Skocz do zawartości

Usługa nc+ GO na urządzeniach mobilnych


cphx
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Niech zrobią tak że tylko idzie oglądać na 2 urządzeniach a niech dodadzą chromecast. HBO GO działa świetnie przez chromecast. Chcę wykupić eleven ale nie wiem gdzie. Podpowie ktoś gdzie po wykupieniu pójdzie oglądać przez chromecast? Jeszcze jedno. Macie sposób aby oglądać nc+go za granicą?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:lol2: Niech zrobią tak że tylko idzie oglądać na 2 urządzeniach a niech dodadzą chromecast. HBO GO działa świetnie przez chromecast. Chcę wykupić eleven ale nie wiem gdzie. Podpowie ktoś gdzie po wykupieniu pójdzie oglądać przez chromecast? Jeszcze jedno. Macie sposób aby oglądać nc+go za granicą?

 

Kolejny "mundury" z "mundrymi" pomysłami. Zamiast cwaniakować, wykup normalną TV w nc+, a skończą się twoje problemy z udostępnianiem na telewizor. Co jeszcze? Aplikację nc+go na Smart TV?  :rofl:

Edytowane przez śmiechu warte
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem z Canal + od 19 lat (prawie od początku). Płacę obecnie 79 zł i to wystarczy. Więcej nie zamierzam. Często jestem poza domem i chcę mieć możliwość zrzucić obraz na TV. Oglądam najczęściej sport i HBO GO, które działa świetnie przez Chromecast. Jeśli wykupię Eleven w nc + to co mi po tym? Jeśli TVN Player wprowadzi obsługę Chromecast to po wykupieniu będę mógł oglądać w domu jak i poza domem. Na dodatek będę mieć komfort. Gdy ligi piłkarskie się skończą, przestanę kupować pakiet. Mając TV powyżej 40" nie widzę sensu oglądać na tak małych urządzeniach, jak smartfony, tablety. Szkoda oczu. Ku jasności, nie cwaniakuję.
Oczywiście najlepiej jakby nc+ samo wprowadziło możliwość Chromecast. Wtedy bez zawahania wykupiłbym Eleven.

Edytowane przez Barti
Poprawiono dość niechlujną pisownię w poście.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o zagranicę to tak normalnie nie pójdzie. Ja teraz jestem i nici przez Wi-Fi, ale za to jak odpalę dane komórkowe to śmiga. Oczywiście polska karta SIM. Zrobiłem tak tylko na próbę, bo jak bym obejrzał z jeden film to nie wypłaciłbym się do końca życia za dane kom. :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem z Canal + od 19 lat (prawie od początku). Płacę obecnie 79 zł i to wystarczy. Więcej nie zamierzam. Często jestem poza domem i chcę mieć możliwość zrzucić obraz na TV. Oglądam najczęściej sport i HBO GO, które działa świetnie przez Chromecast. Jeśli wykupię Eleven w nc + to co mi po tym? Jeśli TVN Player wprowadzi obsługę Chromecast to po wykupieniu będę mógł oglądać w domu jak i poza domem. Na dodatek będę mieć komfort. Gdy ligi piłkarskie się skończą, przestanę kupować pakiet. Mając TV powyżej 40" nie widzę sensu oglądać na tak małych urządzeniach, jak smartfony, tablety. Szkoda oczu. Ku jasności, nie cwaniakuję.

Oczywiście najlepiej jakby nc+ samo wprowadziło możliwość Chromecast. Wtedy bez zawahania wykupiłbym Eleven.

Od 19 lat i nadal myślisz, że oni to nadają i usługi przygotowują tylko pod Ciebie? Idąc tym tropem to JA potrzebuję 4 urządzeń i NIE POTRZEBUJĘ Chromcast. Kogo mają posłuchać? :P

Edytowane przez dziabolek7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikogo nie będą słuchać. Zrobią tak jak im Francuzi każą. Ja tylko napisałem że, by mogli tak wprowadzić. Wiadomo 4 urządzenia zawsze jest lepiej mieć choćby po to jak się aktualizuje system Android. Nie raz jest nie stabilny i trzeba wrócić do poprzedniej wersji i w takim wypadku wykorzystuje się 3 urządzenia.
Muszę sprawdzić jak to z poziomu laptopa będzie wyglądało na TV.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od 19 lat i nadal myślisz, że oni to nadają i usługi przygotowują tylko pod Ciebie? Idąc tym tropem to JA potrzebuję 4 urządzeń i NIE POTRZEBUJĘ Chromcast. Kogo mają posłuchać? :P

Wierzysz w jego bajki? Każdy się chyba domyśla, kto najbardziej płacze nad ograniczeniami z udostępnianiem przez TV...

Edytowane przez grande
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Poprzez zrzut z laptopa przez HDMI chodzi płynnie? I jak to jest za granicą? Idzie jakoś obejść prawa?

Ta usługa dedykowana jest do używania na terenie Polski

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Vitaminum C

Przy odpalaniu nc+ go na dekoderze nie ma zadnego logowania, system sprawdza czy na kotrakcie na ktorym jest dana karta jest aktywna usluga, jak nie ma to wywala info o koniecznosci wykupienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Ostatnio zmieniłem dostawcę internetu stacjonarnego z Orange (neostrada) na Netię. Na Orange NC+ Go śmigało aż miło a na Netii nie działa w ogóle. Na urządzeniach mobilnych (tablet) wywala błąd sprawdź połączenie a na PC po przez przeglądarkę nie wczytuje się strona NC+ Go. Przy okazji wspomnę że internet działa prawidłowo ponieważ każda inna strona wczytuje się bez problemu, Ipla, youtube, etc też działają bez zarzutu. Spotkaliście się z podobnym przypadkiem?? Netia coś blokuje czy serwis nc+ go?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech zrobią tak że tylko idzie oglądać na 2 urządzeniach a niech dodadzą chromecast. HBO GO działa świetnie przez chromecast. Chcę wykupić eleven ale nie wiem gdzie. Podpowie ktoś gdzie po wykupieniu pójdzie oglądać przez chromecast? Jeszcze jedno. Macie sposób aby oglądać nc+go za granicą?

Jest sposób na oglądanie nc+ go za granicą. Wystarczy zainstalować VPN i wybrać opcję serwera z Polski. Dobrze się sprawdza na przykład na tablecie aplikacja SecureLine VPN firmy Avast. Jest to aplikacja płatna, ale kosztuje niewiele, w dodatku można przetestować ją przez miesiąc za darmo, z możliwością wyłączenia. Włączamy w tej aplikacji serwer w Polsce i jesteśmy w Polsce, włączamy serwer w Australii i oglądamy programy z Australii itd.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...