Jump to content

5kt

Users
 • Content Count

  63
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

6 Neutralna

About 5kt

 • Rank
  Niedoświadczony

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. 5kt

  Usługa nc+ GO na urządzeniach mobilnych

  Działa, wielkie dzięki. W życiu bym na to nie wpadł.
 2. 5kt

  Usługa nc+ GO na urządzeniach mobilnych

  Kupiłem TV BOX TX3 MINI 2G/16G oraz taką małą klawiaturkę z funkcją myszki (Mini Keyboard 09). Wszystko chodzi: nc+ GO, Ipla, Player, TVP VOD, WP Pilot. Ale mam mały problem z nc+ GO. Jak wyświetlę np. "Teraz w TV" to widzę kilkanaście ikonek z kanałami (nie wszystkie dostępne), ale nie można przewinąć strony ani w dół, ani w bok, aby zobaczyć pozostałe ikonki z kanałami. Jak to zrobić? Na przesuwanie palcami po touthpadzie nie reaguje, zarówno dwoma, czy trzema palcami.
 3. Miałem Comfort+ + 8xCanal+ za 64,99 zł. Dzisiaj przedłużyłem na 2 lata: Comfort+ +6xCanal+, HBO i HBO go do końca maja 2019 r. za 0,00 zł, później albo rezygnacja, albo 25 zł; Mistrzowska Piłka za 0 zł do końca tego sezonu Ligi Mistrzów (czerwiec 2019 r. ) i później też za 0,00 zł jeśli będzie przedłużona umowa na Ligę Mistrzów z Polsatem. Jestem zadowolony. WYBRANE USŁUGI: Wybrane usługi Nowy Comfort+ z CANAL+ (6)LIVE, HBO, Dopełnienie do Extra+, HBO GO, MISTRZOWSKA PIŁKA Wybrane promocje Nowy Comfort+ z CANAL+ (6) LIVE 59,99 zł24 m, a po tym okresie 66,99 zł/m dla Abonentów, HBO z nc+go TV HBO GO 0 zł 5 m i 25 zł/m dla Abonentów, Mistrzowska Piłka za 0 zł/m dla Abonentów (07/18) Czas trwania umowy (okres oznaczony umowy) od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego + 24 mies. KWOTA DO ZAPŁATY ZA TWÓJ PIERWSZY RACHUNEK: 59,99 zł Prognozy kolejnych płatności sprawdzaj na bieżąco w moje.ncplus.pl
 4. Witam, umowę mam do końca grudnia 2018 r., obecnie mam Comfort+ + 8xCanal+ za 64,99 zł (umowa na 2 lata). Z Canal+ Seriale i C+Discovery chcę zrezygnować, interesuje mnie Comfort+ + 6xCanal+. Dekoder mam swój Fergusona i kartę Cameleon. Dzwonią do mnie z propozycją Comfort+ + 6xCanal+ za 59 zł. Czy można to wyrwać za 47,50 zł? jak tu co niektórzy piszą? czy co 6 m-cy trzeba za każdym razem negocjować ten Canal+ za 25 zł?, czy można wyrwać go teraz w takiej cenie na czas całej umowy np. 2 lata? Zastanawiam się także czy nie wziąć od nich teraz tunera satelitarnego. Moja karta na moim tunerze poświeci może jeszcze kilka miesięcy, no może góra do końca 2019 r. i co później. Nie mam pojęcia o ich tunerach, interesuje mnie taki z dyskiem lub z możliwością podłączenia dysku pod usb, aby można było sobie coś nagrać, nie musi być 4K i nie musi mieć Internetu. Jaki tuner polecacie? Czy można wyrwać jakiś za 0 zł? Wolałbym mieć dalej swój tuner, gdzie mogę sobie ułożyć listę kanałów jak będę chciał, ale po wymianie kart na nowe Caymany nie wiem czy to będzie realne? I mam dylemat czy brać ich tuner, czy nie?
×