Skocz do zawartości

Usługa nc+ GO na urządzeniach mobilnych


cphx
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość kingofsouth

Chcesz oglądać seriale z HBO musisz mieć pakiet HBO oraz HBO GO

W usłudze NC+GO jest kolekcja HBO OD(na życzenie) która jest aktywna jedynie jak masz HBO GO wykupione.

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Tak dokładnie :)
HBO w usłudze "VOD"to nic innego jak HBO OD :)
Kanały HBO świecą w NC+GO ale już kolekcja VOD jest nieaktywna jeśli nie ma się HBO GO z NC+
 
Tak to wygląda:

VOD zablokowane

1111.jpg

 

 

HBO świeci

 

2017_01_07_184856.jpg

 

Edit:

 

HGTV pojawiło się w NC+GO,przydało by się zmienić nazwę(TVN Meteo Active)nadal jest oraz rozdzielczość bo jest sd

 

2017_01_08_101938.jpg
 

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

HGTV w usłudze już zmieniona nazwa  ... ale rozdzielczość dalej słaba oraz identyfikacja kanału też nie taka jaka powinna być

Informatycy odpowiedzialni za tą usługę to ... amatorka ;)

 

2017_01_11_201112.jpg

 

 

2017_01_11_201923.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Amatorka, to mało powiedziane. Moim zdaniem, dziadostwo. Ponad pół roku temu zgłaszałem, że Firefox od wersji 47 ma wbudowaną wtyczkę Widevine. Tą samą, dzięki której Chrome nie wymaga przestarzałego Silverlighta, olanego nawet przez Microsoft. Myślicie, że coś z tym zrobili? Gdzie tam. FF dalej woła SL, gdy chcemy odpalić nc+GO. Jak już odpalimy, to dostajemy pokaz slajdów. Podobnie IE i Microsoft Edge. Pierwsza jeszcze obsługuje SL, druga już nie, bo Microsoft idzie w stronę PlayReady. Brak słów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ircios
Nie zrozumiałeś mojego przekazu - przez moją składnię, albo z innego powodu.

To opóźnienie na urządzeniach mobilnych nie powinno być aż tak duże. Nawet u buków wchodząc z u urządzenia mobilnego, typu telefon, na transmisję, wygląda to dużo lepiej. 


A co do streamowania z dekodera, chodziło mi o strony nielegalne, typu meczyki, gdzie jakoś niektórzy potrafili nadawać bez opóźnień - ewentualnie z kilkusekundowym. A czasem im się nawet przez przypadek kanał na dekoderze zmienił...Wchodząc na stronę ncplusgo.pl- opóźnienie mamy podobnie za długie. Zresztą to samo widziałem na sport.tvp.pl. 

Usługa NC+ GO na urządzenia mobilne - ta usługa tyczy się także działania strony ncplusgo.pl - tak mi się wydaje. Chyba, że ktoś tutaj zrobił temat  NC+GO na komputery.  :mrgreen:

Edytowane przez ezequiel93
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

IP będziesz miał nie Polskie :P

A usługa działa na terenie PL :cool:

Było już to wielokrotnie poruszane poczytaj kilka stron wstecz.

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...