowi jakoś rok temu, za stary android? No to gratulacje dla nc+ go za robienie ludzi w bambuko.

4.4.2 za stary, 5.0 chyba też za stary, a jak nie to o co kaman? A może jest jakiś jedynie słuszny tablet na którym to dziwo nc+ śmiga? Żenująca usługa tak samo chł.am jak jej jakość którą czasem luknę na kompie.

Edytowane przez tracer10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Jeśli chodzi o twój tablet lenovo to nie chodzi może o samego androida. Córka ma kilkuletniego tableta kids Tab 7.2 z jakimś archaicznym androidem i na nim działa NC+ GO. Musisz wiedzieć, że nie wszystkie urządzenia są kompatybilne z tą usługą.

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o twój tablet lenovo to nie chodzi może o samego androida. Nie wszystkie tablety są kompatybilne z tą usługą.

No to właśnie jest odpowiedź jak ta platforma i jej nieudaczni programiści bawią się z abonentami.

Nie wydaje mi żeby na  android 5.0 zainstalowanym w innym niż Lenovo tablecie apka nc+ go działała, przecież tu chyba chodzi o system, a nie o markę tabletu.

A jak biega o markę tabletu to co: procesor za słaby? za mało pamięci? bez przesady.

Choć jak mówię nie znam się i nie czytałem o tym specjalnie dużo.

Edytowane przez tracer10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

@tracer10, było kiedyś pisane, że na takim Lenovo Yoga Tab NC+GO nie działa. Czemu nie działa, nie pytaj bo tego nikt nie wie. ;)

Problem z procesorami Intel taka przypadłość, jeśli dobrze kojarzę tą sprawę.

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to właśnie jest odpowiedź jak ta platforma i jej nieudaczni programiści bawią się z abonentami.

Nie wydaje mi żeby na  android 5.0 zainstalowanym w innym niż Lenovo tablecie apka nc+ go działała, przecież tu chyba chodzi o system, a nie o markę tabletu.

A jak biega o markę tabletu to co: procesor za słaby? za mało pamięci? bez przesady.

Choć jak mówię nie znam się i nie czytałem o tym specjalnie dużo.

Sprzęt kupowany w Polsce?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej zgłaszać problem z działaniem konkretnego urządzenia wraz ze wskazaniem wersji oprogramowania bezpośrednio do nc+. Może przy kolejnych aktualizacjach aplikacji problemy z działaniem ww. sprzętu zostaną rozwiązanie.

Edytowane przez dawid_bydgoszcz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem posiadaczem tabletu Lenovo 3 Pro YT3-X90L( z projektorem) i potwierdzam ,ze nc+go w zasadzie nie działa na nim . Co ciekawe są dni kiedy działa bez zarzutu na wszystkich dostępnych kanałach i to w super jakości ,a są dni które zdarzają się niestety znacznie częściej ,ze działają tylko dwa kanały C+Sport hd i Canal+Sport2 a na pozostałych błąd danych-143.  Przykro mi z tego powodu, że pomimo wielomiesięcznych próśb o naprawienie problemu nie dzieje się nic w tym temacie (a to ,że są dni kiedy działało to bez zarzutu świadczą ,że problem można rozwiązać). Ponieważ częściej korzystam z tabletu niż z telewizora do oglądania tv - wymówiłem umowę nc+ po 12 latach ...

Edytowane przez Forexman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Po jakim czasie od zakończenia umowy/zdania sprzętu utraciliście dostęp do usługi nc+GO?

Możesz straciś jak przyjda nowe uprawnienia lub może ci przez jakis czas działać. To loteria ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi na tablecie Lenovo działa bez problemu. Lenovo TAB 2 A-10-70L Android 5.0.1 . Więc o zabezpieczeniach w Lenovo to bajka jakaś.

 

@Tracer10. Zrób aktualizację systemu w Huawei Y625. Zrób to samo w Lenovo.

Jasne, że bajka z zabezpieczeniami w Lenovo bo naraz by się okazało, że NC+ wymaga większych zabezpieczeń urządzeń mobilnych niż HBO czy Sky UK których to treści śmigają na w.w tablecie.

A poza tym jakoś nie widzę tego aby taki duży gracz na rynku tabletów mógł sobie pozwolic na takie niedopatrzenie.

Ewidentna wina programistów z NC+ raczej i to nie pierwszy ani dziesiąty raz.

 

Co do aktualizacji to było to pierwsze co zrobiłem, ale lipa.

Zresztą ja tylko chciałem spróbować jak to chodzi bo ostatnio mam dużo wyjazdów w soboty po południu kiedy gra PL, ale już widzę :/.

Źródeł PL jest sporo i to z lepszą jakością i bez bzdurnych komunikatów żebym sie przejmował tą usługą wątpliwej jakości.

 

@roberttosat

Huawei w Polsce, Lenovo w IE.

Edytowane przez tracer10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie czy u was też w ostatnich dniach znacznie pogorszył się odbiór nc+go? Czy to na telefonie, tablecie czy laptopie bardzo często przerywa transmisje, obraz z płynnego hd praktycznie cały czas zmienia się na sd (mam ustawienie jakości aotomatyczne). Dzieje się to na wszystkich kanałach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak prędkość neta spada to przełącza się na SD. Oczywista oczywistość przy ustawieniach auto. Zmiana na ustawienia HD przy spadające prędkości będzie smakowało ciągłym buforowaniem i klatka stop .

.

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Na telefonach Sony Xperia Z5 z androidem 7.0. aplikacja nie działa poprawnie. Jest tylko dźwięk, a obraz po 3 sekundach się zacina. Czytałem komentarze na różnych stronach i problem utrzymuje się już od ponad roku. Przecież to są kpiny! Wiadomo, czy zamierzają coś z tym zrobić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...