Skocz do zawartości

Usługa nc+ GO na urządzeniach mobilnych


cphx
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam taki problem, że zaznaczając w aplikacji NC+GO jakiś program do
nagrania dekoder tego nie przyjmuje. Tzn. niby aplikacja mówi, że jest
zlecone do nagrania, w opcjach jest mój dekoder aktywny, jednak gdy
spoglądam na listę programów do nagrania w dekoderze
tego co zaznaczyłem nie ma....
Czym to może być spowodowane?
Pozdrawiam
Michał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie na WIfibox premium ten problem ze zlecaniem nagrań co jakiś czas występuje, jedyny sposób to reset dekodera w postaci wyciągnięcia wtyczki z prądu i ponowne uruchomienie dekodera. Mam nadzieję że kiedyś naprawią ten problem bo takie zlecanie nagrań bywa problematyczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Na moim telefonie LG G3 (Android 6.0) nie mogę nic włączyć z nc+go (np. jakiegoś kanału w "teraz w tv", czy filmu z bazy nc+). Mogę się zalogować wybrać jakiś kanał, otwiera się ekran z danym kanałem na czarno z opisem o góry co leci i cały czas kręci się na środku to białe kółeczko, nic się nie otwiera, tak jakby cały czas odświeżał czy buforował (nie wiem jak to się fachowo nazywa). Tak samo jest na aplikacji Canal+Sport Online, identycznie, czarny ekran z małym białym kręcącym się na środku kółkiem. 

Na laptopie pod przeglądarką Internet Explorer wszystko chodzi, na innym telefonie Samsung Galaxy J5 2016 też chodzi i na innym laptopie Lenovo też chodzi. Mam podpięte te 4 urządzenia pod mój nr abonenta. Więcej niż 2 na raz też nie chodzą.

 

Wcześniej miałem na LG G3 Androida 5.0 i wszystko chodziło, później wgrałem w lutym br. Androida 6.0 (ver. v30-n) i także wszystko chodziło. Następnie wgrałem Androida 6.0 (ver. v30-d) także w lutym br. i musiałem poczekać do kolejnego miesiąca , czyli marca br. aby dodać nowe urządzenie w nc+go (można zmienić tylko 2 razy w miesiącu urządzenie w aplikacji nc+go i widzi ona każdą wersję Androida jako nowe urządzenie). Nie wiem czy to jest z tym związane. 

Co jest grane? Czy to coś z telefonem? Czy coś innego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej. Kupiłem tv box T95N mini i mam problem z odpaleniem nc+go. Nie zależy mi na oglądaniu tam telewizji tylko czasem włączyć jakiś mecz na canal+. Czy ktoś pomoze jak to ruszyć?

Hej. Kupiłem tv box T95N mini i mam problem z odpaleniem nc+go. Nie zależy mi na oglądaniu tam telewizji tylko czasem włączyć jakiś mecz na canal+. Czy ktoś pomoze jak to ruszyć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Xiaomi Mi Box sobie radzi m.in. z nc+ go (u mnie wersja na tablety działa ok ale niestety wymaga myszki - ja używam myszy po BT) oraz z netflixem (jeszcze nie testowałem). 

Ma Android TV oraz to, czego brakuje tanim boxom ze zwykłym androidem do odtwarzania zabezpieczonych DRM treści:

Security: Widevine L1 + PlayReady 3.0

Mój kupowałem z polskiej dystrybucji, nie wiem czy kupowane w Chinach czymś się różnią.

 

Uwaga: Z tego, co czytałem zabawy z rootem albo wersjami beta softu mogą namieszać z DRM

Edytowane przez mscislaw
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...